Народне віче Луцька вимагає відставки Войтовича та Клімчука. ФОТО. ВІДЕО

Народне віче Луцька вимагає відставки Войтовича та Клімчука. ФОТО. ВІДЕО
Народне віче у Луцьку прийняло рішення про затвердження представників ради громадського об’єднання «Майдан» від Волині.

Віче відбувалося протягом двох годин з 13:00 до 15:00 29 грудня.

Участь у ньому за оцінками організаторів взяло близько тисячі людей різного віку. Присутні тримали державні прапори, прапори політичних сил «УДАР», «Батьківщина», «Свобода». На сцені поставили паперові фігури чотирьох учасників луцького євромайдану, яким за рішенням суду заборонено брати участь у політичних акціях на Театральному майдані.

Зокрема, мова йде про голову ГО «Національний альянс» Майю Москвич, депутата Луцької міської ради Богдана Шиби, депутата Волинської обласної ради Ігоря Гузя та колишнього голову Волинської облдержадміністрації Володимира Бондаря.

До слова, учасників віче закликали підтримати Ігоря Гузя 30 грудня об 11:00 на вулиці Червоного хреста біля приміщення Апеляційного суду, де відбудеться розгляд клопотання про обрання більш м’якої міри запобіжного заходу для депутата. А Майї Москвич передали привітання з нагоди дня народження.

Виступи політиків, народних та місцевих депутатів та громадських активістів зводилися до підтримки ідеї імпічменту президента Віктора Януковича, необхідності вибору опозицією єдиного кандидата у 2015 році на виборах, покарання винних у побитті журналістів та громадських активістів-учасників Євромайдану, зупинці кримінальних переслідувань та тиску на бізнес.

«Влада міняє тактику. Є підприємці, які фінансово підтримують євро майдан. Влада, особливо Міністерство доходів та зборів, починає наїжджати на бізнес підприємці. Є підприємці, які бояться, аби їх прізвища оголошувати», - зазначив депутат Луцької міської ради Сергій Григоренко.

«Є Володимир Пащенко і сьогодні фірму його дружини Олени Леонової ПП «Тріада» 12 грудня почався «наїзд» Мінздоха: виїмка документів, блокування роботи бізнесу. А ще кільком підприємцям сказали: ми вас не будемо чіпати, але після новорічних свят, ми вам по повній засадимо», - додав Сергій Григоренко.

Окрім цього народний депутат Анатолій Вітів повідомив про початок збору підписів громадян за відкликання депутатських повноважень голови Волинської обласної ради Володимира Войтовича та голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука.

У кінці зібрання учасники проголосили його резолюцію. У ній йдеться про створення в області Народного об’єднання «Майдан».

До складу ради Волинського відділення «Народного об’єднання «Майдан» увійшли громадські діячі, політики, активісти луцького Євромайдану, зокрема
Григорій Пустовіт, голова Волинської обласної організації «Батьківщина»;
Ігор Гузь, заступник голови Волинської обласної організації ВО «Батьківщина»;
Сергій Григоренко, голова Луцької міської організації ВО «Батьківщина»;
Анатолій Вітів, народний депутат України, голова Волинської обласної організації «Свобода»;
Святослав Боруцький, голова Луцької міської організації ВО «Свобода»;
Микола Федік, член секретаріату ВОО ВО «Свобода»;
Юрій Савчук, народний депутат, партія «УДАР»;
Ігор Алєксєєв, голова ВОО партії «УДАР»;
Михайло Бабенчук, (партія «УДАР»);
Віктор Лук’янчук та Микола Собуцький (Асоціація фермерів Волині);
Ігор Дильов (Асоціація підприємців малого і середнього бізнесу);
Марія Доманська, Володимир Бут-Гусаїм, Сергій Поха, Микола Собуцький (Громадський сектор Євромайдану);
Майя Москвич, голова ВМГО «Національний Альянс»;
Любов Ганейчук, голова Союзу Українок;
Роман Перванчук (молодіжна громадська організаці ВОО «Батьківщина Молода»);
Богдан Шиба, депутат Луцької міської ради;
Володимир Бондар (Третя Українська Республіка);
Володимир Банада, заступник голови ВОО ВО “Батьківщина”;
Володимир Карпук, народний депутат України V, VI скликання;
Володимир Красуля, голова громадської організації «Волинські патріоти».

