Фотовиставка Олександри Містюк

Фотовиставка Олександри Містюк
Привіт усім читачам:) Звуть мене Олександра Містюк, народилася я у Луцьку.

У свої 20 років навчаюся у СНУ імені Лесі Українки на спеціальності «журналістика», активно займаюся політичною діяльністю та вогняним шоу. Поряд з цим величезний шмат мого часу займає власне фотографія.

Спробувала себе у ролі фотографа я чотири роки тому. Усе почалося з придбання першого фотоапарата, який, на жаль, «злі люди» у мене вкрали))).

Проте любов до мистецтва виявилася сильнішою за мене, і ось, я знову в рядах поціновувачів хороших об'єктивів.

В цілому мене як творчу людину надихають люди… Я завжди повторюю: немає більшої насолоди, ніж знайти щось особливе, красиве у кожному з нас та зафіксувати це на знімку фотокамери.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 36
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Неймовірно... Талант!!!
Відповісти
Ви жартуєте?
Наче плавильні люди але неприємно дивитися! Дике аматорство!
Ці фото виключна заслуга інженерів розробників з Кодак, Нікон, Кенон, Кінгстон та і т.п.
Відповісти
Я цілком серйозно!
Вам неприємно? Ви й не дивіться... В чому проблема?
А Олександрі, та й усім творчим людям, раджу не зважати на подібні коментарі!
Цікаво б подивитись на вміння, таланти та доробки деяких "коментаторів"...

Відповісти
Подивись на другу світлину і одразу розумієш рівень дівчинки, яка помилково на цей сайт забрела. Чому самостійно не можна подивитись і відібрати фото де є просто звичайні ляпи( пересікання непотрібних рухів чи дрібничок).
Простими словами: Дитячий фото-конкурс-Хто гірше сфоткає.
Відповісти
Не было ни одного фото которое понравилось бы... Некоторые модели испортили кадр...
Відповісти
Головне, щоб не кожен, хто натискає спускову кнопку фотоапарата, називав себе фотографом... Порозводилося тут "профі", аж огидно дивитися.
Відповісти
якесь не дуже...жахлива така "ретуш"...ну невже коли ти робиш то не бачиш шо це жесть як жахливо?!
Відповісти
Гарний стиль і тонування!
Відповісти
ну цілком непогано... деякі роботи навіть дуже варті уваги.
Відповісти
фото на природі особливо привертають увагу. є хороший потенціал
Відповісти
жахливі фото, якість погана, ретуш погана, нічого особливого не зафіксовано і називати себе фотографом?

Вчитись і вчитись, але бачення людини щодо того які мають бути її фото, тяжко виправити.

Єдине що тут скрашує, це симпатичні дівчата.
Відповісти
Дуже гарні фото. Відразу видно руку людини, яка любить свою справу. Дуже приємно бачити знайомі обличчя=)
Відповісти
фото в стилі, коли в когось з подружок є фотік більш менш нормальний, вона практивується на них, вони її називають фотографом, бо платити за фотосет не потрібно)
Відповісти
Тут конкурс не професіоналів, а людей аматорів котрі люблять фотографувати. Не подобається не дивіться! Вона це любить ось і висвітлила роботи. Візьміть в руки фотоапарати і покажіть на, що здатні ви, я сумніваюсь, що вийде хоч на десяту частину так, як це виходить у цієї милої дівчина, а по клавіатурі стукати і бруд писати кожен дурень вміє. Олександро невідходь від своєї справи, розвивай вміння та навички та незважай на тих хто обливає брудом вони просто заздрять, що у них так не виходить. Успіхів!!!
Відповісти
можу сказати що більшість фот створені на автоматичному режимі - про це говорить гуляючи по кадру фокус із явними промазуванням відносно потрібного місця фокусування. незрозуміле кадрування, непотрібні діагоналі при зйомці там, де вони і так присутні в композиції.
незрозумілі непотрібні тональності і т.д.
щодо хороших об№єктивів - або ви ще до них недоросли, або не вмієте користуватись.
вчитись, вчитись і ще раз вчитись.
і головне -уважно вдивлятись у кожен кадр, особливо коли виставляєте на загал.

