Автопробіг до Межигір'я. ФОТО

Автопробіг до Межигір'я. ФОТО
Мітингувальники Євромайдану влаштували "автомобільну екскурсію" до резиденції президента.

Про це пише ТСН.ua.

Активісти Євромайдану сьогодні здійснили автопробіг до резиденції президента України Віктора Януковича у Нових Петрівцях.

В акції взяли участь більше 1000 автівок, кілька тисяч активістів та велосипедисти.

Крім того, до резиденції приїхали лідери опозиції - Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок та Віталій Кличко.

Мітинг у Старих Петрівцях завершився. Мітингувальники з Межигір'я вирушили "в гості" до Медведчука, Азарова і Рибака.

Фото "Української правди".

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Як собаці немає що робити, то яйця лиже... Так само ви.
Відповісти
маленький, глупенький ротик закрой.
Відповісти
заміть, собаки на відміну від нормальних людей лижуть яйця тільки собі. хоча такі як ти, лижать і іншим регіоналам)
Відповісти
И не только яйца, прошу заметить.
Відповісти
Всьо то ти знаєш...Всюду ти бував...
Відповісти
Куда уж мне. На это есть *Всезнайко*
Відповісти
шахтьор чемпіон
Відповісти
Яник обідився і сховався від свого народу ))
Відповісти
Ганьба такому президенту, що не чує свого власного народу!
Відповісти
Нет в этом мире мельче, сволочнее и хамовитее особи, чем кацап.,,,,,Солженіцин - про кацапів.
Відповісти
"Свідомий українець зобов'язаний бути тупим і дебільним. Якщо свідомий українець не є тупим і дебільним, він автоматично стає жидом або москалем..."
Відповісти
а хто такий солженицин?
«Кохайтеся, чорнобриві,
Та не з москалями,
Бо москалі — чужі люде,
Роблять лихо з вами. »
Т.Г.Шевченко
Москалі московские империалисты (лица московской национальности) — презрительное прозвище, в зависимости от контекста может применяться к москвичам, ымперцам, фошыстам и любым прочим недостойным кацапам и лицам других национальностей люто-бешенно флюродросящих на Российскую Федер Московскую империю.
Відповісти
Этот "майдан" окончательно выхолащивается в сборище откровенных дегенератов.

Повесить на транспарант голову УБИТОГО террористами и спецназом кураторов этих "евроинтеграторов" - ЗАКОННОГО президента Ливии, который реально дал своему народу в стократ больше, чем ДАЖЕ обещают украинскому полу-тупому плебсу эти "оппозиционеры" в виде НЕ-УКРАИНЦЕВ - Кличка и Яценюка - такое может делать только откровенный тупой дебил.
Відповісти
сам ти откровенный дегенерат
Відповісти
Ідіотизм проростає буйним цвітом!
Відповісти
надо пахать.для сімї
Відповісти
точно, особливо за парканами межгіря)
Відповісти