Губернатору Волині не подобається, що мер Ковеля – на Євромайдані

Губернатору Волині не подобається, що мер Ковеля – на Євромайдані
Про євроінтеграцію не варто говорити, якщо є «воровство, кумовство і сватовство», – каже голова Волинської ОДА Борис Клімчук.

Таку думку він висловив під час оперативної наради 25 листопада.

Борис Клімчук розповів, що мер Ковеля Олег Кіндер стоїть на мітингу у Києві з табличкою «Ковель».

«Чотириста ділянок землі – це не Європа, там за таке карають», - прокоментував він дії мера.

«Товариш Кіндер, до вас звертаюся і до інших: не розказуйте нам про євроінтеграцію, в той час, коли там, де ви керуєте, воровство, кумовство і сватовство. Євроінтегратори», – зазначив Борис Клімчук.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 34
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Браво меру Ковеля!!!
Відповісти

Оце дійсно, патріот. такий молодий але радикал і розумніший за двох найвищих очільників Волинської області!
Відповісти
Шо молодий, то молодий. На шостому десятку. Одне слово - кіндер!
Відповісти
.....що 51 рік то не 59 років, і не 63 .....
Відповісти
Ага! "Герой"! А накрав землі скільки у Ковелі, роздав без сплати "дружарикам"! Тюрма по такому меру плаче!
Відповісти
Цей кіндер з зграї Кирильчукових злодюжок, які лізли
у Владу щоб збагачуватися. А мітинг це прикриття, ширма для
продовження своїх "справ".
Відповісти
Шана Кіндеру! Ми з Вами!
А уряду і президенту Гаьба за те що пішли проти волі свого народу!
Відповісти
Чому він випрошував (сприяння) у Кирильчука генеральську посаду-
головного еколога Волині? Тому що там "хабарне" місце.
Де зараз Кирильчук Є.І., скільки накрав? Як і Бондар В.Н.
Знаємо таких...
Відповісти
Кіндер чує своїм довгим носом, що відповідати за дерибан Ковеля прийдеться. Томму вже почав приміряти на себе дрантя поітично переслідуваного. Є в кого вчитися.
Відповісти
сучасна казка "красуня і чудовисько"
http://firepic.org/images/2013-11/25/o6r131r0ec7u.jpg
Відповісти
хероїчним кіндерам! Вже в Гейропі...
Відповісти
Куди нам в Європу. Треба на місці лад навести, позбутися корупції в першу чергу. Коли буде менше таких кіндерів, які землю крадуть, тоді можна говорити про Євросоюз. А зараз це смішно.
Відповісти
..чучело городнє!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
http://www.volynpost.com/news/21337-bilia-volynskoi-oda-povisyly-prapor-ievrosoyuzu-foto
Відповісти
крадуть там всі... Але те що поїхав в Київ протестувати проти дій теперішньї ВЛАДИ - молодець !!!
Відповісти
Тобто поїхав протестувати проти корумпованої влади, якою є сам! Це суперово! Викривлена логіка у майданутих. Накрав, поїхав, постояв, не крав. Накрав, поїхав, постояв, не крав. Справді по-європейськи.
Відповісти
А під носом "свою" владу не помічає?!:) Посьміховисько!!!
Відповісти
А Борька накрав ще біьше і навіть проти народу.Скільки живе стільки різним владам лиже а служить-мамоні.
Відповісти
Всі вони не без гріха. Але доказів у вас ніяких нема!!!! Зате Климчук не стоїть як Кіндер на майдані, не піариться типу, що він герой!!! А говорить розумні речі... Рано нам ще в ЄС.
Відповісти
Дискусія на рівні "сам дурак" це не дискусія
Що поганого в тому, що розпочинати євроінтеграцію потрібно із себе!
Відповісти
Правильно! Тому, у першу чергу, треба починати зі своїх громад і не обирати таких як Кіндер!!!
Відповісти
А обирати таких як Клімчук - він точно при любій владі не пропаде.
Відповісти
Дуже правильно сказано. В Європі не дають хабарів, не крадуть, не смітять і не псують державного майна. І поважають сусідів, і знають що демократія закінчується на межі свободи іншого. І не просиджують в барах свої кровні на 100 грам, а розвиваються і підтримують кваліфікацію. І не майданять, а працюють. Ось де Європа. Почни зі себе і підкориш не тільки Європу, а й цілий світ
Відповісти
Мені цікаво за які 400 ділянок говорив Клімчук.як на мене, якби таку кількість ділянок роздерибанили в Ковелі, то ціни на ділянки сто відсотків впали б.А поки навпаки.То це як?
Відповісти
Їх "вилучили" з земельного ринку БЛАТНІ люди кіндера, а будуватись
будуть потім або продадуть. Тоді дізнаєшся про ціну.
Відповісти
якщо борода це знав то чому"згадав" як побачив Кіндера на майдані.Чи він тут пастух.А про сватовство нехай краще помовчить.
Відповісти
Правильно. Нефіг звіздіти словами. Теба брати кіндерів за мотню і в цугундер. Бо поки ковельський Шрек майданує Ковельське КП «Добробут» не готове до зими. Доведене до ручки.
Як повідомляє сайт "ПроКовель", за словами директора Олександра Гудованого, наразі в гаражах залишається не відремонтована техніка, не вистачає запчастин, паливно-мастильного матеріалу залишилося на лічені дні. Однак, як з’ясувалося, найбільша проблема «Добробуту» навіть не в цьому, на підприємстві катастрофічно не вистачає водіїв транспортних засобів. Головний комунальник міста Олександр Балак запропонував Олександру Гудованому звернутися за допомогу до Ковельського міськрайонного центру зайнятості населення. А той йому відповів, що так і зробив, однак у службі зайнятості нічим не змогли допомогти.
Проте, не зважаючи на численні проблеми, які щільно обліпили підприємство, «Добробут» за жовтень отримало прибуток 8,9 тисячі гривень. А ще - зуміло виплатити за липень заробітну плату людям, а місячний фонд підприємства становить 161 тисячу гривень, та зменшило більше ніж на 20 тисяч гривень кредиторську заборгованість. Однак, коли ж КП буде виведено із збиткового стану, його керівник Олександр Гудований відповісти затрудняється.
Відповісти
.
А це чому забули дописати ?це тієї статті,

