У Луцьку піцерії і кафе пішли на майдан. ФОТО

У Луцьку піцерії і кафе пішли на майдан. ФОТО
Працівники компанії ГРАНД ПЕРСОНА 3 грудня до 13:00 перебуватимуть на луцькому Євромайдані.

Таблички з написом «Ми на майдані. Будемо о 13:00» з’явилися на вхідних дверях піцерій та кафе мережі ГРАНД ПЕРСОНА.

Станом на ранок 3 грудня заклади громадського харчування не працюють. На вхідних дверях піцерій «Фелічіта», окрім табличок, висить прапор України.

«У закладах працює багато молодих людей, які підтримують Євромайдан. Тому вони висловили бажання долучитися до нього. Заклади будуть закриті лише на певний час», - пояснив керівник компанії Олег Бровін.

Нагадаємо, що учора, 2 грудня, компанія зігрівала майданівців гарячим чаєм.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 18
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
гарний ПіАр хід
Відповісти
1) Цікаво чи заплатять жидок власник своїм працівникам за вимушений прогул... 2) А хіба це європа а хіба це демократія... примусово гнати... а якщо хтось не хотів....
Відповісти
да Вячеславич с таким прогибом можно и переломится.
Відповісти
+1
Ай да Бровін. Ай да гибкость.
Відповісти
перед ким йому прогинатися? як на мене зазвичай прогинаються перед сильнішими за тебе(владою) а тут чувак сам своїми діями кричить: мінздохи, санстанці-засранці, прокуратури-дури перевірте мої заклади як найшвидше і напишіть припис або штраф...
Слава Україні!
Відповісти
Молодці хлопці та дівчата!
Відповісти
а там з ранку і так ніхто не ходив, тому бровін нічого не втратить, тільки прогнувся гарно, а о 13 обід почнеться, клієнт піде жерти, все добре :-)
Відповісти
Олег! Не слухайте гавкання "собак", які самі нічого не роблять і над іншими насміхаються!Пишаюсь Вами! Ви маєте справжнє серце, а не кам'яну брилу! Нехай Господь повертає Вам і Вашій родині!
Відповісти
У мене така пропозиція! Можна ходити працівникам мережі ГП і на майдан, проте краще було б потурбуватися у власних закладах про тих же мітингувальників, що роблять аналогічні заклади у Києві! :)
Відповісти
вчора пили каву в кавярні (ми з мітингу забігли) і дивувались, чому всі не на майдані? Завтра всі гарненько попили каву вдома і з термосами на майдан!!!
Відповісти
Люди добрі! Схаменіться! Що це за дурна українська натура: якщо людина, яка чогось досягла в житті, зробила щось добре, то вона обов'язково зробила це з якоюсь користю! Мені здається, що у Олега Бровіна і так все добре і без Євросоюзу, і без майдану! І піаритися йому немає сенсу! Грандперсона і так успішна без тої чашки кави!
Відповісти
якби він заклад закрив на цілий день - це страйк, а до обіду, коли людей і так майже не має, то це ПІАР. галімий і гівняний.
не втрать свідомість)
Відповісти
Ты лично знаешь Бровина и ведёшь с ним личные беседы,что утверждаешь о том,что он пиарится?По-моему ты просто неудачник и пустоплёт.
Відповісти
а ти особисто знайомий з януковичем, щоб стверджувати, що він ворог українського народу?
вчинки скажуть про людину все.
не втрать свідомість )
Відповісти
шкода тих людей, які тільки те й вміють, як облити когось брудом!!! куди вам у Європу???!!! всі такі гострі на язик, а як щось зробити, то голову в пісок!!! через таких як ви і маємо, те що маємо!!!
Відповісти
не перебільшуйте.
є очевидний факти:
1.до обіду люди дуже мало відвідують кабаки, і не тільки бровіна
2. він закриває заклади тільки до 13....
3. час найбільшого першого напливу у кабаках зазвичай обід
4. на цей час бровін відкривається
5. якщо вам відомо про причинно-наслідковий зв'язок, то ви додумаєте самі.
6. якщо слова п.5 не зрозумілі, напишіть, роз'ясню, як дитині.
Відповісти
Повністю згідний.
Відповісти