Рятувальники Волині відмовили євромайданівцям в обігріві, - оргкомітет

Рятувальники Волині відмовили євромайданівцям в обігріві, - оргкомітет
Рятувальники Волинської області відмовились надавати активістам з луцького «Євромайдану» військовий намет чи встановити пункт обігріву.

Про це 26 листопада розповів громадський діяч Володимир Пащенко.

Він зазначив, що сьогодні, 26 листопада, у зв’язку з погіршенням погодних умов та загрози людському здоров’ю і життю, він звернувся за допомогою до начальника Управління ДСНС України у Волинській області Володимира Грушовінчука.

«Оскільки псується погода, будуть морози ще більші, а в нас на майдані є люди, я офіційно звернувся до Володимира Грушовінчука з проханням надати пункти обігріву чи хоча б якийсь намет. Він мені відмовив. Людей не можна ділити на тих, які стоять на мітингу, чи якихось інших», - розповів активіст.

«Людей не можна ділити. Є загроза обмороження. Ми не можемо це допустити», - додав Пащенко.

Натомість Луцька міська рада сприяє діяльності луцького наметового містечка. Зокрема, надає біотуалети і шукає можливість, аби обігріти людей. Наприклад, поставити бочки для багаття.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хм....вони з Расєї?
Відповісти
А сами греются в рабочее время на обеде, сегодня как раз наблюдал картину 0.5 на троих... классика.
Відповісти
Шановний Пащенко а піжкажіть ще адреси тих біотуалетів бо щось я їх на майдані в упор не бачу.... як варіант раз мчсники такі погані пропоную вашому колезі по коаліції козюрі зробити його Буратіно цілодобово відкритим щоб люди могли ходити туди по потребі (хоч якийсь толк з того центру да буде....)
Відповісти
майданний ідіотизм - справа добровільна!
Відповісти
СВОЛО...................
Відповісти
а в Києві Попов допоміг наметом. сором грушовінчукам. думала, нормальний дядько, а так, видно, за своє тепле місце розпереживався
Відповісти
А на майдані надзвичайна ситуація? Ви вже сором взагалі втратили! Як у мороз бомжам, іншим нужденним...МНСникі допомагають - це держава повинна, волають такі як на майдані, від вас ні йоти, і ви ще хочете, щоб вам палатку, обігрів, молодим, здоровим, вгодованим...?! Вас туда ніхто не витягував! А де ж ваші "прихільники"?:) У Пащенка, Бондара, Шиби, Вітіва... грошей немає?:) Хай Вітів депутатськими поділиться!:))) А скільки можна тих пройдох оргкомітетом називати? Не соромно?:)
Відповісти
А то той самий Бондар, шо губернатором пробовдуровав, теперички знов до власті рветься. То воно не може себе нагріти?
Відповісти
Він самий!:) Попітка №...2!:)
Відповісти
Ти не права, Міля. Той пихатий Бондар таки добряче "нагрів" руки на довірливих волинянах
Відповісти
Я не розумію, які рятуварьники, біотуалети?...
Ще б перину, пайок, і зарахування проведених днів на майдані в трудовий стаж вимагали...)))
Це вже перебор.
Відповісти
Читай, що написано
Просили пункт обігріву або хоч військовий намет
Але ні то ні
Атмосфера на майдані фантастична!
Без політичного забарвлення.
Лише прапори України і ЄС
Весело грає українська сучасна музика. Люди спілкуються один з одним
Відповісти
а чому мнс повинно щось надати, якщо це не надзвичайна ситуація і загрози цивільному населенню немає?
з таким успіхом можна вимагати намет і польву кухню на весілля чи на дачу шашлики пожарити.
спустіться на землю.
якщо хтось мерзне - їдь додому, зігрійся та повертайся, чи мнс ще повинно пожежну машину виділити таких осіб розвозити?
орендуйте драмтеатр і спіть у спальніках у фойє.
а ще краще, хай козюра буратіно віддасть, щоб грітись ходили та годувати у свому кафе може, але ж то треба свої гроші витратити, легше на дурняк мнс за державні використати, а ще й попіаритись, що я такий хороший, а мнс таке погане!

Відповісти
Сьогодні була на нашому майдані. Молодці наша волинська молодь!!!!!!!!! Так тримати і не здаватись!!!!! А на Грушовінчука не ображайтесь, він самий звичайний пережиток совка і чиновник, який труситься за свою посаду і звання. Він навіть не допоміг своєму племіннику в скрутну годину, а хочете, щоб допоміг чужим людям та ще й таким, що проти існуючого режиму. Йому ж і його синочку добре живеться, вони вже у Європі, а на простих і розумних людей йому наплювати. Ви найкращі!!!!!
Відповісти
він не приватну палатку в приватному зверненні не дав.
є закон про мнс, про майно та його використання, почитайте, а потім пишіть свої роздуми про посаду і звання.
це те саме, що ви підете до банку і попросите грошей на потреби майдану, бо вони там є, але вам їх, звісно, не дадуть, то банкир прихильник режиму? чи людські депозити зняти вам віддати, кошти підприємств?
рівень мислення на рівні бігаючої по майдану молоді, вам хороводи водити, це весело, то й водіть.
п.с. на автопробігові пробігло зо 20 авто, в голові колони авто ціною 100 тис дол, якщо в нього не має на палатку теплу з буржуйкою, то хай поставить машину, включить пічку і гріє в ній всіх замерзаючих активістів. а якщо він так не зробить - то він провокатор і прихильник існуючого режиму!
Відповісти
Після "помаранчу" прийшли "нові", не пережитки совка і що зробили?:) Досить вже лапшу вішати, чи то нова "генерація" рветься до корита?:)
Відповісти
нашы деды-прадеды были в европе до1939г -хочеш чтоб и дети твои работали на пана?
Відповісти
Я, як прихильник існуючого режиму ;) виніс на майдан все, що гріє і палатку в т.ч
МЧС має гріти не корпоратив Пащенка, Вітіва, Бондаря, Пустовіта ;) чи чиюсь приватну вечірку, а учасників мирного зібрання.
Хочу саме Вам повідомити, що щойно мав розмову з Романюком і маю запевнення, що пункт обігріву таки буде встановлено,
Досить мучити клавіатуру, йдіть на майдан - провітріться
Відповісти
довожу до відома про існування Кодексу цивільного захисту.
почитайте. якщо ви знайдете там обовязок чи завданням служб мнс гріти учасників мирного зібрання - вишлю для обігріву машину дров і поставлю коньяк.
чи треба ще читати вчити?
Відповісти
Молодець Романюк!
Майдан тримайся!
Відповісти