Страйк у Луцьку

Страйк у Луцьку
Організатори акції "Євромайдан" у центрі Луцька оголосили, що місто долучиться до загальнонаціонального страйку.

Усіх мешканців міста закликають прийти на Театральний майдан на 9-ту ранку.

"Повстань, Луцьк! Захисти європейський вибір! Загальна мобілізація - 2 грудня, 9:00, Театральний майдан. Приходь та приводь своїх друзів та знайомих!", - закликають координатори луцького євромайдану.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 11
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
і мандаунуйте! Більше нічого не вмієте...
Відповісти
Я не проти, щоб Януковича опустити на землю. Но вопрос, коли возвишати на небо????
Відповісти
як кого...ЮЛІ ВОЛЮ...КРИЧАТЬ гасла з натовпу...хм...так значить типу юлю) але я особисто проти цієї кандидатури!
Відповісти
Згідна на всі 100%!
Відповісти
Вітів закликає людей до силового захвату будинку на Київській!
А там працює біля 800 чоловік бюджетної сфери, а це діяльність лікарень, шкіл, садочків... в області!!!
І ця людина хоче це все завалити?
Да - у влади багато недолікыв, но такими методами???!!!
Людоньки - не ведыться на провокацыъ цых недополытикыв!!!
Лаври Бондаря не дають спокою Вітіву?!
Відповісти
Але й ти смішний!!!
Обласна адміністрація взагалв непотрібна, як структура. Це просто посередник між місцевими органами влади та казнокрадами із кабміну. Вон нічого не вирішують, от тільки, як пиявки, висмоктують з бюджетів кошти на своє ж утримання. Достатньо тільки обласної ради і то, якщо вона не заполітизована і дії в інтересах виборців.
Відповісти
Є державне казначейство, яке відає коштами , є керівники бюджетних організацій на місцях і є бюджет. Без отих 800 чоловік життя в області не зупиниться.Жаху не буде.
Відповісти
800 паразитів на худій і тонкій шиї області і держави.
Відповісти
вже записався в "липовий" виш. Він тепер спеціяліста на всі руки.
Відповісти
Народ, не ведіться на провокації!!! Для чого нам в місті оці захвати? Кому від цього полегшає? Нам ще трошки лишилось до надзвичайної ситуації і тоді, пардон, п*здец.
Відповісти
до голосу з натовпу!
Відповісти