Стильний Луцьк. Портрет дня: Альона Карпевич

Стильний Луцьк. Портрет дня: Альона Карпевич
Альона Карпевич, 24 роки, поетеса

Альона - поетеса, у Луцьку її знають під псевдо Кориця. Разом із однодумцями вони часто організовують у місті творчі зустрічі та перформенси.

«Я не «ганяюся» за брендами, тому і не знаю, як «називаються» речі, в які одягнута. Одягаю те, що сподобалось. Часом іду ринком чи повз магазин, бачу щось цікаве - і купую», - розповідає Альона.

«Одягаюся здебільшого у стиль кежуал, але поєдную його з чимось особливим, цікавим – для мене в образі це головне», - додає дівчина.

Альона любить аксесуари, каже, що їх у неї багато. Найбільше - шарфи та сумки.



Оцінка модельєра-дизайнера Анни Дідух:

«З першого погляду звертаєш увагу на цю колоритну дівчину. Цікавий творчий образ, підібраний гармонійно. Хотілося б відзначити вдало використану строкату хустину».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Життєрадісно...
Відповісти
душевно....)))
Відповісти
В цілому образ досить непоганий, але цей пояс Hermes, навіщо купувати підробки, дешеві копії (ясно, що в Луцьку в людей немає грошей на пояс, який коштує від 600$ ). краще купити якийсь недорогий, але оригінальний.
Відповісти
Ти правий, а від шотландки "Burberry" в очах рябить.
Слава китайській пальонці!
Відповісти
Альонка молодець!!!
Відповісти
файне пальто. тільки нащо отого строкатого хомута начепила?
Відповісти
Яскрава дівчинка
Нічо так
Відповісти
Порада адміністрації Волинь Посту,Сергій Нескажу набагато краще вів цю рубрику,підбирав дійсно стильних людей(серед всіх побачений особистостей яких опублікувала нова авторка цієї рубрики-ЖОДНОЇ СТИЛЬНОЇ ЛЮДИНИ!!!!п.с.про хлопця повністю в чорному я взагалі мовчу)опис особистості у Сергія також був на вищому рівні,і як ми могли побачити користувалася шаленою популярністю!!!
Хотілося щоб ви зробили якісь висновки!!Дякую за розуміння!
Відповісти
узбагойся
Відповісти
Нескажу піарив лише своїх знайомих і про це неодноразово писали в коментах, при цьому він навіть не заперечував цього!!!
Відповісти
Ахахаа піарив) ніби в нас нью йорк чи лас вегас) в луцьк і так всі всіх знають)
Відповісти
Хотіла "+" натиснути, а натиснула "-".
Справді, місто маленьке, тому говорити про піар, особливо коли у рубрику потрапляли здебільшого молоді люди, смішно.
P.S. Сергію дійсно вдавалося значно ліпше вести цю рубрику.
Відповісти
ви всі ідійоти...кльова дівченка, пальтішко хороше(гудзикі вапще - очінь даже) и хустинка клас, єдине-шапки такі не люблю, але то таке, на то ми всі різні
Відповісти
мені теж хочеться репортаж Нескажу почитати. Вертайте Сергійка
Відповісти
А мені і Юлія Стасюк подобається. Меньше тексту - більше змісту)
Відповісти