«Ми, учасники народного віче Волині, констатуємо, що чинна влада України, очолювана Віктором Януковичем,брутально проігнорувала всі законні народні вимоги, ухвалені євро майданом, починаючи від 22 листопада 2013 року», - йдеться у резолюції.

Мова йде про відставку уряду Миколи Азарова, відновлення переговорів щодо підписання угоди з ЄС, звільнення Юлії Тимошенко, припинення переслідувань з політичних мотивів, обмеження прав і свобод громадян.

«Нинішня влада на чолі з Віктором Януковичем, яка всупереч волі українського народу продана національні інтереси путінській імперії, повинна бути змінена повністю як у центрі, так і на місцях. Ми, учасники волинського майдану, переходимо від мирного опору до мирного наступу задля відновлення конституційних прав і свобод громадян. Закликаємо всіх волинян до створення осередків всеукраїнського об’єднання «Майдан» у кожному населеному пунктів Волині, збору підписів і громадського тиску на депутатів Волинської обласної ради щодо невідкладеного звільнення з займаних посади голови ради Володимира Войтовича та голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука як таких, що розвернули з області політичні репресії і переслідування», - йдеться у резолюції.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 47
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Клімчука на йолку!
Войтовича на гіляку!
Відповісти
Давно пора ліквідувати ці губернаторські посади ,пахан ними контролює Украіну.
Відповісти
Несчастные, обречённые люди. Они проиграли.
Украину всё равно поглотит Великая матушка Россия. Мы ждём с нетерпением этого святого часа.
Відповісти
Святой час настане, коли китайцы з мусульманами остаточно "поглотят" "Матушку" вашу
Відповісти
Хачі вже поглинули вашу матінку - росію. Вже скот посеред Москви на курбан-байрам - ріжуть.
Відповісти
Матушку сегодня срочно в Волгоград вызвали. Не слыхали?
Відповісти
Вимагали-вимагали. А танці, танці коли будуть??
Відповісти
Гриб відтиснув аж ТРИ ділянки,а тепер хоче сховатися на Майдані.
Відповісти
ти азарів?госпідар знатний...
Відповісти
То це громадська чи політична рада? Коли обиралися представники і ким?
Відповісти
самі себе й пообирали. а люди там і за коня руки підняли б
Відповісти
Шиба рветься до влади,я йому не вірю!!!
Відповісти
не ховається ні за чиєю спиною, отже подумайте краще, хто для вас ворог.
Відповісти
амбіційна?хоч через пр в люди "вибитись"..каньом тебе зроблять лайно возити..
Відповісти
Підтримую Богдану ХТО ОБРАВ ЦИХ ЛЮДЕЙ????? КУЧКА ПАРТІЙНИХ АКТИВІСТІВ????? НА початок майдану всі були проти політиків в формуванні ЩО ВОНИ РОБЛЯТЬ ТУТ ЗАРАЗ?????
Відповісти
О, Богдану забули.Як же ж без неї. Вона ж завжди і всюди, а тут нема...
Відповісти
Обиралися за принципом кому дах рве і виговоритися ніде :( сумно це
Відповісти
"Простая русская душа- тупая рожа алкаша. Портянки, Путин. и ЕдРо, в сенях помойное ведро...
Відповісти
