Путін пообіцяв Україні дешевший газ

Путін пообіцяв Україні дешевший газ
Україна купуватиме в Росії газ по 268,5 долара за тисячу кубічних метрів, - каже президент Росії Володимир Путін.

"Нафтогаз України" і "Газпром" у присутності президентів України і Росії підписали доповнення до Контракту на купівлю-продаж, поставки, обсяги та умови транзиту природного газу на 2019-2029 рік" від 19 січня 2009 року, - пише ТСН.

Як заявив на прес-конференції за підсумками підписання президент Росії Володимир Путін, підписаний документ дозволяє "Газпрому" постачати газ в Україну за ціною $ 268,5 за тис. кубометрів, тоді як зараз вона становить понад $ 400.

За майже чотири роки "життя" контракту до нього було підписано вже 28 доповнень - тобто майже кожні півтора місяця.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ми нормальні пацани з володькою
Відповісти
"на 2029-2019 рік" це що ще до Різдва Христового :)
Відповісти
нічого ж толкового для людей не підпише, це 100%
Відповісти
заберем КРИМську волость...о-я-я кемска волость
Відповісти
називати тс наша українорусска єуропа..борис сеаже завтра точніше.
Відповісти
Ну що шановні, писати вам більше нічого окрім образ і гадостей!:) У ТС не вступили, з Євросоюзом продовжують переговори, ціна на газ знижена, що дозволить прийняти новий бюджет, з новими показниками, які підуть на підняття економіки, знімуть бар'єри у торгівлі...! Піде поповнення бюджету і 100% будуть піднімати зарплати і пенсії! А що опозиція запропонує людям - "Ганьба", "Разом нас багато", "Хто не скаче-той москаль"... що ще? :) Одні гасла і більше нічого! Слава Україні! І не заплюйте монітор від ненависті до правдивих фактів!
Відповісти
гаспадарник другому толковому гаспадарнику 3.5 років не міг нічого запропонувати щоб той пішов на ті договори а тут повалило з рога ізобілія.тебе продали ти тащишся..не всі повії не всі тупі ,не всі за 50 коп тут пишуть..лохторату навіть там ближче до тайожних поменшало..друзі твої в маріінскому парку а ти тут строчиш.асвідчений певно..про таінствєнну економіку вєдаєш темним..
Відповісти
Хто кого і кому і за що продав? Факти? Нема? Йди далі гасла викрикуй!:)
Відповісти
Триває мендан, тим більше переконуюсь: Пани револьоцьонери великі ІМПОТЕНТИ! А жаль....
Відповісти
на йолку?
Відповісти
Почалося з Евромайдану, потім зміна уряду, а тепер закликають до дострокових президентських виборів, ризку на Миколая та у ринг... Що там ще? Та у опозиції взагалі дах поїхав! За три тижні людям жодної своєї позиції не пред'явили, а тільки "геть", а коли люди єдиного кандидата попросили, то що відповіли?:) Кличко - я йду! Цирк поїхав - а клоунів забули! :) А за свої дії відповідати прийдеться! Сказали б відразу - переворот влаштовуємо, а то людей як лохів водять три тижні! А люди, що на Майдані, взагалі нічого не бачать і не розуміють!:( Починали зі студентів, а чим все закінчилося? Студенти на парах, а на трибунах хто? Хороший сценарій, але дуже старий!:)
Відповісти
МОЛОДЦІ!!! А ще Росія дала кредит 15 мільярдів, а згідно Угоди про співпрацю з ЄС нам пропонували 620 мільйонів... Різницю бачите? Втерли носа майданутим?
Відповісти
Будьякий логовір з Росією не вартий паперу на якому підписаний.
Відповісти
Будьякий договір з Росією не вартий паперу на якому підписаний. Хтось мудро підмітив.
Відповісти
Ось у тому і вся справа, що 15-ти річний!:)
Відповісти
Не будьте наївною, ЛІНДА!!!!!!!!
Відповісти