Силовики штурмують блокпости Євромайдану

Силовики штурмують блокпости Євромайдану
Силовики почали наступ на барикади та блокпости Євромайдану.

Зокрема на вулицях Лютеранській, Грушевського і Банковій, - пише Gazeta.ua.

Про штурм повідомив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, який також заявив, про те, що на Майдані вже є силовики ФСБ і Росії.

"Гаранту треба попасти на місце роботи. В адміністрацію президента. Силовики заблокували дороги, щоб сюди не можна було привести провізію. Перекрили метро, щоб людям не можна було добратися до роботи і на роботу. Перед самим штурмом мітингу на Майдані незалежності в центрі вимкнуть світло. Така інформація надійшла від Київенерго. Тому зараз готуємося до альтернативного освітлення", - заявив Тягнибок.

Він також повідомив, що найближчим часом розпочнеться штурм, з'являється спецтехніка, але Тягнибок не уточнив яка.

"На вулиці особовий склад внутрішніх військ, а також державної служби охорони з усієї київської області" - каже він.

Він також закликав людей на місцях пікетувати урядові будівлі, бо звідти вивезли всю міліцію і привезли в Київ.

"Поблизу Майдану окрім МВС є група представників спецпідрозділів, Вони зараз сидять у автобусах із затемненим склом. Озброєнні. Склад правоохоронних органів на вокзалах і аеропортах озброєнні табельною зброєю. Всі ці дії означають, що влада не піде на компроміс. Ні про який круглий стіл не йдеться", - наголосив Тягнибок.

facebook.com/chervakova
facebook.com/chervakova
facebook.com/chervakova
facebook.com/chervakova
facebook.com/chervakova
facebook.com/chervakova
facebook.com/chervakova
facebook.com/chervakova

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
стратег.
Відповісти
війна?!

кучма був розумнішим, тому і живе спокійно.
Відповісти
Вибачте, але це вже дістало. Скільки можна ? Це не влада а якісь дурні самозакохані. Це вже починає бути схожим на якусь відео-гру в якій треба пройти всі рівні (беркут, міліцію, пешок політиків і т.д.) щоб добратися до босів : Януковича та Азірова.
Відповісти
А на що по вашому вас пхають Тягнибок,Кличко та Яценюк???Чим вони можуть похвастатись перед євромайданом?Що заварили кашу і порозбігалися?Вони прекрасно розуміють,що регіонали не підуть на компроміс з ними.Жодної поступки Янукович не допустить.Ці троє за весь час революції так нічого і не добилися.Люди в Києві вже говорять про те,що їх обдурили і починають розїзджатися по домівках.Чим ще на майдані Тягнибок,Кличко та Яценюк втримають людей?В них єдиний вихід,почати провокувати владу на силові дії.Тоді з переляканими обличчями можна знов бігати по Київу та кричати шщо бьють дітей(яких самі ж туди тягнуть).Я був на евромайдані і бачив отих лідерів позавчора,вони самі як діти бігають по місту і лякають людей страшилками про козні Янека.Я поважаю вибір людей,але хочу лише щоб українець не пішов на українця.А для гарячих голів прошу подивитись оце відео:http://vk.com/valerapelts?z=video115802225_167093477%2F6d3a5ee34f9e09deac Це Германія,і це той Евросоюз в який ми ідем:)
Відповісти
Тарас, йди н..й звідси. Сирун ти! Це люди кашу заварили! Але їсти її будуть такі засранці як ти, провокатор недороблений татом і недоношений мамою!
Відповісти
Оксана,а дійсно,чого ви добились отим євромайданом?Походили,покричали,попрогулювали навчання,помахали флагами і що?Жоден з вас не читав тексту договору про вступ в ЄС.Навіть ваш Тягнибок його в очі не бачив(сам на шоу Шустера сказав).Так навіщо ви поперлися на майдан.Шоб попи....діти у купі з такими ж як ви?Чи стадом походити?Ну ну,флаг вам в руки.А головне,ви зараз біситесь,бо розумієте,що вас обдурили і оте стояння ваше як це було в 2004році нічого не дасть.
Відповісти
Слухай Яна ,євромайдан виступив проти влади за іі зажерливість ,за безкарність у розбазарюванні державного майна ,за розкрадання б*ютжету і всі ці казки про ТС фікція.Росія нам нічого не дасть задурно ,а марить новим союзом,навіть недалекій людині в політиці видно чого добивається Путін .Давно пора змінити курс на європейські цінності ,а не стелитись під РАШКУ.
Відповісти
Евген,просто подивіться відео яке виклав Тарас.На ньому ви побачите як по звірячому розганяють людей в Германії.Наш Беркут порівняно з ними діти.І вони нас ще вчать демократії?І ще,почитайте якщо знайдете договір з ЄС.Ми повинні перед зимою на 40% підняти людям комунальні послуги і заморозити пенсії,стипендії,прожитковий мінімум.Ми повинні прийняти такий закон про землю,щоб її могли купувати громадяни інших держав,а не як зараз тільки українці.І так далі.І головне,ніхто вам в європу йти не забороняє.Але вам треба подивитись виступ пані Меркель на німецькому телеканалі він є в ютюбі.Коли її спитали ким зараз у Германії в основному працюють українці,вона з посмішкою сказала:різноробочими,прибиральниками,посудомийками,доглядальницями і повіями.І ви думаєте це неправда?Може заперечите?Я не хочу,щоб якась німецка хвойда мені казала що я повинна робити у власній державі.Якщо ви хочете їдьте до них.Побачимо ким ви там будете:)
Відповісти
Ти майданута зомбі, почитай, може щось дойде, хоча не факт. ukrpravda.ua "ЕВРОЗВЕРИ: анатомия "проевропейского" беспредела"
Відповісти
Силовики ФСБ і Росії???Тягнибок шо під феном перегрівся???З переляку вже в штани наклав,от герой:)А ще хтось із свободівців бачив на майдані батька Лукашенко і Леніна:)
Відповісти
Ярик-ти ЛОХ з великої літери!!!!
Відповісти
ну нарешті почалось в Києві те чого ми так чекали..... навкладайте їм там по самі...
Відповісти
Погуляли? Нужно рассчитаться....
Відповісти
А вы что думали, все думают как вы? Национализм - это ТУПИК!!! Где ваш ГУЗЬ!!! Пусть он сначала изучит что значит слово Интернационализм!!! Три области-это ещё не Украина!!! Вы сначала спросите у отцов и дедов этих хлопцев внутренних войск, что они о вас думают, которые никогда не служили, не принимали присягу и не одевали сапоги!!!
Відповісти
Хто штурмує?:) Ви хоч знаєте, що таке штурм силовиків? ВП вас точно "штурманути" треба, щоб людей в оману не вводили! ЦУ від Свободи отримали людей жахати?:) Йдіть площу від мусора приберіть, дітям нема де Новий рік зустріти!
Відповісти
Повірте, багатьом вже соромно, що підтримали тих ублюдків, які рвалися до влади. А студенти - це для них ганчір'я, використали і викинули. Молодь стояла за свободу, а не за "Свободу"
Відповісти
Contact us window blind or perhaps ridiculous, however don't know how to read these quantities to see Zillow's upside.
cheap coach http://www.cmsboys.com
Відповісти