Маріїнський парк після антимайдану. ФОТО

Маріїнський парк після антимайдану. ФОТО
Учасники мітингу на підтримку курсу Януковича в Маріїнському парку 22 грудня згорнули своє наметове містечко.

Фото парку, після згортання мітингу опублікував у мережі Facebook Сергій Гайдай.

Як відомо, на завершення мітингу прихильники Партії Регіонів прийняли резолюцію, якою повністю підтримали політичний курс президента.

Після чого учасники мітингу пішли пікетувати офіс ПР через те, що їм не заплатили обіцяні гроші.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"Покращена" свиноферма!!!!
Відповісти
Повернулись на роботу в копанки нелегальнi.
Відповісти
це нормально, погляньте що на євромайдані робиться! українці всі свині, це наш менталітет такий, з яким треба боротися!
Відповісти
Нет. Это вы такие, что наглядно на фото и показано.
Відповісти
погляньте, іди спершу на майдан і поглянь, а потім щось там мож говорить.
Відповісти
Шо ж ты такое унылое? Всё дупа за майдан болыть?
Відповісти
а ти був на євромайдані? там єдине що кидається в очі - це барикади з всього шо під руку попало, а так скрізь чисто!
Відповісти
Кусочок Даунбасу
Відповісти
одні свині але і майдан теж загадили
Відповісти
Загадка для "ПРокращувачів"

Під Маріїнським палацом
гори сміття та лайна.
Схоже тут перебувала
вся «вєлікая страна».

Насмітили і розбіглись
пропивати «трудодні».
Звідкіля були ті «люди» ?
(може скаже хтось мені).
Відповісти
Депутатам ПР привезли кусочек родины под ВР.
Відповісти
це просто жееесть(
був там літом... а тепер...
Відповісти
А потім дивуєтесь що вони за 200гр Україну продають!
Відповісти
Поназвозили бидлоти зі сходу
Відповісти
Єдине,що добре зробили - дрова залишили,на Майдані будуть не зайві...напевно на знак подяки,що люди без куска хліба в Києві не залишили .......))))
Відповісти
можно подумать на евромайдане лучше...хуже раз в 100...да и в придачу ко всему срачу, который развели наши "европейцы"на евромайдане, наврно уже полным ходом чесотка, вши и короста...я бы обходила этот клоповник 10-ой дорогой
Відповісти
Чеши свої воші, я там була на майдані чисто, а це ваша донецька культура пре з вас, як гімно з ополонки. Бидло, невже не можете не срати?
Відповісти
Що за дурня?ви там були? Можу вас запевнити-там набагато чистіше.
Я так думаю коли закінчиться майдан,то у його організаторів та учасників стане розуму за собою прибрати.
А от чи є елементарне уявлення про порядність та охайність в учасників т.з. Антимайдану,можемо побачити на фото.
Вони бидло,а ви -троль,чи то б пак тролиха:)
Відповісти
Це знято з різних ракурсів одне місце.Його показували по ТБ.Хіба не бачите.Далі по парку все чисто.А ви підіть на євромайдан подивіться.От де капец робиться.
Відповісти
Що значить "підіть на євромайдан подивіться"? Ви підбурюєте громадян на антидержавні акції?? Сказано ж: сидіти вдома і чекати новорічного звернення Підарешта!
Відповісти
Ну вы кадры, хохлы! Посмотрите фото про Хрещатик, которые названы, это Киев через 70 лет после освобождения от фашистов! И больше ничего не надо! Что вы творите, не позорьтесь перед цивилизованым миром! Самое интересное, что нормальная молодёжь дальше занимается своим бизнесом и им глубоко плевать на эти баррикады! Неужели эта тройка этого не понимает!!!
Відповісти
на євромайдані чисто, а ті хто кажуть що гірше ніж тут на фото, в Київ не їздили, а на диванах в дома дивляться новини і думають шо все знають
Відповісти
конечно - конечно чисто...все пид*расы, а я Д’Артаньян)))
Відповісти