Студенти Шевченківського університету оголосили голодування

Студенти Шевченківського університету оголосили голодування
Студенти Київського університету імені Т.Шевченка розпочнуть голодування проти позапланових перевірок Міносвіти.

Про це йдеться на сторінці Інститут журналістики у соцмережі «Вконтакті», ‒ пише ТСН.

Протестувальники вимагають відкликати Державну інспекцію навчальних закладів України, яка у період до 25 січня проводить перевірку київських вишів. На думку студентів, перевірки є репресіями проти учасників та небайдужих подій, пов’язаних із Євромайданом.

«Студенти вимагають від Міністерства освіти і науки України негайно відкликати ДІНЗ України та не допускати подальшого тиску на студентів, які відстоювали свої конституційні права на мирних акціях протесту», ‒ заявили студенти, додавши, що інспекція є заангажованою і чинить тиск на викладачів під час прийому іспитів.

«Акція розпочнеться 15 січня о 13:00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Голодування не припиниться до тих пір, поки не буде виконана вимога!» ‒ йдеться у повідомленні.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А толку?
Відповісти
Поголодувати не зашкодить.
Відповісти
Підтримую нормального й з екологічного боку. Повітря буде чистіше.
Відповісти
Ісчо раз хором.
ПР- свєточ нашей епохі.
Золотой унітаз - наш рулєвой.
Поддєрживаєм палітіку і начінанія нашего дарагого Віті Йолкіна.
Ура, гаспада рєгіанали!
Відповісти
КРОХА СЫН ПРИШЁЛ К ОТЦУ, И СПРОСИЛА КРОХА. НА МАЙДАНЕ ХОРОШО ИЛИ ВСЁ ТАК ПЛОХО? ЧТО СКАЗАТЬ ТЕБЕ, СЫНОК.ПРОСТО НА МАЙДАНЕ.СОБРАЛИСЬ С ГАЛИЧИНЫ .ДИКИЕ СЕЛЯНЕ .ПРО НЭВМЕРЛУЮ ПОЮТ.СТРОЯТ БАРРИКАДЫ .КОФЕЁК С УТРА ПОПЬЮТ И ШТУРМУЮТ РАДУ.ЗАПАХ СТОЙКИЙ ТАМ СТОИТ ПОТА И ФЕКАЛИЙ.А В ПАЛАТКЕ ТАМ СИДИТ ПОРТНИКОВ ВИТАЛИЙ . ДНЁМ С ТРИБУНЫ ГОВОРИТ ПРО СОЮЗ С ГЕЙРОПОЙ ,НОЧЬЮ С ДЯДЕНЬКАМИ СПИТ.ЛЮБИТ ДЯДЕЙ ПОПЫ . .ВОСПЕВАЮТ ТАМ ВСЕРЬЁЗ ПОДВИГИ БАНДЕРЫ. МУЧИТ ИХ ПЕДИКУЛЁЗ ,ТРИППЕР И ХОЛЕРА . ВЕСЬ ЗЕЛЁНКОЮ ОБЛИТ ЮРКА ВЕЧНО ПЬЯНЫЙ .СИНИМ ПЛАМЕНЕМ ГОРИТ ТЁТЕНЬКА РУСЛАНА . НА ТРИБУНЕ ТАМ СТОЯТ ТРОЕ ДЕПУТАТОВ .И П....Т .ПИ....Т ..ПИ...Т ДЛЯ ДЕГЕНЕРАТОВ. КРОХА СЫН ПОСЛУШАЛ ВСЁ .И СКАЗАЛА КРОХА . ДУРАКАМ ТАМ ХОРОШО .А СТРАНЕ ВСЕЙ ПЛОХО ...
Відповісти
+100500!!!:)
Відповісти
Суне Чєчєтов Перебєжками -
Каже кидають на нього галавєшками.
Галавєшками, апельсинкою,
Пиріжками з динамітною начинкою
Відповісти
Оппозиция все кричит: "Титушки" да "титушки". Да какие же они "титушки", они тетушки! Посмотрите на их светлые лица: это тетушки, красивые девушки. А у них (сторонников оппозиции. - Ред.) одни "титушки" в глазах. Такое ощущение, что у них отвертка в мозгах застряла", - заявил Шуфрич*.
Источник: http://censor.net.ua/n266484 Источник: http://censor.net.ua/n266484
Відповісти