Все проходить, ‒ губернатор Волині

Все проходить, ‒ губернатор Волині
Життєдіяльність області потрібно забезпечувати за будь-яких умов, – переконаний голова Волинської ОДА Борис Клімчук.

Про це він заявив під час сесії облради у середу, 4 грудня.

У відповідь на звинувачення опозиції в облраді у прихильності до «злочинної влади в Україні», використання тітушок для захисту себе, віддаванні наказів міліції, Борис Клімчук зазначив, що «виконує свою функцію».

«Існує чіткий розподіл влади. Я не даю команди міліції, я виконую свою функцію», – зауважив губернатор Волині.

Щодо людей, які у вівторок, 3 грудня, не дали зайти депутату Ігорю Гузю у приймальню Бориса Клімчука, губернатор знову зазначив: «Це достойні дуже люди. Це мої друзі».

Насамкінець очільник Волинської ОДА подякував волинянам «за те, що область працює». «Дорожники, комунальники, транспорт, лікарні», – перелічив він.

Висловив він і своє бачення того, що відбувається зараз у Луцьку та Україні: «Все проходить. А жити і працювати треба сьогодні і завтра».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 32
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
губернатор знову зазначив: «Це достойні дуже люди. Це мої друзі». Може вони і його друзі, але це просто люди, яких інші люди називають "биками" або "тітушками"...І ніяке словоблуддя це не змінить..
До речі, вже пишуть про те, що шакали в пагонах отримали за криваві побоїща студентів свої 30 срібляків - від 5000 до 10000 тисяч гривен
Його друзі скільки отримали..???
Відповісти
а кого його друзі били?? Хоча неврівноваженого Гузя і варто було б пристукнути легенько, гріха б не було. Якого хера полізли в ОДА, не знали шо закон порушують?? Сама Європа про ці безтолкові захоплення вже з обуренням говорить. Не те трішки робимо громада. Час "бандугетівських" майданів пройшов ще в 2004 році. Не державні будівлі захоплювати треба, йдучи під проводом не зовсім щирих проводирів,а мирно на майдані відстоювати своє право на майбутнє. Ніхто в світі не зрозуміє дії які суперечать закону. І план дій треба мати на "післяреволюції", а то всіх геть, а там як Бог дасть. Вже дав в 2004 - наїлися?? Пора вже емоції переводити в мислення, а то ше тиждень-два і все розсмокчеться саме собою і тоді вже ця влада буде нашими правнуками керувати.
Відповісти
добре, що розуму вистачило, не застосовувати силу...тільки що робили "бики" там на чолі з генералом? тобто їх туди запросили, і запросили, щоб не лекції слухати..і адміністрацію ніхто не збирався захополювати...смішно звучить коли гузь з бондарем хотіли щось захопити..і повторюся..
при усіх недоліках і зрадах "помаранчевих", вони дітей не били, не добивали лежачих в адміністрації президента, а потім проти жертв не порушували кримінальні справи...цинізм іудушек зашкалює...а клімчук..а що клімчук...людей, яких не можна замінити не буває...
Відповісти
не за "дітей били" мова йде, з цим не сперечаюсь - в самого діти в Києві і це болить не менше як вам, а за те що кілька пройдисвітів спровокувало похід в ОДА знаючи, на що можуть наразити людей. Друге - яка мета була цього походу??? тільки давайте без емоцій, що добилися, що хотіли добитися??? Виразити протест - будь ласка, є на те майдан і законні способи вираження протесту, повірте вони більш єфективні. Для чого владі давати приводи для виправдання своїх жостоких дій в очах світу. А ми даєм, бо поступаєм не по закону і керуємось емоціями підігрітими аферистами вроді Гузя чи Бондара. І повторюсь, ніхто в світі ці дії не одобрить. Зате тепер влуплять пару кримінальних справ, причому на законних підставах, і побачимо де буде гузь. А прості люди самі будуть розхльобувати "мирне блокування ОДА", батьки заплатять штраф за дітей і т д і т п. Знаєте, благими намірами вистелена дорога в пекло, так що треба трішки мізки включати, щоб бачити хто є хто.
Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=aCYH4_WsLuA
Відповісти
дуже цікаво...ви ще переговори Захарченка опублікуйте...
Відповісти
ти цей фрагмент спектаклів пхаєш вже 5 раз за 2 суток.тільки в цю газету.толпу створюєте.чи з києва ситуацію "отслєжують"
Відповісти
от продажне
хай би визначився ТВЕРДО - або з народом, або "функцiю виповняти"
все зрозумiло.
Відповісти
ну хоч комусь усе зрозуміло...от і собака навчилась говорити... а то раніше собака усе розуміє, тільки сказати нічого не може..
Відповісти
Все проходить, і ти пройдеш як "геморой" Волині
Відповісти
До речі, губернатор обрав дуже мудру позицію - усе проходить і цей масовий психоз неврівноважених також пройдею...
Відповісти
