Романтичний Луцьк: пропозиція на вежі замку Любарта. ФОТО

Романтичний Луцьк: пропозиція на вежі замку Любарта. ФОТО
У Луцьку хлопець зробив дівчині пропозицію на вежі замку Любарта.

Фото романтичного вчинку опубліковала автор світлин Марта Васильєва у власній групі в соцмережі "Вконтакте".

"Надзвичайно романтична пропозиція руки та серця нещодавно відбулась на В’їздній вежі Луцького замку. Хлопцям на замітку :)" - коментує вона фотографії.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Респект хлопцю
Відповісти
Дійсно красива і варта уваги новина в цьому гадючному сайті!
Відповісти
Гарно! Молодці! Щастя вам!
Відповісти
Круто, такое будет помнить всю жизнь.
Відповісти
мене не переплюнув, я робив пропозицію у нкбі з парашутом, та з друзями зробили у повітрі серце.
Відповісти
брехня! ти з друзями не мыг зробити такого. можу з тобою поспорити.
такшо нема чого хвалитись тим що видумав!
Відповісти
Скільки у тебе прижків????
Відповісти
МОЛОДЦІ !!!!!!
Відповісти
Шолома зав"язала чуваку.
Відповісти
Рыцарь Дня!
Відповісти
Пацанчик попіарив себе: дивіться всі, який я джентельмен, і лицар і т.д. Так, помпезно. Аби він ще її так любив, як показує. А то дивись, через рік-другий сімейного життя від тої помпезності і сліду не лишиться. Одразу все зняли на фото, мабуть завтра з_являться ці фото і на бігбордах. Про любов не кричать усьму світу, це почуття-щастя переживають тихо радіючи...
Відповісти
Ти правий. Ніхто цього не робив заради піару. А ця новина потрапила у мережу взагалі випадков.
Відповісти
молодець чувак, прикольний вчинок. та особисто я надаю перевагу не публічності а вічності почуттів. Кохання вам і терпіння зберегти це відчуття щастя!!!
Відповісти
Справжнього та вірного ВАМ кохання.На довгі щасливі роки.Гірко...
Відповісти
таким дівкам щастить у коханні:))
Відповісти