На Волині на 100 жінок – лише 89 чоловіків

На Волині на 100 жінок – лише 89 чоловіків
На Волині проживають майже 550 тисяч жінок, середній вік яких – 40 років.

Про це йдуться у повідомленні Головного управління статистики у Волинській області, оприлюдненому з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Волинянки у минулому році народили 14,6 тисячі малюків, серед яких 7,6 тисячі хлопчиків та 7 тисяч дівчаток.

За рівнем народжуваності в державі область традиційно є одним із лідерів. Так, на кожну тисячу жителів припадає в середньому по 14 новонароджених, тоді як в Україні – 11.

А щодо співвідношення статей, то на кожні 100 представниць «слабкої статі» припадає лише 89 чоловіків. Перевага жінок над чоловіками спостерігається вже у віковій групі 35 років і далі зростає.

На Волині жінки становлять 56% серед зайнятих в економіці та соціальній сфері області. Жіноча праця традиційно більш поширена в сферах охорони здоров’я та соціальної допомоги, готельного і ресторанного бізнесу, освіти – 81–75% зайнятих у відповідних видах діяльності.

Серед працюючих осіб з повною, базовою або неповною вищою освітою жінки становлять дві третини.

У волинських вищих навчальних закладах вищу освіту здобувають близько 19 тисяч жінок, традиційно становлячи більшість серед студентів (троє з кожних п’яти).

Майже 58% кандидатів наук, понад 26% докторів наук та дві третини аспірантів нашого краю – також жінки.

На початок цього року зареєстровано 46 жіночих громадських організацій, головними цілями діяльності яких є відстоювання законів і програм, що забезпечують гідний статус і соціальну захищеність жінки, сприяють вирішенню проблем сім'ї, виховання дітей, відродження духовності та культури тощо.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 3
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Якщо прекрасна половина людства буде так пиляти сильну стать, то незабаром в Луцьку на 100 залишиться не 89, а 9! Тоді будуть бігати в секс-шопмагазин за чоловічими прибамбасами...
Відповісти
А я ще по радіо чула, що одружених чоловіків набагато більше ніж неодружених жінок. Тобто холостяків катастрофічно не хватає. Тому щоб вийти заміж, дівчатам часом приходиться сім'ї розбивати. Нічого в житті не дається просто так)))
Відповісти
Мало того, що їх мало, вони ще й хворіють більше за жінок. Жінки, бережімо чоловіків, вони наш найбільший дефіцит! А то наступного року ризикуємо залишитись без подарунків :)
Відповісти
Останні новини
На Волині на 100 жінок – лише 89 чоловіків
07 березень, 2012, 16:06