Біля луцької мерії зняли прапор Євросоюзу. ФОТО

Біля луцької мерії зняли прапор Євросоюзу. ФОТО
Прапор Євросоюзу зняли з флагштоку біля приміщення Луцької міськради.

Стягу не було вже у неділю, 15 грудня.

Нагадаємо, прапор Євросоюзу повісили біля мерії 25 листопада на підтримку євроінтеграції України.

Утім, 12 грудня міський голова Луцька Микола Романюк мусив давати пояснення прокурору міста Сергію Даніліну, чому біля мерії висить прапор Євросоюзу, а на в’їздах в місто біля вказівників розміщена символіка ЄС.

Так, у прокуратурі вважають, що депутати не мали права приймати рішення про те, щоб вивісити прапор ЄС біля міськради. А це обранці громади зробили під час сесії 25 листопада.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
побули європейцями трошки... і вистачить.
Відповісти
Засцяли, 20 січня усі депутати вийдуть і будуть рвати мікрофона.
Відповісти
нікому та міська рада не потрібна: ні європейцям, ні лучанам ні самій собі... і нікого вже не дивує і не цікавить своїми діями
Відповісти
100%. А принциповість та патріотизм нашого мера просто вражає! Цікава реакція прокуратури на прапор ЄС. Так, ніби на флагшток повісили свастику чи бюстгальтер...
Відповісти
146%!!!
пішли вони в ду...
Відповісти
ну да? да шо ти гаваріш? а чому туди так у дупутати всі рвуться? скажеш таке - непотрібна.
Відповісти
ну враховуючи статки, будинки та авта прокурорів біля прокуратури - в них європа вже давно, а тут міська влада на себе тепле одіяло потягнула...
на всіх європи не вистачить!
Відповісти
Свого слова: ранком його дали, а вечером - забрали! ...а воно - жим, жим.
Відповісти
Прапор влади зеків - татуювання на тілі.
Відповісти
Згідно рішення сесії прапор мав бути розміщений там до 29.12 2013 р.
Відповісти
Помилився до 29.11.2013 р.
Відповісти
А якщо я намалюю нічкою на стіні прокуратири такий флажок, законно буде? Ой сміху буде, як зранку прокурори зубами стіну гризтимуть.
Відповісти
Творчих Вам успіхів! Дерзайте - ми підтримуємо!
Відповісти
доки будем обирати за гречку така рада буде нікому непотрібна. В раді потрібні молоді активні люди а не притон зрадників, корупціонерів.
Відповісти
Що ви тут сперичаєтесь! Згадайте, хто в раді? Нагадую. Одні "прогресивні"...: батьківщина, свобода...фронт змін в дівоцтві (тепер необатьківщина). Може перед тим,як знову обирати з ціми поіменно варто розібратись??? Почати з Пустовита - секретарки Романюка та обласного керівника батьківщини (у вільний від служіння час)
Відповісти
Прокурори в понеділок заборонять йолку,там же на ній суцільний кримінал... от тільки чому вони не візьмуть підарешт Арбузова,який до цих пір щось там вякає про євроінтеграцію)))
Відповісти
зрадники. а прокурори вороги!
Відповісти