Інтернет сміється з Блохіна і закликає звільнитися. ФОТО

Інтернет сміється з Блохіна і закликає звільнитися. ФОТО
Футбольні вболівальники не втомлюються малювати фотожаби про головного тренера київського "Динамо" Олега Блохіна.

Особливо вони активізуються після програшу команди.

Так, і 28 листопада, після матчу киян з бельгійським "Генком", в якому українська команда зазнала поразки (1:3), в інтернет завантажили десятки малюнків.

Фани кепкують з фрази Блохіна, яку він часто каже після програшів - "Будемо розбиратися".

Також Блохіна називають поганим тренером та закликають йти у відставку.



Всі малюнки з групи "Брутальний футбол" в соцмережі "Вконтакте"

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А навіщо ж ви матюки показуєте?
Відповісти
Матюкається Блоха під час матчів, таке враження що в його лексиконі немає других слів крім матірних.
Відповісти
Він же породистий кацап - угро-фіно-татарин, матюки - їх рідна мова. Він був талановитим нападником, але як тренер повний дурень. Бидло одним словом.
Відповісти
Відносно кацапа-... Мати полька,батько німець - Іван чистий українець!
Відповісти
А где матюки?
Відповісти
А ти подивися добре,
Відповісти
ти про "лохін"?
оце ж так матюк...
Відповісти
бл..дь, для Вас не матюк???
Відповісти
О.. вже видалили)))
Відповісти
Олег Володимирович, Ви ображаєтесь на журналістів, коли вони кажуть, що нинішнє "Динамо" не біжить. Передивіться будь ласка зі своїми нинішніми купленими "биками" два матчі "Динамо" з "Рапідом" 1986 року і подивіться, як Ви там бігли і за які гроші. А лягали кістьми. Байдужість до болільників не прощається.
Відповісти
Никогда этот пророссийский чувак не выведет команду в победители..Разве не понятно почему?
Відповісти
а что, братцы, всё-таки вдруг пройдя дальше и завоевав еврокубок, не будет ли прав бЛОХИН, сказав всем вам - а Вы были не правы, ребята?
Відповісти
хочется верить
Відповісти
БЫЛ ХОРОШИМ ФУТБОЛИСТОМ,НО ПЛОХИМ ЧЕЛОВЕКОМ,а сейчас полное ....
Відповісти
Олег, мы за тебя! Очевидно, что тебя обливают грязью за объективную и поддерживаемую большинством позицию по мандану.
Відповісти
Олег бЛОХИН НА ДАННЫЙ МОМЕНТ ОДИН ИЗ ЛУЧШИХ ТРЕНЕРОВ МИРА!!!!!!еГО ДОЧЬ НЕДАВНО ГОВОРИЛА, ЧТО бЛОХИНА ОЧЕНЬ ХОЧЕТ ВЗЯТЬ К СЕБЕ бАВАРИЯ И рЕАЛ мАДРИДСКИЙ, НО бЛОХИН НАВСЕГДА ОСТАНЕТСЯ ВЕРНЫМ дИНАМО!!!
еСЛИБЫ СУДЬИ ВНАГЛУЮ НЕ ГЛУШИЛИ ДИНАМО НА ВСЕХ ФРОНТАХ, ДИНАМО БЫЛО-БЫ СИЛЬНЕЙШИМ КЛУБОМ В ЕВРОПЕ! НО ДО ТЕХ ПОР ПОКА АХМАТОВ БУДЕТ ПРАВИТЬ ФКУТБОЛОМ В УКРАИНЕ И В ЕВРОПЕ - ТОЛКУ НЕ БУДЕТ!
Відповісти
Люди, сколько можно обливать человека грязью?! Успокойтесь! Будьте людьми!
Відповісти
КСОЖАЛЕНИЮ БЛОХА С ВОЗРАСТОМ ПРЕВРАТИЛАСЬ В ГНИДУ -ЭТО ЧМО ВЫСТУПИЛО ПРОТИВ ЕВРОМАЙДАНА И КИЕВЛЯН,КОТОРЫЕ В МОЛОДОСТИ ЗА НЕГО БОЛЕЛИ...
Відповісти
абсолютно согласен с пенсионером
выступил не включив мозги ( как обычно ) а ведь тебе жить в киеве и фонаты совсем другого мнения.
опьять нестыковочка и так у него всю жизнь.
не зря ЛОБАН никогда не брал его к себе
Відповісти
ТОМУ ЩО ВІН НАСТОЯЩИЙ,ЩИРИЙ МОЦКАЛЬ!
ВІН ЗНАЄ ТІЛЬКИ .......ВЄЛІКІЙ І МОГУЧІЙ..ЯЗІК!
юдомоскалоФАШИСТІВ-НА ПАЛЮ!
Відповісти
Кацапы его ненавидели.когда его выпускали в матчах за сборную ссср с иронией говорили выбросили на поле знамя советского футбола он был лучше их Родионовых Черенковых и т.п.Но тренер хуже Дерюгиной.
Відповісти
Он не просто хреновый тренер,но и гнилой человек( Напомню, главный тренер "Динамо" накануне матча с "Рапидом" критически высказался о митингах в столице Украины, пожаловавшись, что они мешают ему сводить детей на елку.)Позор!!!
Відповісти
аты свежая прошмондовка?
Відповісти