Луцький Євромайдан згортає сцену

Луцький Євромайдан згортає сцену
У середу 11 грудня з Театрального майдану приберуть сцену, а молодь закликають їхати до Києва. Організатори Євромайдану кажуть: основні події - у столиці, тож саме там має бути сконцентрована діяльність усіх небайдужих.

На Театральну площу Луцька 10 грудня о 16:00 вийшло близько сотні студентів, аби висловити свою солідарність з затриманими студентами під час подій Євромайдану. Учасники засуджують побиття та ув’язнення студентів під час мирних акцій протесту.

Студенти вийшли на мітинг в підтримку акції «Віче студентської солідарності», яка відбувається не лише у різних областях України, а в Грузії, Північній Америці та Канаді. Вони вимагають звільнення затриманих та покарання винних у побитті мирних демонстрантів.

Громадський діяч Захар Ткачук закликав звільнити затриманих студентів та водночас подякував волинській міліції за підтримання порядку.

Голова ГО «Національний альянс» Майя Москвич повідомила, що у Луцьку приберуть сцену та закінчаться концерти.

До слова, як повідомив Захар Ткачук з різних причин луцькі гурти відмовилися у вівторок, 10 грудня, виступати на сцені, тому анонсований концерт не відбувся.

«Єдина і справжня допомога тим студентам і елемент причетності буде тоді, коли ви приїдете в Київ. Потрібні дівчата волонтери, а також хлопці», - повідомила Москвич.

Основні події нині розгортаються в столиці і саме там потрібна підтримка волинян, зазначила Москвич.

Студенти зі сцени ділилися власними враженнями від перебування в столиці та закликали підтримувати євромайдан саме там. Від нині у Луцьку залишається діяти лише мобілізаційний пункт та Євромістечко.

Зрештою, 10 грудня студенти оголосили Днем студентської солідарності в Україні та виконали Державний гімн України.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 35
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мандаун потух? А так скакали...
Відповісти
А що буде з коштами, які зібрали на майдан у Луцьку? Гузь кредит за машину сплачуватиме?
Відповісти
а яка хоч машина??
Відповісти
Новенька Хюндай соната чи Санта-фе
Відповісти
мені шкода на них дивитись...
молодь розчарована, їх знову використали!!

наступного разу будуть думати, що кричати і як себе поводити...революція не відбулась, пора на пари...а декому здавати сесію)), що буде не зовсім просто
Відповісти
Ото Пащенко, Шиба, Гузь, Бондар... нехай манатки у руки і у Київ і у перші ряди проти Беркуту, нехай покажуть свою "сміливість", це не з школярами хороводи водити та на камери позувати!:)
Відповісти
Захар Ткачук не має право стояти на цьому майдану тому що він являється членом громадського руху Український вибір!!!!!!
Відповісти
а вони там багато хто є членами, просто думали вискочать на фоні революції, так сказать з грязі в князі, а так не буде, і на місці влади я б дав правильну оцінку такій молоді...бо студенти не винні, а такі як собуцький, перванчук, ткачук, москвич мають понести відповідальність...
Відповісти
Право має кожен. Сидіти - за рішенням суду...
Відповісти
фініта ля комедія....
Відповісти
Помнится, две недели назад мой прогноз был 4 дня при -7 плюс туманные "отмазки" по поводу продолжения...)))

Идут по графику)))
Відповісти
як казала Юля : Всё пропало)
Відповісти
Ну що,попашталакали між собою? Тепер,вперед до Башкаленка за своїми відпрацьованими срібниками!
Відповісти
Тобі до Башкаленка як Гузю до нормальної людини!
Відповісти
Не хвали того жуліка!!!
Відповісти
Гузяка ту машину після провалених виборів до ВР прикупив,
відать Івахів добре одстегнув щоб то й рота прикрив

Відповісти
Вот и всё :)))))))
Жопа европрагненням!!!
Відповісти
http://crime.in.ua/statti/20131207/zarabotat-revoluzii

дуже цікава стаття про нардепа Палицю і бойкот товарів регіонів

я офігел. робіть репост
Відповісти
поц фашистський бери свою "протеже" Москвич і на барикади валіть! ссиклі!
Відповісти
вже барикади...за що тепер майданувати?
Відповісти
чувствуется, что ПР серьезно решило заняться комментариями. бредятины на страницах сайтов становится все больше и больше. самое прикольное, что никто с придурками не хочет спорить, ггггг
Відповісти
хе-хе-хе....Ну что ж, тоже результат.....
Відповісти
Сатана гулять устал,
Гаснут свечи, кончен бал....