. Гулянка в будни до утра и кабачковая икра. На полке Ленина портрет, по пьянке дворнику минет. Видон на свалку из окна и вечно битая жена...
Відповісти
Дочь б...дь, сыночек наркоман, муж лег на засцанный диван. Подъезды с запахом мочи , без штукатурки кирпичи. На свадьбах драки, мордобой, секс с друга пьяного женой...
Відповісти
Дочь *** сыночек наркоман, муж лег на засцанный диван. Подъезды с запахом мочи -без штукатурки кирпичи. На свадьбах драки мордобой, секс друга пьяного с женой. Паленка, гречка, маргарин, закуска русских абразин. Бухнул - под задницу пинка, О ДАААА!! РАССЕЯ ВЯЛИКА!
Відповісти
Дочь *** сыночек наркоман, муж лег на засцанный диван. Подъезды с запахом мочи -без штукатурки кирпичи. На свадьбах драки мордобой, секс друга пьяного с женой. Паленка, гречка, маргарин, закуска русских абразин. Бухнул - под задницу пинка, О ДАААА!! РАССЕЯ ВЯЛИКА!
Відповісти
ДЕ КАЦАП ХОЧ РАЗ БУВАЄ
ЙОГО ВСЮДИ ПРОКЛИНАЮТЬ
ВІН НЕСЕ БІДУ ПОВСЮДИ
І ЦЕ ДОБРЕ ЗНАЮТЬ ЛЮДИ.
ВСЯК КАЦАПА ХОЧЕ БИТИ
ЩОБ СЕБЕ ОБОРОНИТИ.
ТА КАЦАПИ НЕ ВГАВАЮТЬ
ВСЮДИ НОСА СВОГО ПХАЮТЬ.
ПРО ЇХ ОЧІ ЗАВИДЮЩІ,
ПРО ЇХ РУКИ ЗАГРЕБУЩІ
ЗНАЄ ВЖЕ ЛЕДЬ НЕ ВЕСЬ СВІТ.
ТА КАЦАПАМ ЗАВЖДИ МАЛО,
ТО ТАКИЙ ВЖЕ СУЧИЙ РІД.
НА ВЕСЬ СВІТ ВІД НИХ СМОРІД.
ЗНАК КАЦАПА СЕРП ТА МОЛОТ
ВІН НЕСЕ ВСІМ СМЕРТЬ ТА ГОЛОД........
ВИ ЦЕ ДОБРЕ ПАМ’ЯТАЙТЕ!
ЩОБ СЕБЕ ОБОРОНИТЬ,
ЇХ ДО СЕБЕ НЕ ПУСТИТЬ.
Відповісти
Нет в этом мире мельче, сволочнее и хамовитее особи, чем кацап ,,,,Солженіцин - про кацапів
Відповісти
а что, внутринняя палитика ОДА работает у выходной ?
P.S. коментарі, ну дуже схожі на лексикон пана "начальника".
Відповісти
зборище лузерів
одн Шиба чого вратує, адже як хочеться ще покерувати !!!Ось і під любим приводом будоражать народ, а як тільки сядуть в керівне крісло зразу ж стануть черствими казнокрадами
Відповісти
Мы не сделали скандала
Нам вождя недоставало
Настоящих буйных мало
Вот и нету вожаков
Но на происки и бредни
Сети есть у нас и бредни
Не испортят нам обедни
Злые происки врагов
Это их худые черти
Мутят воду во пруду
Это все придумал Черчилль
В восемнадцатом году
Відповісти
Я Шибі НЕ ВІРЮ!!!!
Відповісти
Ви тільки той список подивіться!:) Хто розумний той зрозуміє і цих людей підтримувати не буде! Згадайте 2004-2009 роки, всі ці люди, в різні проміжки часу, були у владних кабінетах, ви щось відчули? Хочете повторення? Ну тоді вперед... Тільки не скаржтеся, щощо жити стало гірше! А сьогодні що на базарах і в маркетах творилося, скільки всього люди купують... І це погано жити?:) Та ви від жиру скаженієте і цих недополітіков підтримуєте, щоб вони собі більше хапали!
Відповісти
А який щасливий депутат міськради Никитюк. Дерибанщик землі в Луцьку. Але, що поробиш - Парака і Веніславський прикривають.
Прийде незабаром той час коли кожен відповість за свої дії. І облпрокуратура також.
Відповісти
єнто вани те міжигіря мають і регіоналів доять...єнто їх захарчєко..а шо иоже призідєнт про ти такої їхньої карупції
Відповісти