Однак, коли ж КП буде виведено із збиткового стану, його керівник Олександр Гудований відповісти затрудняється. Лише акцентує на тому, що завантаженість господарства цілком залежить від замовлень міста та фінансування проведених робіт, де замикає ланку - казначейство. За словами мера міста Олега Кіндера, люди місяцями не можуть на руки отримати свої кровно зароблені гроші, тому що казначейська служба затримує виплати, також довелося призупинити роботи з ремонту доріг, житлового фонду, насувається фінансовий голод і на міське управляння освіти.
Відповісти
((((((((((((((((((((((((((((((УПС))))))))))))))))))))))))))))))))))
(((((((((((((((((здається хтось Борису чогось недав))))))))))))))))
((((((((((((((((((((((Клімчук сват ще той))))))))))))))))))))))))))
(((((((((((((((((((вірніше він не сват він ТАМАДА))))))))))))))))))
(((головне не здивуйтеся якщо над ОДА скоро замайорить прапот ЄС)))
Відповісти
1:1 Очко за Європу
Відповісти
яка європа ви що
Відповісти
яка європа, що думаєте після підписання в нас відразу незрозуміло з чого стануть зарплати високі, якість життя зміниться? це ж смішно прицьому ще й сам єс нічого конкретного не обіцяв, а росія вже показала можливі зміни і це був напевне тількі початок
Відповісти
Росія прагне зберегти свій вплив на країни Східного партнерства, Рада Європи хоче створення економічного союзу між цими країнами. Україна виявилася посередині геополітичних ігор двох величезних груп, які смикають бідну нещасну країну кожен в свою сторону і чекають коли одіяло перетягнеться в їх сторону. Бідна ж наша країна намагається прикрити босі ноги і голий зад, щоб не мерзнути взимку, і смикається в різні сторони не знаходячи свого місця. Але чи потрібно нам, простим людям, та Європа? Не думаю. Нам треба щоб Клімчуки, Кіндери, Романюки сиділи на свому місці і створили нам умови для якісного життя, забезпечили нам якісні комунальні послуги, гарні дороги, облаштовані двори і дотримання законів. А поїхати в Європу на відпочинок чи в гості ми й без їх асоціації зможемо. А як будемо добре жити, то й Росії відсіч дамо, з їх імперіалістичними замашками. Основне щоб нас поважали і не сприймали невихованим бидлом, як це зараз є. А то скоро європейські готелі нас відмовлятимуться поселяти. Дорости спочатку треба, рівень треба піднімати власний.
Відповісти