шановні, скільки вам років, перебачте? Такі примітивні заяви, що гидко читати. Клімчук - губернатор області і виконує свою роботу досить гідно. Хтось знає йому достойну альтернативу? А щодо "з народом і функції виконувати", то ці речі взаємопов’язані, чи ви, перепрошую, пане собака, відчуваєте якісь незручності чи утиски з боку Клімчука?
Зразу скажу, що безпрєдєл регіоналів мене також дістав, але й опозиції я вже не вірю. А євроінтеграційні гасла в Луцьку чомусь стали лунати набагато рідше, ніж заклики звільняти місця біля корита для опозиційних дуп. Люди, згадайте, чому ви вийшли на євромайдан, причому спочатку гнали звідти усіх політиків, а сьогодні в рот їм заглядаєте.
Відповісти
виконує?дерібан?все в ручному режимі.добивається чого то там міфічного десь там.чому державні функції підміняються "трудом" якогось намісника?чого за тепло в оселях діти мають дякувати не батькам які ходять на роботу а губернатору?чого за кожне щось побудоване дякувати пр.за приватну багатоповерхівку яку продадуть по європейськіх цінах.за дитячий садочок за якій держава заплатила як за туристичний комплекс в Альпах..і т.д. що за середньовіччя.клімчук простий солдат партії регіоніві який біжть попереду інших.(його слова).те що не працюють державні інституції а все пиляється в ручному режимі то це блага?крепкі гаспадарникі всі-мафіозі які накачують закордоні рахунки кієвських а потім собі?клімчук слуга президента (його слова).без людини з освітою вчителя колапс?чи Янукович перестане частину грошей давати на область з області цієїж забрані?цікаві думкі в голові деякіх писак..чи розписують розданий матеріал.домашнє завдання.викачка грошей на києв.залишок 5 процентів вже тут ділять.ось труди достойників.кому треба прозорість в державі.йдіть працюйте дальше лохі на хліб кинуть.вчіться дякувати за хліб.хза те що не в тюрмі.як раніше.візьміть в одну руку булку хліба в другу батон та дивіться в паузах між виступом клімчуків на небо.дякуйте путіну що воно мирне.а в європу і білорусія йде..Лукашенко казав за 70 років його народ созріє..але чи в неароді діло.чи в отих лексусах держслужбовців та цацках їх дітей..коли будуть вести кудась там тоді будуть підписувати асоціації якісь..на ходу..а пки беріть батон та пачку молока і слухайте клімчука.амінь
Відповісти
правильно "європа чєчєтових" говорит! Я русскоязычный, но Украина стала моей второй Родиной! И мне стыдно как язык у некоторых поворачивается сказать "масовий психоз неврівноважених"!! такие как вы позорите Украину, Волинь, Луцк! Слава Украине!!!
Відповісти
Полiцай при режимi.
Відповісти
Клімчук хитрий лис,і говорить так ,що і вашим і нашим,щоб при зміні влади було чим виправдовуватись.
Відповісти
Ну змінили владу у 2004-му і головою ОДА тоді був Француз, не місцевий і що корисного зробив Бондар, коли "головував"? Давайте реальні факти! Про нові школи, садочки, залучені кошти для області, допомога селянам, фермерам, тим хто хоче працювати, а не одні дотації...! А то бігає тут один Собуцький з Гузем і ще один типок, каже що йому допомоги не дали...:) Дайте фактаж у цифрах про тих, хто був до Клімчука?! А поритись, то факти будуть вражаючи на користь Клімчука!!! Бла-бла - це не мішкі воротити і з мегафоном по майданам скакати!!!
Відповісти
Все, що зараз відбувається назрівало давно. Непідписання угоди стало останньою краплею. Тепер питання не тільки і не стільки в євроінтеграції, скільки в людській ненависті до існуючої влади. Те, що називається "довели країну до ручки". А "повалити" режим Януковича легітимно не так то просто. Одними мітингами нічого не досягнути і стояти на Майдані до самих президенських виборів якось не вихід.
Відповісти
канєшно не просто, бо для цього в лідерів має бути якась програма дій, якісь достойні кадри які можуть взяти управління в свої руки як в столиці так і на місцях і т. д. А що Ви хочете повалити існуючий режим нічого конкретного не запропонувавши?? Одними гаслами і ультиматумами вже не обійдешся, вибачте, в дупі влада їх бачила. От провалили відставку уряду - і шо далі??, президенту пішли галасувати, шоб він відправив колю азарова на пенсію - так він в Китаї, а приїде - пошле на хєр. Що далі робити?? Їти на штурм?? - Європа не прийме такої влади, вже зауваження дають. Біда в тому, що опозиція немає шо запропонувати з конкретики, он стоять - кричать, а толку??? І в такій ситуації вони або до прильоту "гаранта" по бистрому стріпають хороший план дій і програму (хоч не пойму чого його до сих пір ше нема), або будуть домовлятись із владою як з ситуації виходити. І хоч самому неприємно спостерігати як втрачається такий шанс змінити країну, але думаю що буде другий варіант. А тепер фас... і скажіть в чому я помилився