ай да дилев!
Відповісти
В СБУ анализировали присутствие России в украинской экономике. Выявили 19 отраслей и подотраслей, которые уже находятся под влиянием России. Сейчас ситуация, наверное, как-то поменялась, но, наверное, в худшую сторону. - Химия, металлургия, судостроение, пищевая промышленность, банки, которые уже имеют значительную долю активов в Украине, мобильная связь - МТС, "Киевстар", - облгазы, облэнерго, сеть заправок и нефтепереработка. Это далеко не полный список.А если говорить в лицах, - это группа "Альфа", группы Фирташа, Григоришина, Новинского...
Відповісти
Никитюк ніколи ніде не виступив і жодного слова не сказав. То хоч в обєктив фотоапарата сунув свою самозадоволену пику. Разом з Григоренком.
Відповісти
ВОЛИНЬПОСТ. не обманюйте людей - ви ж мали нормальну репутацію. яка 1000 людей - там 300 чоловік від сили. навіщо ж так перебільшувати. будьте ОБ'ЄКТИВНИМИ.
Відповісти
Цирк ще в 2004 році поїхав,а клоуни залишились:)І тепер збирають новий цирк з новою-старою програмою "Євроклоунада 2013"
Відповісти
Я випадково заглянула на ваш сайт, і ось вам моє враження зі сторони - забагато політиків у раді Майдану. Побільше треба з громади, щоб за політиками стежити і не дати їм дурниць наробити.
Відповісти
Нікитюк Володимир Сергійович з самого початку фінансує майдан.
Все що там відбувається -це за його сприяння і це цинічна Брехня що він примазався .
Гроші ,сцена ,харчі, палатки, пальне : з самого початку ця патріотична людина була в русі майдану .
Просто він скромний і не публічний.
Я знаю, бо для мене велика честь працювати разом з такою порядною людиною. А ваші коментарі йому до одного місця ,бо має гарні зв'язки як з опозицією ,так і з прокурором Паракою ,до речі ,який його дуже поважає.
Бережіть таких людей, як Володимир Сергійович -за ними майбутнє!
Відповісти
То Ви Володимир Сергійович?
Відповісти
Серега это ты?
Відповісти
Не набридло наступати на одні і ті ж граблі? Чому не майданили при Кравчуку, коли м`ясо бачили раз в рік, світло в квартирі раз в тиждень, отоплення і гарячу воду по святам? Чому тоді ніхто носа на майдани не висовував, небуло за що?
Відповісти
за те що можна хліба купити..не всі такі підстилкі як ти..де хто за працю гроші отримує..правіильніше недоотримує..крім тих пару гривень які тобі кінуть дяді щоб ти з голоду нездохла має бути ще щось..в людини..
Відповісти
А хто такий Нікитюк, що за нього в коментарях згадують?
Це бізнесмен?
Відповісти
Владу у відставку, після свят-Страйк!
Відповісти
1000 чоловік було?Я там був.Це добре якщо 400 набереться.Нащо ви людей обманюєте шановні журналісти.Пишіть вже тоді 10000 народу.Брехати,так брехати.
Відповісти
Було там 1000 це 99,9%
Навчіться рахувати і самі невводьте людей в оману
Відповісти
Шановна Ірино! Те що Ви коментуєте повинні на майдані перед народом зробити п.п. Клімчук і Войтович.Ви їх не незахищайте, тому що влада сьогодні як ніколи сильна.
Відповісти