Футбольні фани у Луцьку влаштували марш. ВІДЕО

Футбольні фани у Луцьку влаштували марш. ВІДЕО
Прихильники футбольного клубу ФК «Волинь» на честь останньої гри сезону провели марш центральними вулицями Луцька.

Марш розпочався 1 грудня о 15:30 у кінці вулиці Лесі Українки. Фани тримали прапори ФК «Волинь», мали на собі символіку команди. Вони скандували футбольні гасла, кричалки, вигукували «Слава Україні! Героям слава!», а біля євромайдану на Театральній площі вигукували «Зека геть!».

До слова, фанати зупинилися біля Театральної площі, аби перегукуватися з учасниками луцького євромайдану. Кричали «Слава Україні! Героям слава!», «Україна – понад усе!», «Слава нації – смерть ворогам».

Кидати димові шашки, фаєри та петарди учасники маршу розпочали на проспекті Волі. Учасників, а їх було кілька сотень, супроводжували працівники міліції.

З проспекту Волі фани вирушили на вулицю Шопена та до стадіону «Авангард», де має відбутися гра з запорізьким «Металургом».









Фото Володимира Яроша
Фото Володимира Яроша

Фото Володимира Яроша
Фото Володимира Яроша

Фото Володимира Яроша
Фото Володимира Яроша

Фото Володимира Яроша
Фото Володимира Яроша
































































Фото Ірини Мельник
Фото Ірини Мельник

Фото Ірини Мельник
Фото Ірини Мельник

Фото Ірини Мельник
Фото Ірини Мельник

Фото Ірини Мельник
Фото Ірини Мельник

Фото Ірини Мельник
Фото Ірини Мельник

Фото Ірини Мельник
Фото Ірини Мельник

Фото Ірини Мельник
Фото Ірини Мельник

Фото Ірини Мельник
Фото Ірини Мельник

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 45
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
дибіли... нема слів супер дибіли!!!
Відповісти
а ти хто? що вони зробили поганого? респект!пройшливсь досить мирно, все таки останній мачт в Луцьку в цьому році. Надіюсь команда не підведе. Луцькі фани одні із кращих в Україні!
Відповісти
Думаеш людям зараз до футболу і до матчів? можливо тим що ще живуть за рахунок батьків так
Відповісти
а ти сам(а)шо??
сидиш п яне створіння..чим тобі не вгодили бидло?!
Відповісти
неправда
Відповісти
нам вказівка охороняти, щоб не робили. знаю точно це мурчащі, розмовляли російською і від адміністрації привезли в автобус гроші. Видали кожному по 300 грн і повезли в Зелений Гай на безкоштовну вечерю.
Відповісти
без коментарів.. молодь) мусять шось наслідувати навіть якщо воно того не варте
Відповісти
ми за эвропу
Відповісти
Стидно за фанів чомусь *( школота боксери і люди яким нема що робити !!!
Відповісти
Молодци рєбята могли би ще більше фаєрів купити а то мало диму було ))))
а то ці юлі волю задовбали вже хоть щось нове ))))
Відповісти
Багато "бритоголових"
Відповісти
Це теж не нове вже було, ті самі лиця, та сама мова, толку 0... по молоді армія плаче)
Відповісти
Волинь вперед ... Юлю в тюрму...
Відповісти
чергова хода з бідовими транспорантами від гоповатих чмішників місцевого розливу. сподіваюсь пару зіг скинути не забули..
Відповісти
жах
дитячий садок зi зброєю..
там школярiв половина
Відповісти
Чмошне тупе неосвічене бидло.
Відповісти
а ти сам хто?чумидло недороблене,ми вболіваємо за рідний клуб.урод!
Відповісти
а грошi вони на файери де беруть? батьки дають, чи крадуть? школярiв же не беруть на роботу...
Відповісти
на шкільких обідах економлять)
Відповісти
коплятъ на мытынг
Відповісти
ви сукы
Відповісти
Багато людей із Спортзалу в якому я займаюся. 90 % людей з фото - не вживають алкоголь і тютюн, думаю ті хто їх тут обсирають не можуть цим похвалитися, зараз десь або бухають, а якщо не бухать - то просто або дрищі або товсті уроди
Відповісти
не вживання алкоголю чи тютюну це ще не признак присутності інтелекту... навіть в теперішній час, основною рушійною силою для провокацій є спортсмени... чому відповідять всі знають
Відповісти
i для чого воно? не вживати алкоголь+тютюн+спортзал..
Україна вiд того економiчно могутншою стане?
Ця культура фанатiв-спортзалiв вже 20ть рокiв в Британiї вiдгудiла, а вони як мавпи Еуропу копiюють.
Чого не козаками бути? Це дiйсно Українське.
А це все - запроданцi.
Відповісти
І ще, - підіть любому з цих учасників прямо в лице скажіть що він запроданець.
Відповісти
В лице казати інтелектуально нерозвинутій людині? собі дорожче(
Відповісти
Я вважаю що розвинута людина не може назвати невідому людину "Нерозвинутою". Для цього потрібні підстави. Ви мислите шановний СТЕРЕОТИПІЗОВАНО - мол фанат, Спортзал - значить тупий чи нерозвинутий. ВИсновок один: тільки ідіот може назвати невідому собі людину ідіотом.

