Віче на луцькому Євромайдані. ФОТО

Віче на луцькому Євромайдані. ФОТО
У Луцьку відбулося Народне віче "Ні - диктатурі!".

На акцію зібралося близько 3 тисяч людей. Перед присутніми виступили опозиційні політики і громадські діячі.

Організатори заявили: ця акція відбулася на підтримку київського "Маршу мільйонів", що проходить у столиці.

На завершення мітингу його учасники схвалили резолюцію. у ній - вимоги відставки президента Віктора Януковича та уряду, а також звільнення з посади голови Волинської ОДА Бориса Клімчука та голови облради Володимира Войтовича.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ВІЧЕ У ЛУЦЬКУ















































































Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 21
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а мєнт на камеру знімає - потім опізнаватимуть і як в 37 році чорний воронок в 5 ранку приїжджатиме. тому треба воювати до кінця!!! Здамось - нас по одному переб*ють. Разом ми - сила!!! Слава Україні!!
Відповісти
Героям сала!
Відповісти
"Сила" - это когда не забудешь и лично принесёшь передачу в СИЗО тем, кого скоро начнут сажать за нападение на милиционеров, уничтожение коммунального имущества и прочие совсем простые, но такие не рЭволюционные преступления, МАТЕРИАЛЬНО, а не твитом и анонимным постом в сети поможешь их семьям.

Уверен, что провокаторы - организаторы и подстрекатели "майданов" стандартно "отмажутся" и будут искать новых "баранов", которые поработают на них бесплатно на выборах 2015 года.
Відповісти
НАРОД - ЄДИНЕ ДЖЕРЕЛО ВЛАДИ. ОСЬ МИ ЦЕ І ДОВОДИМО, БО НАШІ ПОЛІТИКИ ПРО ЦЕ ЗАБУЛИ.
Відповісти
Класний репортаж!
Відповісти
Працюючи в режимі самознищення, гнила влада Януковича сама послала народу потужні революційні принципи. І сьогодні навіть ризик економічного партнерства між Україною і ЄС вже не має істотного значення, тому що Європа для українців не географічна, не економічна і навіть не політична. Європа - це втілення мрії про інший спосіб життя. Зек-президент продавшись бадиту Путіну за газ по 200 доларів, принизив перед усією Європою націю, чим викликав реакцію, на яку мало хто розраховував. Нехай запамятають це словоблудці Волині, які заглядають зеку в рот на портретах. Нехай тремтять!!! Слава Україні!!!
Відповісти
научи нас питаться воздухом и греться зимой от монитора - мы сразу проклянём Путина и его газ за 200 долларов! )))
Відповісти
Павло фото супер
молодець
Відповісти
ГЕРОЯМ СЛАВА ВИЙДУ СТАНУ В ЧИСТІМ ПОЛІ БОГУ ПОМОЛЮСЯ ДОСИТЬ ДРУЗІВ Є ДОВКОЛА НІЦ Я НЕ БОЮСЯ ХАЙ БОЇТЬСЯ ТОЙ ЩО РОБИТЬ КЕПСЬКІ СВОЇ СПРАВИ ЇМ НЕ ХВАТИТЬ НА ВСІХ НАС ГІРКОЇ ОТРАВИ І КАМАЗИ ПО ДОРОЗІ ХАЙ НЕ РОЗТАВЛЯЮТЬ І ПО ТЮРМАХ УСІХ НАС ТЕЖ НЕ ПОСАДЖАЮТЬ НАШУ СИЛУ НАШУ ВОЛЮ НІЧИМ НЕ ЗЛАМАЮТЬ НА ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ СВЯТЕ КУЛЬ У НИХ НЕ ХВАТИТЬ ХТО НА НЬОГО ПОСЯГНЕ ГІРКО ТОЙ ЗАПЛАТИТЬ
Відповісти
Сентементальность - признак склероза! )))
Відповісти
Ющенка -геть . Саме у цій владі він і його дружина заробила мільйони, а зараз ховається від кари народу - ганьба.
Відповісти
ну, за исключением Тягнибока и его "Свободы" - все руководители нынешних "майданов" - ющенковские выкормыши - и Моисеня, и Этинзон-Кличко.... )))
Відповісти
Писав про Ющенка :-)-записали ющенко .федерації :-)- ганьба.
Відповісти
Влада не завойовується, влада обирається на виборах!!! Перемога за Регіонами !!!!
Відповісти
Кучка сумасшедших националистов!
Відповісти
Тобто нас, ку-кушніков.
Відповісти
Вражаючий сміливий виступ Палиці і Єремеєва...
Відповісти
я за Європу, але питань багато... для чого в Європі лозунги Смерть ворогам ? це для кого ? для східняків ? але там не всі погані, є багато нормальних і адекватних, говорять правда російською... але... Юльку чого випускати ? Вона була при владі і просрала країну, разом з бджолярем. Точно це не головна вимога Майдану !
Відповісти
на цьому здувся. Надувайте повітря для наступного!
Відповісти
Пшик...
Відповісти
Пащенків пафос пішов у свисток... СЛАБАКИ!
Відповісти