У Луцьку плювали в портрети Януковича. ФОТО

У Луцьку плювали в портрети Януковича. ФОТО
У Луцьку активісти зайшли у Волинську обласну державну адміністрацію, винесли портрети Віктора Януковича і перевернутими пронесли до центрального майдану, розбивши їх та обплювавши.

Кількатисячна хода розпочалася з мітингу, який тривав під стінами ОДА на Київському майдані 2 грудня.

Активісти разом з депутатами зайшли в приміщення ОДА і, ймовірно, з кабінету голови Волинської обласної ради Володимира Войтовича винесли 3 портрети Януковича.

На майдан їх внесли в уже перевернутому вигляді.

Звідти колона сформувалася і по проспекту Волі вирушила в центр міста на головний Євромайдан. За приблизними підрахунками, учасників ходи було кілька тисяч.

По дорозі зупинилися біля Педколеджу. Активісти зайшли в приміщення навчального закладу і запрошували студентів приєднатися до мітингу.

Поки дійшли до Театрального майдану, один із портретів був уже розбитий та обпльований.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ганьба клімчуку!войтовичу! всі на мітинг!
Відповісти
Вот пусть радуются "регионалы"! Это их так называемые союзники по "Евроинтеграции" :)))
Именно ПР вскормили ВО Свободу.
Вот и жрите господа!
Відповісти
Свободівські націонал-фашисти на марші! Ви фото роздивіться хто там ваших дітей водить!!! Це просто жах!!!:(
Відповісти
Плювати - це по Європейськи)
Відповісти
ави кричете и хочем в європу а мене ви спитали чи треба ви нам???це бидло в масках хоче в європу???ні в нас таеих відморозків немпє і ви нам непотрібні!!
Відповісти
Зэк, уходи!
Відповісти
все ца білше схоже, що молодь зібралась для розваг: покричати, пострибати, портрети розбивати та впершу чергу прогуляти навчання. Та й ці люди в масках, які прикривають своє обличчя, навіщо це потрібно?
Відповісти
А ти підніми свою сраку і сходи на мітинг, щоб не було схоже, що люди зібрались для розваг.
Відповісти
я там був і тому так кажу.
Відповісти
не використовуйте дітей ви що геть подуріли ?
Відповісти
І що цими плювками лучани хочуть довести свою громадянську позицію, опустивши свою культуру на рівень тих, хто сидить на Печерських пагорбах? Плювати, а потім кричати: "Ми - за європейські цінності і культуру!". Парадокс
Відповісти
Підтримую дописувача. Такі акції безглузді, мені соромно за Луцьк.
Відповісти
бидло одним словом і все
Відповісти
Давай ми з тобою зустрінемось на майдані і подивимось хто з нас бидло.
Відповісти
В зв'язку з тим, що цей "чмошнік" боїться написати своє ім'я, значить і боїться вийти на майдан.
Я пропоную зустрітися з тобою в любому районі Луцька і ти мені це скажеш в лице...
P.S. Вбий у собі москаля. (Орест Лютий)
Відповісти
Ну якщо таке становище називається розвагами...тоді вибачте мене...ця молодь ночами стоїть на вулиці...днями стоїть на вулиці...захищаючи свої права...і намагається зробити бодай щось...аби народ почули...а сидіти отут і говорити, що це причина для того, щоб навчання прогуляти, в даному випадку просто не розумно...стояти і мерзнути на вулиці...думаю не найкращий спосіб пропускати пари...нас має гордіть брати за те, що ми маємо таке молоде покоління!
Відповісти
Погоджуюсь. Дійсно не найкращий спосіб прогуляти пари. Той хто їх прогулює, не на майдані! Молодь формує майбутнє!! Згадайте 2004 рік!!! Тоді рушійною силою теж була молодь і ніхто нас тоді не ганив за те, що ми відстоювали наш вибір на головному Майдані країни. Тепер ситуація інша! Нині студенти боряться не за політика, а проти нього, проти його насилля! І, згодна, що плювати в портрет - не найкраща позиція! Але ж він "поював" на дітей, які спали на майдані три дні тому! Кожен має те, на що заслуговує.
Відповісти
Волиняни, одумаймось. Це ж жах повноцінний-щоб так наша молодь, учні були в руках горе-депутатів. які не в житті вміють лише язиками тріпати, отсвіти не здобули на зразок Гузя, Шиби, Вітіва, Бондарь --Це ж перші провокатори на Волині, які ведуть наших дітей на кровопролиття.. Батьки, одумайтесь, це ЖАХ, яким шляхом ідемо до ЄВРОПИ,,,,,
Відповісти
Ну давайте подумаємо про те, що це вибір самої молоді...ніхто на майдан не заганяє...і ніхто нікого не заставляє...на рахунок школярів я згідна, тут з сторони повинен повний контроль, адже це діти! а молодь, це вже дорослі люди, які самі знають чого хочуть...!
Відповісти
обплювати портрети, подомальовувати статеві ограни.......бидло на марші
цього узурпатора потрібно зняти з посади законним методом, а то якщо прийдуть до влади такі от "мітингувальники" буде ще гірше
Відповісти
В даній ситуації, коли влада зневажила свій народ, любий метод боротьби з нею є ВІРНИМ і ПРАВИЛЬНИМ.
Все решта це як каже опозиція - провокація.
P.S. Вбий у собі москаля. (Орест Лютий)
Відповісти
не погоджуся з вами. якщо вести себе так само як ці злодюги при владі, то навіщо тоді такі зміни? ми ж нічим не будем від них відрізнятися
Відповісти
Вибачте, але наш народ нікого з представників влади не бив - так що я не бачу щоб мітингувальники вели себе так як влада...
А взагалі то є гарна народна творчість:
Хто з мечем прийде той від меча і помре.

Відповісти
я про те що плювати, домальовувати статеві органи не є проявом свідомої позиції, а більше схоже на вандалізм.
а те що наш "Беркут" показав себе як дегенерати-м'ясники безумовний факт і їх потрібно притягнути до відповідальності
Відповісти
Потвоєму бити мирних, беззахисних мітингівальгиків ПРами по голові це законно??? Його потрібно не лише обплювати, а вчинити як вчинили з Каддафі, він на це заслужив.
Відповісти
Якщо ти закликаєш до громадянської війни, то в тебе з головою явно проблеми
Відповісти
Та ніхто не закликає до громадянської війни,але людей які мітингують за свою доля, та майбутнє своїх дітей називати бидлом і т.д. Ось в кого проблеми з головою.
Відповісти
Це жахливо! Такі дії суперечать християнській моралі. Цей дурдом ані трохи незарадить нинішній ситуації. Люди хто це робив покайтесь перед Богом!
Відповісти