Учасників луцького Євромайдану грітимуть в Палаці культури

Учасників луцького Євромайдану грітимуть в Палаці культури
У зв’язку з погіршенням погодних умов учасники луцького євромайдану матимуть змогу грітися у міському будинку культури.

Про це 6 грудня написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук луцький міський голова Микола Романюк.

Сьогодні, 6 грудня, у Луцьку сніжить, дме сильний вітер.

«У зв'язку з настанням холодів, сьогодні прийнято рішення про надання можливості обігріву учасниками Євромайдану у приміщенні Палацу культури міста», - написав Романюк.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 14
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
по домах і грійтесь. Ваш мандаун стоятиме..
Відповісти
Молодці, люди!!!
Відповісти
Мер няшка.
Відповісти
это пенсионеры будут оплачивать гулянья майданутых.а в гаразджу в разрушеные евриками пионеррлагеря.пусть там воют перекрикивая местных собак
Відповісти
ТА-А-А-К! Коменти нівроку у дописувачів!
Очевидно почерк один! Когось здорово КОВБАСИТЬ!
МЕРУ ТІЛЬКИ ПОДЯКА!!! СУПЕР!
Відповісти
Нехай корінні лучани візьмуть їх собі додому погрітися.
Відповісти
сидять дома і попивають чайок...
Відповісти
До слова. Старші корінні лучани, обігрівали та
допомагали рятуватись людям від голоду в довоєнний
та після вооєнний час, тим людям які йшли із східної частини України. Про це розповідав краєзнавець-історик Григорій Гуртовий. Така людяність тобі 123-му не притиманна, тому що ти
особа без імені, без душі, ти просто НОМЕР!
Відповісти
Зараз не "довоєнний та після вооєнний час" і не голод, і в майдаунів є свої домівки, де вони можуть "врятуватися від голоду". Зголоднів та змерз-прошу дуже додому або до "корінних лучан" з іменем, душею, людяністю та без номера, а не в громадську установу за державний рахунок.
Відповісти
Ну ти дійсно колінвал з запоротими шийками.
Відповісти
Шановні дописувачі не звертайте уваги на номер 123, це патологічно хвора людина із задавненими ускладненнями на голову. Мер - молодець, хоч в цьому напрямі. Але те,що зек здав Україну Путіну, то це дуже лякає і підтверджує, хто український народ для бандюги.
Відповісти
Шановна Ольго, Ви праві!!! Тільки бентежить те, що ці
психолологічно хворі люди засмічують сайт. ВОНО ж нічого
путнього не мовить, а лише обливає брудом! Це просто ВОНО !!!
Відповісти
Та то все таке.... Ти краще скажи нам, Ольга, скільки єуропейців ти особисто обігріла за сьогодні своїм р-революційним тілом..єєє себто, теплом, звичайно, я хотів сказати???
Відповісти