«Мєнти записують, дивіться і думайте, що говорити», – губернатор Волині

«Мєнти записують, дивіться і думайте, що говорити», – губернатор Волині
Голову Волинської ОДА Бориса Клімчука тішить, що активісти луцького Євромайдану почали більш зважено добирати слова у своїх промовах.

Про це він розповів під час оперативної наради 16 грудня.

«Дякую вчорашньому Майдану луцькому, де риторика була спокійною, більш зваженою», – зазначив губернатор Волині.

На думку Бориса Клімчука, правильним є те, що євромайданівці слідкують за тим, що говорять, нагадавши, що за ними слідкують правоохоронці.

ЧИТАТИ ТРАНСЛЯЦІЮ З ВІЧЕ В ЛУЦЬКУ

«Мєнти записують, дивіться і думайте, що говорити. Бо потім боляче відповідати», – додав він.

Висловив очільник Волинської ОДА й свою думку щодо Євромайдану загалом: «Крім бажань ще треба поважати право і закон. Принцип «Якщо дуже хочеться, то можна» в справах держави не проходить».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ганьба цьому менту з камерою!
Відповісти
а якби щось трапилось, то питав де міліція була і чому нічого не фіксувала.
Відповісти
Все він правильно робить... Розпоясались майдануті...
Відповісти
воно хоч "запис" включило?!
Відповісти
А там меню англійською,мєнт не знає де "вкл" і "викл".
Відповісти
Будемо тепер говорити ВИШУКАНОЮ УКРАЇНСЬКОЮ
МОВОЮ, навіть із посиланням на КЛАСИКІВ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ, бо у них недвозначно
говориться у їхніх ТВОРАХ і про сьогоднішню
ситуацію в УКРАЇНІ,про існуючу владу.! "БОРІТЕСЯ- ПОБОРЕТЕ!","КАЙДАНИ ПОРВІТЕ!" МИ, УКРАЇНЦІ, МАЄМ
в СЕРЦІ ТЕ,ЩО НЕ ВМИРАЄ І БУДЕМО "ЛУПАТИ ЦЮ
СКАЛУ"ЧИНОВНИЦЬКОЇТУПОСТІ,БРЕХНІ,КОРУПЦІЇ,ЗЛОДІЙСТВА
А менти нехай пишуть, на вони й менти. РОБОТА
у них така. Треба ж їм десь працювати, бо більш
нікуди не візьмуть на роботу, а тут копійка якась
падає регулярно без затримки. Раніше , казали,що
у міліції працювали майже одні полішуки, бо
бо думати там не треба, ЩО СКАЗАЛИ ЗВЕРХУ ТЕ Й ВИКОНУЙ! А ЖИВУТЬ ЗА РАХУНОК НАРОДУ!
Відповісти
якщо ти корінний лучанин не вважаєш себе поліщуком, то хто ти Є? Або нігерієць, або удмурт, а можливо єврейська вівця, яка від свого стада відбилася і нікуди не прибилася???
Відповісти
Не вважав і не вважаю! Тому що я зроду від діда-прадіда
лучанин, зрозумів пане ПОЛІЩУК! А якщо ти приїхав у Луцьк,
то не всі кругом тебе поліщуки ! Я розумію, що в тебе освітинедостатньо, але і з середньою можна розібратись де є ЗОНА ПОЛІССЯ географічна, тобто визначені територіальні межі. Учись пане поліщук, як кажуть ВІК ЖИВИ-ВІК УЧИСЬ!
Я тобі віповів толерантно, не опускаючись до твого рівня!
А за єврейську вівцю- ПРИКУСИ ЯЗИКА! У мене є друзі євреї
і я товаришую з ними.

Відповісти
той самий пан климчук,напевно идав на те згоду щоб знимали,винжеш х яником таки добри коллеги,небуде яника небуде и бори
Відповісти
Борисе Петровичу,з однієї сторони,те що Ви сказали звучить як погроза,а з другої,як провокація.Ви так часто любите повторювати:"І це пройде".Задумайтесь над цим .
Відповісти
ці дії незаконні. Без рішення суду і без дозволу того хто знімає така зйомка незаконна.
Відповісти
ти уважніше читай закони. Знімати в громадських місцях можна. В інакшому випадку нікому не можна було б знімати.
Відповісти
Приєднуюсь до думки Бориса.
Відповісти
Клімчуку. НАРОД пише,записує,а саме-головне: ПАМ'ЯТАЄ!
Відповісти
про мєнтов лепече?
Відповісти
по ходу пургу борян гонит
Відповісти
Міліція з народом, твої мєнти- з уродом!
Відповісти
Губернаторе, поважай правоохоронців, не обзивай мєнтами.
Відповісти
наш поплавскій,май повагу до древнійшої проффесії
Відповісти
Так будь-яка акція чи демонстрація фіксується правоохоронцями на фото чи відеокамеру. Ця процедура уже давно працює, це не тому що до евроінтеграторів якась особлива увага. У майданівцій зашкалює рівень самооцінки.
Відповісти
в хлів.за стабільнлость.труженікі вєсьолим шагом в тайожний саюз.без путіна пропадьом(смітюх).газу,газу,газу,газу-азарич.смєрітєся с вашей долєй.пополняйтє бюджет ,трудітєся і всьо будєт харашо..
Відповісти
там при тих подіях і голову луцкіх незавісіміх мєнтів прямо в кабінеті тримав..за секретарку..ще якихось випивох проплатив..це було на днях..це не при помаранчевих..память зовсім нема..запрацювались гаспада..
Відповісти
Можливо їм показати фотки правопорушеь , бо вони нічого не бачать і нічого не чують!!!
Відповісти
тоже маєш?сфотографуй асфальт.там міліони тільки за цей рік..
Відповісти
Політичне попандопало хоче когось налякати,а в самого вже почавсь понос.
Відповісти
Борисе Петровичу, ми все пам'ятаємо й нічого не забуваємо. Вислужуйтесь, залякуйте і далі. Ці погрози викликають лише посмішку - ви зі своєю клікою безсилі! Одне можу з упевненістю можу сказати - після всіх ваших дій і слів вам, після падіння режиму на Волині, а може і в Україні не жити!
Відповісти