На Донеччині російський окупант з автомата розстріляв мирного жителя. ВІДЕО

На Донеччині російський окупант з автомата розстріляв мирного жителя. ВІДЕО
Військовий рф з автоматичної зброї вбив цивільного в Новоекономічному. Розпочато розслідування чергового воєнного злочину.

Про це йдеться на сторінці Донецької обласної прокуратури.

В одному з telegram-каналів опубліковано відео, на якому задокументовано черговий воєнний злочин російських військ проти цивільного населення.

За даними слідства, 28 серпня 2025 року в селищі Новоекономічне Покровського району військовослужбовець зс рф сховався за гаражем приватного домоволодіння. Побачивши на подвір’ї чоловіка, він здійснив прицільний постріл та вбив цивільного з автоматичної зброї.
До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом воєнного злочину, що спричинив загибель людини (ч. 2 ст. 438 КК України). За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях здійснюють досудове розслідування.

Наразі поводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії, направлені на встановлення особи загиблого та причетного до скоєння вказаного злочину військовослужбовця рф.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.