Аварія у Луцьку: в маршрутки відлетіло колесо. ФОТО

Аварія у Луцьку: в маршрутки відлетіло колесо. ФОТО
На проспекті Волі в Луцьку неподалік Педагогічного коледжу у маршрутки відлетіло колесо, покотилося на зустрічну смугу і пошкодило автомобіль "Рено".

Подія трапилася 11 листопада приблизно о 17:50.

Як розповіли очевидці, маршрутне таксі №15 їхало у напрямку Київського майдану. У нього з поки що невідомої причини відлетіло заднє ліве колесо, вискочило на зустрічну і пошкодило автомобіль "Рено Трафік", який рухався в напрямку центру міста.

У "Рено" пошкоджений передній бампер та капот.

Внаслідок ДТП рух на проспекті ускладнений. Авто об’їжджають місце ДТП по тротуару. Частина маршруток звертають на Шопена та Коперніка. Рух тролейбусів в обох напрямках неможливий.

На пошкодженій «п’ятнадцятці» висить табличка «До Київського майдану». Імовірно, автобус вже закінчував свій рейс.

Очевидці розповіли, що в пригоді постраждали ще 2 транспортні засоби. За їхніми словами, коли тролейбус об'їжджав в напрямку центру зламану маршрутку, він зачепив "Мазду" і пошкодив праві задні двері.

Працівники ДАІ станом на 18:20 вже працювали на місці події. Від коментарів утрималися. Постраждалих немає.

Марушрутка без колеса і пошкоджений Рено
Марушрутка без колеса і пошкоджений Рено



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
в Луцьку відповідає за технічний стан маршруток?
Відповісти
Пускають зламки в рейс,КОЗЛИ!!!
Відповісти
ото аварія
Відповісти
а фото нада було ще більше добавити ))))
Відповісти
потрібно, а не нада, москаль)
Відповісти
ну да ))))
Відповісти
Ні сорому ні совісті, механіки підприємства не слідкують за техстаном транспорту,куди дивиться міськрада,довіряючи перевезння людей придуркам!
Відповісти
Що значить "ото аварія"??? А вам потрібно щоб було безліч жертв і море крові???????
Відповісти
Добре що колесо потрапило в машину а не в людину.Немає слів,як так можна,до такого стану довести автобуси, що колеса відвалюються!?
Відповісти
Вони ж всі гроші крадуть,що немає за що й колеса прикрутити!КАЗНОКРАДИ!
Відповісти
В приватних перевізників колеса в маршруток не відвалюються, це лише так в ЛПЕ. Ви подивіться на стан маршруток №15 та деяких №9 - це жах
Відповісти
Доречі це вже не перший випадок...
Відповісти
підтримую
бачив щось подібне на пр. Перемоги
Відповісти
це бл* пи*дець.
Відповісти
Ото понакупав Шиба мотлоху! Мало того, що тролейбусники не можуть досі ті борги сплатити, так починають страждати невинні люди!:)
Відповісти
А номери то Київські на маршрутсі
Відповісти
Лізінг Шиба через якусь Київську фірму оформляв!:)
Відповісти
одного разу, вранці біля цуму, бачив які механіки випустили автобуси і тролейбуси на рейс! не горіло в одно 4 в іншого 6 і в третього автобуса 3 лампочки габаритів!
я вже мовчу шо часом чуть не влетів в зад маршрутці бо в тої жодного стопа не горить бля!
Відповісти
я їхав та цій машрутці
Відповісти
Молодчина! РЕСПЕКТ!!! :))))))
Відповісти
Вже не перший раз,подібна аварія вже була.
Відповісти
Спихнув свого часу наш автозавод БРАК місту, а зараз з колись зразкового в країні підприємства ЛПЕ зробили банкрота. Практично всі 144 Богдани стоять під забором, а за лізинг гроші потрібно платити. Аналогічні питання до довгих тролейбусів Богдан.
Відповісти
Тепер зрозуміло чому автозавод працівникам боргує! З таким менеджментом і якістю продукції - не дивно!!!
Відповісти
За*бісь, шо людину не коцнуло, а авто !!!
Відповісти
Нормальні автобуси, АЛЕ якщо розбиті вікна ЛПЕ забиває фанерою, то чим же воно закручує колеса????
Відповісти
Відлетіло два колеса а не одне, і покотились на великій швидкості в різні боки, одне в зустрічний автомобіль, інше на тротурар, хлопчина що йшов на зустріч колесу що летіло на нього, ледь встиг відскочити. Страшно дуже було, коли автобус сунувся, і трясся вже без двох колес.
Відповісти
я їзжю тільки на 15-тках і тількі на самих задніх місцях, о це ж в штани нклав би:)
Відповісти