Стильний Луцьк. Портрет дня: Артем Величко

Стильний Луцьк. Портрет дня: Артем Величко
Артем навчається в магістратурі інституту мистецтв Східноєвропейського національного уніврситету імені Лесі Українки. Займається музикою. Після закінчення університету хоче зайнятися сімейним бізнесом.

Артем привернув увагу автора рубрики стильною зачіскою та одягом.

«Мені подобається одягатися у щось не зовсім просте. Часто мені шиють одяг на замовлення. Наприклад, звичайну футболку я несу, щоб мені її якось переробили, щоб вона була цікавіша», - ділиться Артем.

Одяг найчастіше купує у Львові або ж шиє на замовлення, на секонд-хенди не ходить зовсім. Сірий жакет, що на ньому одягнений, йому пошила знайома, у якої цей хлопець - постійний клієнт. Каже, дуже шкода, що у Луцьку поки немає таких місць, де можна відшукати хороший одяг.

На фото Артем одягнений у пальто кольору «мокрий асфальт», сірий піджак на два ґудзики, блакитну сорочку, чорні штани, які він заправив у черевики також чорного кольору.



Оцінка модельєра-дизайнера Анна Дідух:

Образ дивний, а особливо взуття і сумка. Окремо ці речі виглядають дуже добре, але разом не поєднуються. Взагалі високі черевики одягають під штани, а якщо поверх, то необхідно одягати «байкерські черевики» або «чоловічі чоботи». До такого взуття має бути коротше пальто, а краще навіть куртка.

У героя мені подобається піджак з гарної тканини і вдалого кольору.


Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 41
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дуже стильний хлопець і акуратний
Відповісти
акуратно дивний
Відповісти
Чоботи приколькі, ще б на фоні байкера став так взагалі б не було рівних))
Відповісти
Коли вже цi "стильнi" будуть у людських костюмах з краватками?
Відповісти
Веселий хлопець напевно, когось він мені нагадує, навкого очні дуги та ямка на підборідді.
Відповісти
Фан клуб "сутінків"))))))))))))))
Відповісти
Нормальний він хлопець, знаємо його добре. просто хоче бути трішки іншим.
Відповісти
Але заправленi в черевики брюки...
пи...ць...
Відповісти
Модельєр думає, що це пiджак,
журналiст називає це пальто.
Відповісти
На мою думку йому б більше пасував годинник Swatch, а ніж палений РАЛЕХ)
Відповісти
як на мене то чувак стильно вдягнутий) з мене лайк за лук)
Відповісти
кльовий пацик, головне щоб педиком не виявився
Відповісти
не пойняв.всі струйові палішуки раніше терли що строго в рівному тарились.то струя була..де хто асобо гламурний про кійов казав..а цьой в львові..віте ,артьом поясніте то нова струя чи ви струю тіко запускаєте?як мені бути шо пацанам казати біля клубу шоб рєспєкт ті уважуху заслужити.ви парінь авторітєтний кажіте як є..нє віляйте..да напішіть з якого ви села,віте,ми може зємєлі..благадарочка напірьод..
Відповісти
Якщо чесно, то модератор трішки заї.....!!!
Чому видаляє коменти, які є об'єктивними???...
Відповісти
це у вашому стилі видаляти коментарі
Відповісти
гарний, охайний, сумку таку хочу
Відповісти
Певно на "ФАБРИКУ СУМОК" завітав )))))
Відповісти
Едвард, а де твоя Белла?
Відповісти
Де місцеві гопніки, які розкажуть цьому дрищу, сучасні тенденції моди)?
Відповісти
Мда..... всё-таки - рАгуль - это состояние души, передаваемое, похоже, даже генетическим способом....

Если раньше рагули заправляли в сапоги спортивные штаны, то сегодня в них заправляют перезауженные педявые штанишки (((

Парень вроде и смазливенький - такие нравятся "евроинтеграторам" вроде э-ге-гей-оппозиционера Виталика Портникова, а чувство вкуса - отбито напрочь.

Набрал бы в гугле "Бриони" - посмотрел бы - что такое стильно и со вкусом )))))
Відповісти
Якщо ви такий поціновувач моди, то може і себе покажете в "Стильному Луцьку"?
Чи це ви просто злісний коментатор без стилю і смаку...
Відповісти
я просто комментатор с чувством вкуса - кому нужно - оценят и без тут )
Відповісти
то замєс.прям дмітрій кісельов?що в вас там в сімфєрополє так сонце в голову пече..чи з тундри стирочиш?
Відповісти
по тундре, по железной дороге....
Відповісти
то як в чєчєтова?стільний..хоч поплавскій там покручє..
Відповісти
если смешать рагуля, пугало и Brioni - получится чечетов или поплавский
Відповісти
Не быкуйте
Нормальный фраер
Чист опрятен не обрыган бес иусоров
Відповісти
забери сумку і норм пацан.
Відповісти
А чим це сумка не вгодила? Я і собі таку хочу!!!!!!!!!!!
Відповісти
Вместо пальто круче смотрелся бы бомбер или кожаная куртка короткая.
Відповісти
нарешті знайшли когось нормального)
добре все є)

Відповісти
харош, тіко сумка бабська
Відповісти
то такій унісекс
Відповісти
Та це ж унісекс!
А мені подобається.
А хлопчинка так нічого собі. Де мої шишнадцять?
Відповісти
в спортзал на масу
Відповісти
Гарно хлопчина виглядає.....цікаво було б модельєра побачити....
Відповісти
Гриня то по твоєму фраєр?! Нехай він на сороковому чи на вишкові вночі айфономо підсвітить собі дорогу, там відразу місцевий контингент може оприділити з якого він тіста зроблений;)
Відповісти
А хто ж тут такий крутий з 40... це напевно головний гопнік району... ох попадись ти колись мені...
Відповісти
40 ти, що недолюблюєш гопників? Напиши, що ти не такий, що ти за мир та злагоду на районі!)
Відповісти
Цемочка-Артемочка!
Відповісти
Злісні поціновувачи моди, йдіть но... приводити себе в порядок, а то даю гарантію, що половина з вас не чистила навіть зуби зранку та не вмивалася! Слідкуйте за собою.
Відповісти