П.С.,
Даже якщо люди на фото і відео дійсно нерозвинуті інтелектуально, то я впевнений що їхня Спортивна розвинутість дозволяє їм впевнено гуляти по 33 - му кварталі чи ГПЗ вночі з ДІвчиною, навідміну від Вас.
Відповісти
Я Вас розумію, що краще сидіти на дивані, пити пивко, тягнути сигарету.

Ніхто не косить на Британію 20 - річної давності, а культура на Спортзал БУЛА, Є І БУДЕ!!!!!!!!
І якщо Вам приємно бути Дрищьом чи Жирдяєм - то прапор Вам в руки.

Відповісти
Та в мене син так само в цю дурню вiрить. Я питаю чому не козаком бути? Мовчить.. А на мої грошi прапорцi-"рози" купляти у дядкiв, що на цьому бiзнес роблять - то може.
Відповісти
то Ви жлоб)
Відповісти
Нормальна собі акція,, люди вболівають за команду, ну подиміли трошки, поспівали, покричали, підтримали команду і пішли вболівати на стадіон. Ніяких матів, ніяких провокацій, все мирно і гарно. А ви сидіть собі вдома мовчки, критики нещасні.
Відповісти
Дрищи та жирдяїї заткніть своє рильце і в спортзал займатися йдіть а то революція вже помаленько згортається зачистка начинається )))ха-ха--ха
Відповісти
Луцьким фанам респект і уважуха!
а анонімні образливі коменти проти них, ставлять злидні, які приїхали до луцька і нічого тут не варті, от їм і кортить тут самовиразитись, герої ))
Відповісти
це хто приїхав до Луцька? 33 i 40, та все завокзалля построїли в 70х!! хто ще куди приїхав, смiх
Відповісти
Це скоріше марш школярів , а не фанатів "Волині"
Відповісти
Подивились як києвські ультрас по місту пройшлись і вирішили показати що вони не гірші!:) Плагіат некчемний! Найшли з кого приклад брати...:(
Відповісти
Ти що мудак... Марші роблять фанати всіх команд по всій Україні... і в Луцьку Марші були і у 2002 році... так що хлопче завали... якщо н есічеш .. або дай свої дані .. ну хоча б номер телефону і поговоримо ....
Відповісти
Те що на марші були школярі,нічього не означає!
чи дитина неможе вболівати за рідний клуб?
і шашки,фаєра,стробоскопи їм ніхто недавав.палили досвідчені хлопці,а "школярі просто участвували в марші-підтримці луцького клубу)
браво хлопці,добре пройшли,ждем маршу після зимової перерви!

Тількі Луцьк і тількі перемога!!!
Відповісти
Краще би пішли на майдан і повболівали за Україну . Але ні , треба показати які вони "апасні хулігани"
Відповісти
до чого тут "апасні хулігани",так само пройшли через майдан,підтримали,і попрямували дальше...в кожного свої інтереси,І окрім фан-маршу,багато людей ходять на майдан...
а раз марш пройшлись,спокійно і без проблем..
шо поганого зробили вам?
Відповісти
Перетворюють країну у націю маршерувальників!:)
То маршеруйте на городи, поля, заводи, підприємства... там ох як така "сила" потрібна! Дармоїди!!!
Відповісти
Обычные хулиганы...
Відповісти
нічого поганого у школярах які вболівають за свою команду немає, погане те, що ці школярі які толком жизні то і не знаютю кідають зігі направо і наліво і кричать як вони "прєданні правій ідєї" і ходячи по місту бандами по пару чоловік з ожичками в кармані тєряють страх)
Відповісти