У Луцьку відкриють вегетаріанське кафе

У Луцьку відкриють вегетаріанське кафе
У центрі Луцька 20 грудня планують відкрити перше у місті вегетаріанське кафе під індійською назвою «Намасте».

Повідомлення про відкриття закладу розповсюдили 28 листопада у соціальних мережах «Вконтакті» та Facebook.

Власники обіцяють лише корисну і здорову їжу, в тому числі солодощі індійської кухні. Наприклад, ладду, бурфі, халава та сандеш.

«Це атмосфера любові та затишку з ароматом спецій та благовоній, в якій кожен відчує щось своє, те що вже давно шукав. Це місце, де можна познайомитись з цікавими і творчими людьми, поспілкуватись з друзями за горнятком трав’яного чаю або молочного лассі і заспокоїти свій розум під приємні медитативні мелодії далекого сходу», - йдеться у повідомленні.

Як розповів засновник кафе Тарас Шиманський він, і значна частина працівників майбутнього кафе, практикують вегетаріанство не один рік.

«Кафе – це ідейний проект, в якому будуть працювати однодумці, які прагнуть взяти участь в поширенні здорового та чистого способу життя», - каже Шиманський.

В якості кухарів – спеціалісти у ведичній кулінарії з 20-річним досвідом, які були на багатьох вегетаріанських фестивалях, - запевняє засновник.

Планується, що заклад працюватиме щодня за адресою Лесі Українки, 57. Назва означає індійське привітання, а саме «божественне в мені, вітає божественне в тобі».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 41
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вегетеріанство - Психічна хвороба. Люди - Вегетеріанці - хворі.
Відповісти
Ха-ха-ха. Ось таке могла сказати реально хвора людина. На голову хвора.
Відповісти
Шановний Бенц! В мясі, яке Ви не їсте - містяться незамінні Амінокислоти (Білки), які Ви не візьмите із овощів і фруктів. Організм людини - сплашний Білок. Задумайтеся.
Відповісти
Веганы реально больные люди ... их дети ростут рахитами ,
Хотя всё лучшее веганы оставляют нам ) а сами пусть траву жрут
Відповісти
А причому тут вегани до вегетаріанців? Там же написали що будуть страви із млолкопродуктів? я знаю вегетаріанців, що десятки роки не вживають м'яса і нічого. Умудряються спортом займатися навіть. Діти не рахітні не бліді. Є різниця між веганом і вегетаріанцем. Це міф не більше. Близько 2 млд людей з 8-ми у світі вегетаріанці - і що усі вони психи? Не позорся :)
Відповісти
Я вам хочу сказать что вы относитесь очень предвзято и то что вы в корне неправы! Я себе чувствую отлично давно вегетарианец! Брат мой вообще никогда не ел мяса, и отлично себя чувствует! Поздоровее других будет!
Відповісти
Так...варто ознайомитись із новітніми дослідженнями вчених:http://ayurveda108.org/articles/item/25-vegetarism
Відповісти
Я тоже считаю, что вегетарианцы - больные с помутнением рассудка.
Відповісти
Можливо...але вони такі життєрадісні, позитивні. Я б хотіла би хворіти тою ж самою хворобою, що й вони!!!
Відповісти
Підтримую...Вони надихають.;)
Відповісти
знйшовся ж хтось у таке грошi вкладати...
Відповісти
Так, один вельмишановний пан - вегетаріанець, який хотів би мати куди сходити пообідати з друзями, де не курять, не вживають алкоголь і готують з побажаннями добра всім відвідувачам, де будуть слідувати усім принципам чистоти - і зовнішнім, і внутрішнім, де використовують якісні продукти. Погодьтесь, люди з такими високими стандартами теж хочуть "сходити в кафе"
Відповісти
Респект...
Відповісти
Погоджуюсь, з коментатором benz. Я щодня їла мясо або мясні страви. А вилікувала одну хворобу лише вегетеріанством. Крім того у веретеріанстві дозволяється риба.

