У Луцьку – протестний автопробіг

У Луцьку – протестний автопробіг
У день, коли в україні заплановані масштабні акції протесту у зв’язку з провалом Вільнюського саміту і силовим розгоном Євромайдану у Києві, у Луцьку відбудеться автопробіг і народне віче «Ні диктатурі!». Лучан закликають приєднуватися.

Акції протесту відбуваються в Україні у неділю, 1 грудня.

Автопробіг стартує від центру міста об 11:00.

Після цього о 13:00 на Театральнмоу майдані розпочнеться народне віче «Ні диктатурі!».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Провідним гаслом віче має стати: "ХАМА НА ЙОЛКУ! "
Відповісти
Кров МАЙДАНА не пробачимо!
Відповісти
львів на київ їде, а луцьк по колу 15 маршрутки.
то який сенс порівнювати садового з романюком? на себе подивіться!
Відповісти
С удовольствием бы побыл на месте беркута в Киеве и попи.дил бы евроуродов едем с регионами на Киев, что бы не было ситуации, что Беркут бьёт людей.Нужно что бы люди дрались с людьми, нужно гражданское противостояние и тогда всё поймут и услышат, что есть и другая Украина и другое мнение. Гражданское силовое противостояние вопрос времени и оно пришло.И мы будем там!!!!
Відповісти
гроші відробляти і срики лизати. Можливо і вас Беркут наздожене
Відповісти
надає кийками по комомольським сракам
Відповісти
Слава Богу, що таких як ти одиниці, вимираючий вид. Вам в будь-яких подібних ситуаціях потрібно залишатися дома, бо не виживете точно!
Відповісти
приходь на 1300, за яйця на йолоцы повышу
Відповісти
І не забудь взяти з собою свою сім'ю, щоб їх теж відгамселили
Відповісти
Десь це усе я вже бачив.В 2004 и 2005 роках:)Ті ж самі(трошки перероблені гасла),ті ж самі пики і ті ж самі дурні які бігають стадами.І та ж сама пісня: "Дурнів в нас багато,їх не подолати":)А ще теж саме відмивання грошей політичними партіями за рахунок дітей:).Нічому деяких українців історія не вчить.Коли сядете за руль перед автопробігом напишіть ще петицію до ЄС: "Ми,українці вже в вас у Європі працюємо посудомийками,прибиральниками,доглядальницями,повіями(це ті професії,які сьогодні є нишею для українців що живуть і працюють за кордоном).В нас немає власної гордості і розуму розбудувати свою країну,тому будемо з подвійною силою розбудовувати ЄС.Ми,тупе стадо без роду та племені,на колінах просимося до ЄС".І вперед.До вашої мрії:)
Відповісти