Тіна Кароль закохала в себе Луцьк. ФОТО. ВІДЕО

Тіна Кароль закохала в себе Луцьк. ФОТО. ВІДЕО
У Луцьку 25 листопада в обласному академічному музично-драматичному театрі виступала Тіна Кароль.

"Неймовірно талановита, відверта, вродлива співачка Тіна Кароль відкрила своє серце місту Луцьку на концерті вчора", - пише Слово Волині.

"Нова програма співачки - це одкровення, музична сповідь про силу її Любові та Голосу. Концерт Тіни Кароль переповнений усією палітрою почуттів: від суму до радості, від лірики до драйву, від відомих і улюблених пісень до прем'єр з нового альбому. Співачка, яка стала для всієї країни прикладом віри і духовної краси розповість свою історію прямо зі сцени", - коментує виступ співачки видання.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
хоч би ліфчика вдягла чі шо..
а так норм.
Відповісти
гупер посилання народ поставте)
Відповісти
Дякуємо. Виправили
Відповісти
На платтячко грошей ще не заробила? Така мила дівчина, в нас сніг, а вона роздягнута. Може скинемося людині на сукню.
Відповісти
Якщо пишете комент про певну тему, то хоч трохи будьте проінформовані - всі плаття, що Тіна Кароль одягає на концерти цього туру - Луї Віттон та Діор. Є вінтажні плаття, які в світі в одній одиниці...
Відповісти
Ой, вибачте. Луї Віттон та Діор не заробили на платтячка? Може скинемося модним брендам на сукню.
Відповісти
Цікаво на якому "базарі "ви одягаєтесь?
Відповісти
І чому в людей скільки зла та уїдливих коментарів?.. Концерт був чудовий звук, світло, атмосфера. А сукні у неї такі, тому що це образ такий - домашньої атмосфери, будуарної, швидше. Адже, людина, наче на сповідь до глядачів прийшла
Відповісти
Вона неймовірна і неперевершена, концерт був чудовий!!!
Відповісти
Для того, щоб зрозуміти зміст виступу та відчути справжній кайф від почутого, побаченого і відчутого треба було просто прийти на цей виступ. Все було настільки круто, захоплююче і хвилююче, що до сьогодні не можу підібрати слів. По-моєму вчора, в драмтеатрі всі були В ШОЦІ від Тіни, її пісень, нарядів. Шоу - неперевершене, нові і старі пісні в бомбезних аранжуваннях, а одяг...світло...звук...емоції і почуття...Я закохалась ще раз у свого чоловіка, за те, що подарував мені квиток. Дякую Коханий!!!
P.S. А всі, хто обсирає - просто заздрять, що не потрапили от і все, бо справжній поціновувач естрадного мистецтва, вчора аплодував стоячи!!!
Відповісти
Ми просто їдемо на концерт Depeche Mode
Відповісти
Щасливої дороги!!!
Відповісти