А щодо мяса, так у нього нічого корисного немає.
Відповісти
А я вважаю, що всі хто, пише анонімні коментарі - психічно хворі
Відповісти
це точно!
Відповісти
Ні, чесно, у мене справка є, що я психічно здорова.
Відповісти
Толік вміє підмітити))) Підтримую))
Відповісти
Будемо чекати відкриття. Пробувала такі ласощі - дуже смачно! Успіхів!
Відповісти
А чому не хворі на голову???? Вегетаріанці - це люди, які через свої психічні розлади вважають, що поїдання м'яса - поїдання плоті. Так чому ж не хворі! Для катерини - якщо ви вважаєте, що у м'ясі немає нічого корисного - бережіть здоров'я та консультуйтесь у лікаря.
Відповісти
Знаєте, минулого місяця була у лікаря (лікар їздить по міжнародним лікарським конференціям і має стаж у традиційній медицині біля 20 років)...і не повірите! вона сказала, розпитавши про мій спосіб життя, що саме завдяки йому я не маю хвороби, до якої маю схильність (всі аналізи виявились відмінними!!!!). Мало того, що вона б сама стала вегетаріанкою, так просто не може наважитися, хо ч і знає, що здоров"я у вегетаріанців краще, ніж у м"ясоїдів
Відповісти
а мені цікаво :) Щось новеньке для нашого міста. Обов"язково зайду на чашечку "лассі", зацікавило :)
Відповісти
я зайду спеціально, щоб відчути оцей "аромат ... благовоній" :)
Відповісти
Ураа!!))) Нарешті відкривається вегетеріанське кафе!!!))))
Відповісти
Так! Молодці - це дуже позитивно. Нарешті у Луцьку, буде їжа без крові і з молоком :)
Відповісти
Люди, спочатку спробуйте, а потім говоріть! Ніхто не каже ставати вегетеріанцем, навіщо ображати вегетеріанську кухню, якщо не пробували! Впевнена, що це кафе розіб'є ваші стереотипи про те що вегетеріанці їдять лише траву!)
Не їм м'яса з 9 років! І мої батьки теж! Всі здорові і щасливі!)))
Відповісти
Вау!!))) Нарешті відкривається вегетеріанське кафе!!!))))
Відповісти
Наконец то можно будет посидеть в уютной атмосфере с пользой для здоровья. Критика от конкурентов и завидующих, это понятно. Говна внутри у них много... Так вроде и в туалет ведь каждый день спускают, а всеравно в голове остается... Печально. Окружающим ведь дышать в вашем присутствии трудно.. Перестаньте посещать места обитания здоровых людей и здорового образа жизни и всё будет гуд!
Відповісти
Ура!! Молодці!! Вітаю наше місто з такою подією))) чиста їжа - чисті відносини!!! Намасте)))
Відповісти
На мою думку це чудова можливість,мати ще одне цікаве і нове кафе,тим паче за здоровий спосіб життя!!!
Відповісти
я считаю что это очень повышает культурный уровень города. И если уровень некоторых людей это мертвая пища и алкоголь,то это ваше право. Я вегетарианка,и очень довольна этим.Моя сим"я тоже!!! поэтому очень рады открытию кафе!!Заходите,не пожалеете... это другой уровень ,другая культура,чище и круче!!!!
Відповісти
Невеличкий список нікому невідомих "больных с помутнением рассудка" і психічно хворих вегетаріанців:
Никола Тесла
Лев Толстой
Бенджамин Франклин
Томас Эдисон
Альберт Эйнштейн
Стив Джобс
Авраам Линкольн
Франц Кафка
Пифагор
Сократ
Гиппократ
Платон
Аристотель
....коротше...кому цікаво побачити більше, сюди: http://www.vita.org.ru/veg/veg-famous.htm
Відповісти
Насправді це дуже добре, що відкривають заклади здорового харчування у Луцьку. Не всім же потрібно їсти м'ясо.
Відповісти
Гарна ідея, сама не вегетерванка, але ж не весь час мясо їсти, треба різноманітності)) обовязково завітаю))
Відповісти
Нарешті!Давно чекала на цю подію,обов*язково відвідаю і всім раджу також.
Відповісти
А ще у Луцьку планують відкрити сироїдське кафе :)
Такі місця - це класно. І навіть не через смачну і корисну їжу,а через нові приємні знайомтсва та атмосферу здоров*я.
Відповісти
Нарешті Луцьк пробуджується в цьому напрямку. Заздрила Києву білою заздрістю за вегетаріанські і сироїдські кафешки, тепер з"являється ще більше причин любити Луцьк. А тим, хто вважає будь-кого, хто має інші погляди на життя, психічно хворими, варто зрозуміти, що ВАШЕ бачення є відображенням лише ВАШОГО світу і ваших проблем...
Відповісти
So true:)

https://www.facebook.com/veganheights#!/photo.phttps://www.facebook.com/veganheights#!/photo.php?fbid=10151721728202963&set=p.10151721728202963&type=1&theaterhp?fbid=10151721728202963&set=p.10151721728202963&type=1&theater
Відповісти
Щирі вітання з відкриттям!!! Позитивного настрою, чудового асортименту і приємних відвідувачів всім нам!)
Відповісти
Я сьогодні там побувала, приємна музика, інтер'єр, смачна їжа та низькі ціни. Рекомендую.
Відповісти
Цены очень таки ненизкие, ко всему остальному претензий нет, все остальное просто замечательно, и вызывает восторг (обслуживание персонала, интерьер, кухня, еда, чаи, музыка, атмосфера, благовонии, люди, что самое главное, приятные, как посетители так и управляющие, ну разумеется в т.ч персонал, атмосфера любви, и это здорово, но за такие цены хоть бы больше еды ложили, а то порция еды маленькая а цена ей не соответствует, или делайте ниже цены или не жалейте еды, ибо это провоцирует тематику того что вегетерианство превращают в коммерцию, а этого не хотелось бы допустить, так как даная концепция подразумевает собою духовные аспекты, что само собою исключает политику завышенных цен, а наоборот приветствует разнообразные программы лояльности, никого не хотел зацепить, это чисто мое мнение и уверен оно стоит внимания!
Відповісти