У Луцьку - смертельна аварія. ФОТО

У Луцьку - смертельна аварія. ФОТО
У Луцьку сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій загинула людина.

Аварія трапилася 7 грудня приблизно о 21:40.

Користувач TARAS96 пише на Луцькій дошці, що поблизк автозаводу напроти заправки WOG автобус "Еталон" в'їхав у правий бік мікроавтобуса "Мерседес Віто". За його словами, на місці ДТП було дві швидкі допомоги.

Адміністратор групи "† ZION †" в соцмережі "Вконтакте" повідомив, що в мікроавтобусі було чотири людини, одна з яких - померла. Також він опублікував фото з місця аварії.

Користувач МИстерФикс написав на Луцькій дошці, що у водія "Мерседеса" - перелом щелепи зі зміщенням.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, смерть
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
http://vk.com/anastasiyushka2014
важко назвати її жінкою, зовсім юна ще.(((
Відповісти
в новині не вказано що загинула жінка
Відповісти
скільки років???
Відповісти
Походу Мерс через дві сплошні із заправки вирішив просточити...
Відповісти
це дівчина була, знайома. а у водія не перелом щелепи. а перелом ребер, це у дівчини був перелом щелепи
Відповісти
Машина Паши Янюка.
Ще там була Настя Балайса,Вєня і Вася..найбільше пострадала Настя і Паша...
Настя вже померла.( а паша в реанімації
Просіть Бога щоб Він змилувався над ними і допоміг їм!...
Відповісти
Мерседеса почало носити по дорозі, і винесло на зустрічну смугу де і відбулось зіткнення.... В водія мікроавтобуса перелом та зміщення щелепи, дівчина померла у лікарні...
Відповісти
а автобус откуда
Відповісти
Алекс 08 грудня, 12:40
Походу Мерс через дві сплошні із заправки вирішив просточити...

його взагаліто занесло...слизько..водій не справився з керуванням і з заправки він не виїжав..!!!!
Відповісти
А як же обережність? Безпечні всі такі(((
Відповісти
Водитель имел тенденцию выпендриваться на дорогах. Это все знают. Допонтовался бедняга. Занесло. Девочку жалко. Приставилась.
Відповісти
Випендрюватись,люди краше встаньте помоліться за Пашу,йому і так погано...майте трішки совість таке писати!!!
Відповісти
йому тяжко? а рідним дівчини легко? а водію автобуса, який набрався проблем із-за такого водія легко? помолитися за нього? а хоть хтось з вас знає, що за таку ось біду він навіть не буде сидіти. відкупився! адмінштрафом обійдеться. і це за смерть дівчини! помолитися? хіба що за справедливість, щоб відбулося правосуддя!!!!!
Відповісти
Дівчину дуже жалко(
Відповісти
Алєнь водітєль віто,як ще таким права видають!
Відповісти
Молодець ната, хоч хтось рідних її розуміє, а то таке враження що у водія втрата більша, ніж у рідних...
Відповісти
Настя загинула і я не вірю, що він їхав 60 км. Нічого за то літом паша відгуляв пишне весілля, а по Насті і року ще не пройшло.
Відповісти