Гузь прокоментував відкриття криміналу проти нього. ВІДЕО

Гузь прокоментував відкриття криміналу проти нього. ВІДЕО
Координатор луцького Євромайдану, депутат обласної ради Ігор Гузь прокоментував відкриття кримінального провадження проти нього та ще п'яти активістів.

Відеозвернення він опублікував в "Вконтакте".

Політик каже, що проти нього відкрили кримінал за трьома статтями ККУ – 295 (заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку), 296 (хуліганство) і 341 (захоплення державних або громадських будівель чи споруд).

"Вважаю, що такі дії правоохоронних органів є нічим іншим як переслідуванням за політичні переконання та мої активні дії в демонтажі системи влади Януковича та Партії регіонів", - прокоментував він.

Окрім того, Гузь висловив здивування тим, що міліція не змогла його знайти 12 грудня в Луцьку. Мовляв, того дня він на кількох публічних заходах, зокрема, сесії обласної ради, пікеті "Континіуму" та відправці лучан на Євромайдан в Києві.

"Ці дії були публічними, але правоохоронці не насмілилися вручити мені повістку. А далі пішли казки про пошук мене правоохоронцями у приміщенні обласного офісу ВО "Батьківщина"...", - каже політик.



Окрім того, він запросив начальника управління МВС у Волинській області Олександра Терещука в Київ на Євромайдан.

"Маєте бажання зустрітися тут? Немає проблем! Мій намет #145, справа від головної сцени Євромайдану", - написав депутат.

Насамкінець він закликав волинян їхати до столиці України.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
злякався бідняга, тому і втік у Київ.
Відповісти
http://advocat-cons.info/index.php?newsid=20234#.UqrqDCiuq4w
Відповісти
Прямо таки мусора успугались вручить повестку, бредее бреда не слыхивал, это наверное от американских печенюшек так валит?
Відповісти
Якби Гузь був боягузом, то сидів би тишком,як мишка під пормелом,як сидять ті, кому байдужа доля України. Втікають за кордон,а в Києв на майдан.
Відповісти
Злякався, злякався.
Відповісти
Такі дії правоохоронців викликають до них тільки огиду.Це ниций почерк влади.Але їм нас не здолати!Народ переможе і ця бандитьська влада згине.
Відповісти
Штани не тільки в нього... Тяжко в табуні розрізнити - де політика, а де гидке хуліганство...
Відповісти
гагарін долітався, ігорка доляпався
Відповісти
я думаю , що скоро Гузь буде називати іншу адресу : щось на кшталт: мої нари зліва від параші!
Відповісти
на нари разом з григоренком!,два поца,які в житті і цвяха не забили,а їздите на іномарках.
Відповісти
Гузя обов"язково треба притягнути до відповідальності
Відповісти
Такі дії правоохоронців викликають до них огиду.Нас не залякати.Народ переможе і ця бандитська влада згине!
Відповісти
Ігор - молодець, на відміну від боягузів-ботів, що зловтішаються тут. Після нашої перемоги всі отримають по заслугах
Відповісти
Ну який же Гузь ПОЛІТИК? Він самий,щонеє пристосуванець (варто тільки згадати лозунги скількох партій він "ніс в масси"),це людина,яка заради власного"Я"-продасть всіх і вся.ГАНЬБА!!!
Відповісти
Таке на нормальних людей тільки поци і пишуть. Чому ж ви, такі розумні хлопи не на майданах, а в інтернеті умнічаєте.
Відповісти
Нормальний Ігор чоловік. І справді, він без проблем міг попросити притулок в Європі, проте, бореться зі злочинною владою на майдані. Молодець!
Відповісти
Ігорю-РЕСПЕКТ!
Відповісти
гарно сказав! одобряю
Відповісти
політик????? смішно, шкода бідну Україну
Відповісти
міг попросити притулок в Європ---но кто ему даст ъ/провинившейся собаке дают копня п1д хв1ст.
Відповісти
закликають до Киева а чому не до америки під білий дім звідкі фінансуется майдан хай там спробують галасувати-геть Обаму президентом мае стати шоколадний заец
Відповісти
volynpost.com опублікував рейтинг, згідно якого Гузь входить в 100 найвливовіших людей Волині, ось як він характеризується: "Відсутність власного фінансового ресурсу компенсує наявність ресурсу партії, яка до нього виявляє прихильність. Для прикладу, лідер Фронту змін Арсеній Яценюк під час акції «Вставай, Україно!» в Луцьку пророкував саме Гузю місце у Верховній раді нового скликання.
Подейкують, що саме через Гузя чимало людей покинули лави «Батьківщини».
Вплив Ігор Гузя простежується в хисті до проведення «майданних» акцій. Дратувати та провокувати владу, правоохоронні органі, закликати «боротися з режимом» ‒ головні козирі молодого політика. На нього свідомо чи опосередковано працюють чимало молодих людей із націоналістичних організацій. Втім, на скільки цього буде вистачати, аби втримати симпатії виборців?
Це ‒ скандаліст, якого побоюються, адже завдяки своїй епатажності та вільній ніші у лавах опозиції Гузь завжди затребуваний".
http://www.volynpost.com/articles/249-sotnia-najvplyvovishyh-volynian-miscia-51-75
Відповісти