Відповісти
Підписання, не підписання угоди - це суперечливий момент! А от дії з побиттям молоді - це головний поштовх! Якби не це - вже і майдан-би закінчився, тут "хтось" дав конкретного маху і підставив Януковича!
Відповісти
ніхто тут нікого не підставляв. Проаналізуйте: чому розгін почався коли майдан вже майже розійшовся, ніби в останній момент?? На мою думку логіка така: все звичайно відбувалося з відома, якщо не з благословіння Януковича (ну повірте в цій країні такого роду речі "отсебятєной" і близько не пахнуть), питання для чого?? Тут все просто - влада проводить репетицію "демократичних виборів президента" 2015 року. Захотіли побачити реакцію народу і світу на випадок встановлення "чесних результатів виборів" ( а люди вийдуть на вулиці захищати свій вибір) шляхом "заганяння баранів в стойло". Але цей номер не пройшов, бистренько найшли "козла отпущєнія" і тепер мудрують шо робити далі.
Відповісти
європа чєчєтових, багато емоцій і бла-бла-бла. Все правильно ви намагались сказати, але й керувати теж хтось має, чи, може, ви за анархію ратуєте? По-вашому, хай Клімчук зараз йде у відставку - це в кінці року, коли треба не портфелі ділити, а бюджет формувати. Чи ви з цими питаннями також не дуже дружите, головне гаслами кидатись - путін, лукашенко... Розумний патріотизм полягає далеко не в прокладанні дорожки до влади хорошим опозиційним дядям, які класно примазались до людей на майданах і мають таких палких прихильників, як ви.
Люди добрі, опозиція наша - те саме болото що й регіонали, тільки ті вже наїлися, а ці ще голодні. На жаль, альтернативи немає. Лишається вірити, що нас не кинуть знову, як після 2004-го...
Відповісти
Клімчук все правильно робить. Не женіть його у відставку. Він достойний щоб і далі бути губернатором. Невже ви не знаєте що він зробив для розвитку Волині? ну то якщо не знаєте то чогму кричите "у відставку!"?
Відповісти
Невже ви не знаєте що він зробив для розвитку Волині? Розкажу - волиняни живуть краще всіх. Б.П. керує областю мабуть більше 10 років. За це час всі стали нам завидувати. Імігранти з Германії і Швеції сплять і бачать , як попасти на Волинь. Найкращі дороги, якісне житло. Газ селянам в кожну хату. Гідні пенсії, які дозволяють полішукам кожного року відпочивати на Майорках. Створено 210 тис. нових робочих мість із зарплатою , яка набагато перевищує середню по Україні, не кажучи про гейропу! Викорінив чиновників казнокрадів і хабарників. А ви..відставку. Правильно кажуть - полішукам не вгодиш.
Відповісти
Він достойний щоб і далі бути губернатором ще років 20. дай йому боже здоров,я і наснаги і далі нами керувати. Бо в найближчі пів століття такого господарника і чуйного керівника, мудрого і далекоглядного політика,
на Волині не передбачається.
Відповісти
Шановна! У вас палата...!!!
Відповісти
"палата" у Вас :-) А це був сарказм.
п.с. доречі веселий :)
Відповісти
назвіть свого кандидата. А то критикувати ми всі вміємо, а як до діла, то папєрєднікі винуваті. Хто? Прізвища в студію
Відповісти
Наприклад Вас,що злякався назвати своє ім"я в такому невинному коментарі.Так що прізвища назвати не можу.Історія знає,що губернаторами,як любить себе називати БП,були артисти,міліціонери,вчителі і т.д.Головне, бути Людиною!
Відповісти
Клімчук хороший губернатор навіщо його відпраляти у відставку часто його показують, як він відкриває нові школи, садочки, допомагає при реонсрукціях і загалом керує областю. Натомість людину, яка найбільше домагається його відставки - Гузь, до цього ніби не існував і ніхто про нього нічого не чув, а сьогодні він стоїть у перших рядах і зрозуміло що не просто так він це робить.
Відповісти
гузя президент назначить замість губернатора?гузь,груздь,дядя міша..вийди на вулицю-влада твого патрона слабне.кірдик скоро.паспорт ізраїля чи росії шукай.
Відповісти
на жаль до гузя не доходить, а школота не розуміє головного.якщо навіть зараз клімчук псіхане і пошле всіх нах разом з гузьом та дійсно піде з посади, то ще поки що ДІЮЧИЙ президент ПРИЗНАЧИТЬ сюда, нам, на нашу ВОЛИНЬ, нового голову адміністрації.і коли в тому кабінеті сяде людина з ДОНЕЦЬКА, то шановний гузь, повір, той мєгафон якщо і не запхають тобі в одне місце, але до губ приклеють, це точно! шанси отримати пілюлей від справжніх тітушок в тебе виростуть до 100%.тому їдь революціонер у київ і звільняй януковича спочатку. і не води за собою стада школоти, вони навіть не знають у чому різниця посад між головою клімчуком і головою войтовичем.
Відповісти