Депутат Луцькради: «Беркут» з Волині - в Києві

Депутат Луцькради: «Беркут» з Волині - в Києві
Волинський "Беркут" поїхав до Києва, - каже, посилаючись на власну інформацію, депутат Луцької міськради Андрій Козюра.

За два дні роботи на Майдані у Києві пообіцяли виплатити місячну зарплатню, - цитує обранця громади прес-служба волинського осередку "Батьківщини".

"Батьківщинівець" каже, що перед поїздкою до Києва "беркутівців" зібрали та запропонували вибрати: їхати чи ні.

"Зрозуміло, що значна частина молодих хлопців погодилася за непогану оплату, не думаючи про те, кого насправді вони мають захищати: український народ чи злочинну владу", - розповів Андрій Козюра.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 13
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ПАНОВЕ!!!
Зустрічайте!!! Новий старий ЦИРК!!!
Відповісти
Буратіно, ще ти революціонером став? Втратиш все, пацанюра...
Відповісти
п****ць!!! навіть в думках не закралося,що з Західної України хоть один поїде...як ножем в спину((((
Відповісти
що ще раз доводить незадовільний фінансовий стан рядових бійців міліції, в яких теж є сімї, діти і на їх утримання так само потрібні гроші.
влада спекульнула цим.
хтось повівся, осуджувати їх не варто, вони заручники системи.
про те, впевнений, що в їхніх головах теж відбулась своєрідна революція, маю сподівання, що гроші для них перестануть бути дорожчими за присягу свому народу)
Відповісти
погоджуюсь, але якби і Козюру прихватили з собою - НЕ ЗАПЕРЕЧУЮ.
Відповісти
Козюра,Бондар,Шиба-БАНДА НІ ЧИМ НЕ КРАЩА ЗА ІСНУЮЧУ
Відповісти
Та полішукам в формі пофіг кого бити, чи пяного в підворітні чи повстанців, відкормились на "чорнобильські" гроші доки виросли, то тепер за пару "Лесь" залюбки махач в столиці влаштують, заодно і екскурсія безплатна.
Відповісти
http://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/19419.phtml
Відповісти
Ну то що! Пане депутате! Коли завершиться війна за владу, з ясуйте, хто конкретно за власним бажанням поїхав до Києва? Хто їх агітував? З яких джерел йшло фінансування? І все це оприлюдніть. Очевидним є те, що «Беркут» має бути розформованим, підданий люстрації і створений новий спецпідрозділ.
Відповісти
Иди себе . человек божий , и не напрягай свой примитивный мозг глобальными проблемами . Ну не получаеться у тебя мыслить .
Володя , не обращай внимания на придурков.Ребятам привет.
Відповісти
Козюля , ты старый и проверенный провокатор. Ещё со времён , когда ты водку Коле Булиге и Владимиру Нальковичу шаркая ножкой подавал и приносил им дезу.
Відповісти