«Беркут» зніс Євромайдан

«Беркут» зніс Євромайдан
Силовики силою зігнали Євромайдан з Майдану Незалежності в Києві.

Мітингувальників били кийками та ногами, тягнули по землі, - пише ТСН.

Всіх активістів витіснили із Майдану Незалежності. Також є інформація про поранених людей. Бійці "Беркуту" зайняли усю площу навколо стели Незалежності.

Вона оточена металевим парканом. Також КП "Київблагоустрій" встановлює новорічну ялинку.

Чути шум техніки. У соціальних мережах повідомляється, що "Беркут" бив навіть дівчат та бабусь, правоохоронці заарештовували людей, коли вони кричали "Міліція з народом!" та співали Гімн України.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ура! нарешті!
Відповісти
І це наша демократична вільна держава((( соромно!!!!!
Відповісти
це вже повний дибілізм!..
змирившись шо яник президент ніхто не змиритися з ЦИМИ подіями і його вчинком з народом!!!
Відповісти
Ну що продовжуємо і далі танці на майдані?!!!...
Відповісти
я ЗА!!!
тепер нада однозначно виходити і ще в більшій кількості!!!
Відповісти
Мишка-вали...а ми по теплих хатах будемо ікру кушать)
Відповісти
Кабачкову чи з мойви виколупувати будете?
Відповісти
вдавись вже нарешті своєю ікрою!!!
Мишка!
Відповісти
Ви головами своїми хоч трохи думаєте? Опозиція у відкриту закликає до громадянської війни! Думаєте в Європі панькаються з такими заявами? Там водомет, газ, бутирка! Асоціація чи ні, але на початку говорилося, що це тільки привід для опозиції для дестабілізації ситуації в країні! Немає більшості в раді, так їм нічого і не залишається, чекати не можуть до 2015-го ...
Але так справи не робляться і студентів не підставляють, як гарматне м'ясо! І таке стадо Європа НІКОЛИ до себе не пустить!
Відповісти
стадо це влада!!
яка пустила беркут на своїх людей як на м'ясо!!!
і робить так як вигідно їй шоб ще до 2015 року заробити ще пару млрд дол!
Відповісти
Йолопе, в Європі Бутирки нема. Бутирка тільки в Москві. Запиши в свій словничок слово "буцигарня" і запам'ятай різницю.
Відповісти
Фашисти також напали о четвертій ранку...
Але вони програли...
Відповісти
"Вали звідти"
Вот пишешь тихонько дома, вот и пиши, выйдешь на улицу - узнаешь, что такое "буцигарня"!
Учиться идите дети, а то еще ни одного гвоздя в жизни не забили, а уже очень "умными" стали?! Революцию им подавай? В 2004 уже была одна, ну вы еще под стол писять ходили, вам не понять ничего...:(
Відповісти
ти не рівняй революцію 2004 року! ми зараз не з політичної точки її робимо!!! це велика різниця!
хоча революція як дія була і ми її виграли тож і цю виграти маємо велкі шанси!!!!
Відповісти
Тоді, у 2004-му Вітю з Юлею "поставили", а тепер кого? Кличка? Який зібрався землю України Євросоюзу продати, сам його інтерв'ю чув! І особливо нашим людям з Волині, з села як заживеться ...!:( Ви хоч трохи розумієте, що до чого?!
Відповісти
тут коментарі в більшості пишуть хворі на всю голову люди! Не дивно, що у нас біля влади бидло! Бо таке саме ... їх і обирало! No comments!
Відповісти