У Луцьку кличуть на «антиєвропейський» мітинг до Києва

У Луцьку кличуть на «антиєвропейський» мітинг до Києва
У Луцькому національному технічному університеті студентам пропонують по 150 гривень за поїздку в Київ на мітинг, учасники якого будуть заявляти, що вони - проти підписання угоди про асоціацію із ЄС.

Про це ВолиньPost’у повідомила одна з студенток вишу у середу, 27 листопада.

Вона пояснила, що не хоче вказувати власного імені, як і розповідати подробиці такого студентського "вербування", оскільки не хоче підставляти студентів-організаторів: мовляв, люди просто заробляють гроші.

Зі слів студентки, студент ЛНТУ Роман, що назвав себе представником Партії регіонів, пропонував молоді їхати на мітинг, який планують проводити 28 листопада у столиці України.

За участь у «антиєвропейській» акції студентам обіцяють 150 гривень, харчування, гарячі напої в день мітингу.

"Чимало студентів відмовяються, бо то ж за "регіони", - повідомила студентка.

«Націоналісти ідуть за ідею, а "регіони" йдуть за гроші», - так, зі слів студентки, пояснював Роман, закликаючи людей їхати на мітинг.

За словами студентів ЛНТУ, виїзд буде відбуватися 27 вересня близько 20:00.

Цікаво, що у середу, 27 листопада у соціальній мережі ВКонтакте (група Работа/Побрабока в Киеве) зявилося оголошення такого змісту:

Требуются групповоды!!!
28.11 и 29.11 НУЖНЫ ЛЮДИ НА МАССОВКУ!
График с 9.00 до 17.00
Оплата достойная!!!
Хочешь работать - ФИО и НОМЕР в ЛС
Подробнее - 063 109 46 46 Артур
РАБОТАЙТЕ ТОЛЬКО С ПРОВЕРЕННЫМИ ЛЮДЬМИ!

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ай-ай-ай.Цікаво, кто продасться ?
Відповісти
о так, продавайтесь люди...заробите по 150 грн, а яник за ваш рахунок мільйони покладе до своїх карманів
Відповісти
У Києві на євромайдані стоять за плату від 50 гривень до 100 доларів. Остання сума дістається тим, хто готовий кидатися на ОМОН. Не треба ідеалізувати "ідейність" мітингуючих, подібні "майдані" завжди добре оплачуються.
Відповісти
Брешеш падло вонюче. Люди не за гроші стояли а за правду. Таким як ти цього ніколи не зрозуміти
Відповісти
а чого ви не кажете , що сьогодні і опозиція збирала людей . по 130 грн обіцяли. це я так розумію по 20 грн закрисячили

все як завжди...одні мерзнуть інші заробляють
Відповісти
Васю, ти недобольний на 20%. Де ти взялося таке чмо провокативне. Спеціально для Євромайдану найняли7 Щезни, шавка.
Відповісти
Плескаю стоячи!
Відповісти
Та ці ліберасти і в луцьку на майдані стоять за 100 грн. Це правда
Відповісти
Дістали безпідставні й недоведені слухи, або факти, або геть з ефіру! (Особисто часто беру участь в політичних акціях і заходах (ще з 1991р.) жодної грн. за це не отримував.
Відповісти
Може, це ми з Вами такі неправильні? Іншим гроші пропонують...Мені - ні разу. Дуже зручно: мовляв, це вони не від себе, це - за гроші. Значить, на тисячі людей на майданах по всій країні можна не зважати! Вони ж по собі рівняють: ну хто при здоровому глузді за ПР без грошей стоятиме? Бабці-пенсіонерки? Так вони теж за гроші. Або за комуністів.
Відповісти
люди ще не знають що євромайдан та антиєвромайдан в результаті виграють ляльководи. так що нічого не зміниться 100 % в будь-якому варіанті.
Відповісти
антиєвромайдан - це що опозиція ше один майдан створила? Аби людей ввести в оману заради своїх дитячих примх. Цікаво. Через пару днів напевно ще придумають один майдан. Чим-би дитина не тішилась, аби не плакала.
Відповісти
Студентам пропонують по 150 гривень за поїздку в Київ на мітинг, учасники якого будуть заявляти, що вони - проти підписання угоди про асоціацію із ЄС. Про це ВолиньPost’у повідомила одна з студенток вишу у середу, 27 листопада. Зі слів студентки, студент ЛНТУ Роман, що назвав себе представником Опозиції, пропонував молоді їхати на мітинг, який планують проводити 28 листопада у столиці України. За участь у «антиєвропейській» акції студентам обіцяють 150 гривень, харчування, гарячі напої в день мітингу. "Чимало студентів відмовяються, бо то ж за "опозицію", - повідомила студентка. П.С. Шановні журналісти, ось як можна переписати ось цю вашу статтю. Не дійте по принципу, одна баба сказала, друга свого добавила, третя - все зовсім по-іншому сприйняла.
Відповісти