У Володимирі-Волинському вулицю ремонтують солдати

У Володимирі-Волинському вулицю ремонтують солдати
У Володимирі-Волинському до ремонту проспекту Шевченка залучили солдатів.

Йдеться про військовослужбовців 51 окремої механізованої бригади, - повідомили у прес-службі ВО «Свобода» з посиланням на депутата міськради Сергія Коби.

Зі слів майора, який був присутній на проспекті Шевченка стало відомо, що до командування 51 ОМБР надійшов лист міського голови Петра Саганюка з проханням допомогти навести благоустрій згаданої вулиці.

«На реконструкцію вулиці Шевченка виділені мільйони гривень. А сьогодні ми бачимо, що реконструкцією даної вулиці займаються, окрім працівників з недостатньою кваліфікацією, ще й військовослужбовці», - зазначив Сергій Коба.

«Мені цікаво за що буде отримувати гроші підрядник робіт, якщо роботи виконують військові? І чи не осядуть гроші на реконструкцію вулиці Шевченка у кишенях місцевих високопосадовців? Дивлячись на ті роботи, які вже зроблено – відповідь очевидна», - додав він.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А в Севастополі, матроси, і що? Ото то новина...
Відповісти
А Кобі слабо вирівняти 2 газони а потім подивитись,куди за це гроші пішли???
Відповісти
Цікаво а якщо я напишу командиру, то мені виділять солдат грядку перекопати?
Відповісти
А що Коба і його партія зробила для міста і району? Піар!? Піаром вже ситі. ВСІ ОДИНАКОВІ, НАРОД ЗА НАРОД!
Відповісти
Може і справді завтра піде попрацює,тра буде піти, сфоткати для історії, а то тільки бла-бла-бла...
Відповісти
Партії не роблять, це обовязки відповідних структур виконавчої влади,зрозумів ,неуку!
Відповісти
А шо Саганюк зробив за стількі років правляння???Загнав всіх в дупу і ви вся як лохи крім Польщі на вихідних нічого не бачите.
Відповісти

Як завжди у Володимирі престарелий князь Петро списує гроші на когось...
Відповісти
не на когось, а виключно на себе
Відповісти
У "княжому" місті нічого дивуватись.
Відповісти
Догосподарився престарілий "князь". Прийдеться "княжому" місту "стройбат" відроджувати.
Відповісти
я не здивуюсь якщо завтра невільники в погонах будуть чистити туалети в міськраді.Скільки разів пахали на зимнівський монастир. Ігумені " допомагали".П...ц, яке цікаве суспільство!
Відповісти
До чого приводить багаторічна диктатура...Не може князь розлучитись з минулими замашками. Армія не для того.
Відповісти
Срамота...срамота...армія вулиці строїть. В вас в Володимирі люди, шо дибіли, чого ви терпите там все те свавілля???Нарешті в вас появився якийсь опозиціонер Коба тримйтеся за нього то ваш шанс вилівзти з дупи.
Відповісти
Військовий пост-комунізм якийсь...
Відповісти
Коба -шанс? Куди? До дупи?
Відповісти
Продовжується благоустрій газонів на вул. Шевченка

Триває благоустрій вулиці Шевченка у Володимирі-Волинському. Завдяки тому, що уже декілька днів плюсова температура, з’явилася можливість до кінця цього року підготувати газони, щоб весною там посіяти траву та посадити квіти. Так як кошти у цьому році були передбачені лише на переукладання бруківки, облаштування тротуарів та встановлення ліхтарів, виконавчий комітет міської ради звернувся з проханням про допомогу в облаштуванні газонів до працівників організацій та установ, командування 51-ої окремої механізованої бригади, яка дислокується у місті, жителів. Активну участь у цих роботах беруть працівники виконавчого комітету міської ради, КП «Троянда», педагогічного коледжу, військовослужбовці. Думаємо, що їх підтримають депутати міської ради і доведуть, що є патріотами міста не на словах, а на ділі.

Відповісти