Відповісти
шавноний(на) поціновувач творчості Олександри.
до вашого відома - рубрика не конкурс, а фотовиставка, а це значить, що виставляти треба найкращі роботи, які варті уваги і які представляють талант фотографа, принаймі в цей період життя.
звісно підтримка це хороша штука, але краще критика, правдива ніж неправдиві лестощі. бо цим самим ви приглушаєте бачення автора. а від критики - буде користь, адже це буде стимулот зробити краще ніж було, принаймі щоб довести собі, що можна зробити краще.
Відповісти
фото ніякі. "111" ти або сліпе або просто падружка її...
а фото ніякі того шо обробка все псує. можливо фото саме по собі не погане..але ці обробка...ну в неті повно відеоуроків, пресетів і т.д. ну можна ж якось розвиватися. а ти Саша вже скільки часу фотографуєш а обробка як була плоска так і залишилася! якшо ти вже себе називаєш фотографом то розвивай якось вміння! Ніякий класно підібраний ракурс чи модель не врятує фотографію якшо обробка гальмо! =*
Відповісти
про гальмо правильно)
Відповісти
Симпатичні дівчата. Фото домашні і для альбомчику з прозорою плівочкою форматом 10x15. Занадто холодно все. НЕ бачу сенсу розглядати фото, як художні роботи. Дуже скромно, бліденько. Мені аж сумно стало. Аж шкода дівчинку стало:(
Здається ви просто не в настрої були. Спробуте ще. Успіхів.
Відповісти
є досить непогані, але є і не зовсім)
Відповісти
не дуже
Відповісти
Типова сіра посередність. Таких "фотографів" пів контактіка, куди собсна і заливають терабайти своїх "шедеврів". Ніачом, во.
Відповісти
фотовиставка не варта уваги зовсім
Відповісти
бегемот нічо так палучівся))
Відповісти
фоти норм, баби прикольні, є мілашні парочки...
Відповісти
Я на "мильніцу" фотографую краще. Породія, їй-бо.
Відповісти
Жах, таких фото півконтакту, якщо не 90%. Не заслуговує бути у фотовиставці волиньпосту.
Відповісти
дуже цікаве бачення простих речей.
звичайно деякі фото надто заретушовані... гарніше було,якби на них було менше обробки (ну це я кажу про роботи в студії чи приміщення короче десь не на природі).
а в цілому... хороші роботи
Відповісти
Чому потрібно самих себе обманювати?
Відповісти
враження,що хтось зібрав фото-мотлох в папку і натиснув : Корзинка. А це виявилось- Волинь-Пост виставка. От халепа у цього фото"генія".
Відповісти
Продайте фотоапарат,краще купить на ці гроші щось потрібне
Відповісти
Та чого ви так на людину налетіли,вона ж і не каже шо вона суперский профі,вона просто фотографує те шо їй подобається і робить це так як їй подобається.замість того,шоб так критикувати краще б дали пораду як виправити зроблені помилки,а не просто "Срати"...
Відповісти
фото ніякі...видно,що людина просто натискає на спуск затвору,не знаючи ВЗАГАЛІ технічної сторони фотографії.Краще вже взагалі не обробляти фото ,аніж в якомусь онлайн редакторі..Це не обробка,а просто накладання готових фільтрів.Дуже сумно.І навіщо оцей підпис в куточку???Ось така у нас на даний момент ситуація скрізь..Фотографувати людина ще не навчилась,зате швиденько підпис зробила,щоб часом ці "Шедеври"хтось не вкрав..Фотографувати потрібно думаючи..А це просто пересічні фото для себе,але ну ніяк не для виставки..
Відповісти
а мені подобається. ясно,що не абсолютно всі, але дуже багато гарних є.
я, париклад, точно так не зможу. навіть,якщо мені дати в руки якийсь супермегакрутий фотоапарат, який, як тут казали, сам ви
конує всі функції...

гарні роботи. не думаю, що стільки негативної критики заслуговують.
багато перебільшень, багато грубих реплік. за багато!
Відповісти
- я вже хірург
- чому це?
- скальпель купив...

жах, просто жах...
Відповісти
деякі фотографії мені сподобались. особливо сподобалась фотографія з мурашками на шкірі. хочу сказати що є люди які дуже яро захищають авторів і кричать що як тобі не нравиться то й не дивись. так от шановні фотографи сприймати критику це велике мистацтво якому треба вчитися, робити висновки і рухатись далі. натхнення,критики, гарних ракурсів))
Відповісти