Відповісти
тепер ми всі у Києві, а ви як сиділи за компами так і за ними руки змучите))
Відповісти
АЛЕ Й ПРИДУРКИ З ПАРТІЇ РЕГІОНІВ РОЗПОЯСАЛИСЯ!
Відповісти
БОНДАР,ШИБА,ГУЗЬ,КОЗЮРА - ПНУЛИСЯ,ЩОБ ДОРВАТИСЯ ДО ВЛАДИ. СТОСОВНО ВІТІВА І БОРУЦЬКОГО ВСЕ ЯСНО. - ЇХ ВЖЕ НЕ ВИПРАВИТИ. ОБЕРЕЖНЕНЬКО ЗАСВІТИВСЯ ОСІПОВ, ОБГАДЖУЮЧИ ПРЕЗИДЕНТА. ОСІПОВ ТОЖЕ ХОЧЕ БУТИ МЕРОМ.
ШКОДА ЛЮДЕЙ,ЯКІ ПІШЛИ ЗА НИМИ. ШКОДА СТУДЕНТІВ.
Я ДУМАЮ ,ЩО У ПОДАЛЬШОМУ ЛЮДИ БУДУТЬ БІЛЬШ ДАЛЕКОГЛЯДНИМИ.
Відповісти
"ЛЮДИ БУДУТЬ БІЛЬШ ДАЛЕКОГЛЯДНИМИ".Тобто такими ж сцикливими як ти?
Відповісти
Зачекайте, безвідосно до всіх названих в попередньому коменті персоналій - НЕ ТРЕБА обгаджувати президента. Він з цим розпрекрасно сам дає собі раду.
Відповісти
А де ж гроші, ті , що здавали люди на майдані. Пащенко присвоїв?
Відповісти
хто ж іще!?
Відповісти
на нараді страйкового комітету було вирішено і афішовано, що кошти, які були зібрані на майдані у Луцьку будуть використані для перевезення людей автобусами із Луцька до Києва. Вартість 1 рейсу 7 500 грн. Тому закиди про дерибан грошей - марні. ТА взагалі говорити про гроші у важкий для країни і молоді час- остання справа. Майдан не потух. Майдан буде функціонувати, буде мобілізовувати людей до Києва. Все буде файно! СЛАВА УКРАЇНІ!
Відповісти
Не обманюйте людей!!!! Ціна за кілометр великого автобуса 6 гривень. значить до Києва відстань 400 км, в дві сторони 800 км. Тепер множим 800 на 6 виходить 4800 гривень (за простой грошей не беруть). Тепер порахуйте скільки від вашої суми привласнює собі Пащенко та ще й хватає Гузю платити кредит за новенький жінчин Хюндай мінімальна вартість якого 236 тис. грн. Вибачте. Тепер рахуєм 7500 - 4800 = 2700 (це вартість на якій вони наживаються на одному автобусі). А ви люди здавайте гроші далі...
Відповісти
Дибіли сцикливі тільки привикли когось обсирати,то той вам ху..вий то той так і здохнете бидлячам.Не на гузя треба дивитись чи пащенка,а на це б..дство яке ці ригоанали творять і на скотомєнтовскій бєспредел (беркути,соколи, барси,тигри-скотоферма)
Відповісти
Дибіли сцикливі тільки привикли когось обсирати,то той вам ху..вий то той так і здохнете бидлячам.Не на гузя треба дивитись чи пащенка,а на це б..дство яке ці ригоанали творять і на скотомєнтовскій бєспредел (беркути,соколи, барси,тигри-скотоферма)
Відповісти
Ти спочатку чим обзивата людей дибілами сцикливими,назви себе дибільнутим лошариком. Розвели вас як лохів.
Відповісти