Як волинянин змусив замовкнути спікера Рибака. ФОТО

Як волинянин змусив замовкнути спікера Рибака. ФОТО
Народний депутат Анатолій Вітів (ВО «Свобода») під час блокування опозицією трибуни і президії парламенту, намагався перешкодити провладній більшості проводити засідання парламету.

У четвер, 16 січня депутати від опозиції продовжували блокувати президію та трибуну Верховної Ради.

Провладна більшість знайшла спосіб проводити пленарні засідання в умовах блокади. Спікер Володимир Рибак головував у Парламенті сидячи на одному з бічних місць.

Під час пленарного засідання Анатолій Вітів намагався перешкодити Рибаку. «Свободівець» переліз через огорожу президії, сів на місце спікера парламенту і натиснув кнопку сигналізації.

Потужні звуки, схожі на дзеренчання старого телефона, не давали спікеру Рибаку проводити засідання.

Через колотнечу і сварки в залі, а також через дзеленчання "спікерськго дзвінка" Рибак врешті закрив засідання на півгодини.

Після перерви депутати прийняли законопрект Про зміни до закону "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань".

Проект передбачає "звільнити від переслідування та покарання осіб у зв’язку із масовими акціями протесту у листопаді – грудні 2013 року". За словами регіонала Олександра Єфремова, ці зміни дозволять закону про декриміналізацію дій учасників масових акцій протесту діяти.

Після цього спікер Рибак закрив засідання сесії. Вона має продовжити свою роботу 4 лютого.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Надіюсь і йому буде небо в клітинку.
Відповісти
Інколи і галиціянопітеки, яких випустили із звіринця перешкоджають роботі. Але то тимчасово.
Відповісти
Падли. через тих козлів зарплат немає. До сраки ті мітінги коли немає жити за що!
Відповісти
жить і не буде за що, а на існування в вигляді рабочої одиниці підкинуть, щоб були фізіологічні відправлення
Відповісти
Працюй, і буде тобі зарплата
Відповісти
Так нефік тобі їздити на різні антимайдани!Тобі тягловій х..бі працювати потрібно. Думати за тебе є кому.
Відповісти
який ти на х..р робітник-дуполиз ригіанальний!ти скоро здохнеш від тої мізерної зарплати,яку тобі й не заплатять!
Відповісти
робітник значить хріновий якщо тобі зарплати не дають
Відповісти
рецепт от партии регионов:просто надо лучше работать. Надо залезть в шахты и куярить уголь зубами и ногтями.Неистово озлоблено гавкая в сторону европы и майдана.Через какое-то время сдохнуть за этим занятием и соответственно не париться больше по поводу таких вопросов.
Відповісти
тітушки.якщо зарплату твою вітіву віддали
Відповісти
А ведь кто, как не Витив лучше всех знает о страданиях волыняк! Кто, как не Витив борется за европейскую зарплату? за землю для волынских фермеров? за новые больницы, школы и детский садики?
Відповісти
Біленькі хати, повалялись,. Стави бур'яном поросли. Село неначе погоріло,. Неначе люде подуріли,. Німі на панщину ідуть. І діточок своїх ведуть!.. .Шевченко
Відповісти
первобитна людина
Відповісти
Ну і чим хизуватися тому недолугому "дупутату" Вітіву?! Працювати конкретно над бюджетом не хотіли, обговорювати не хотіли - тільки блокувати? Ото й мають, що заслужили: в черговий раз їх більшість "об....бала"!! Так що тепер кричати "караул" пізно! Країна з бюджетом - люди з зарплатами, пенсіями, соціальними допомогами!! А ви - херої- як завжди в с...ці! (Вибачте, але інших слів таким діям "слуг народу" підібрвти не можна!!!)
Відповісти
Конкретно над бюджетом - це коли? Проект вперше було показано в кінці грудня, після того він ще хтозна скільки разів перероблявся. Я впевнений, ніхто з ваших хазяїів навіть приблизно не знає, за що було вчора проголосовано.
Відповісти
и это взрослые дяди?
Відповісти
Волиняки (стосується попередніх коментів), не знав, що ви такі тупі. Чи ви простро тролі?
Відповісти
Це просто тролі. Їх чоловік 10 - не більше, усі їх знають. Половина з десяти навіть не на Волині знаходяться. Не переживайте.
Відповісти
робітник, якщо нити,що немає зарплати- то далі не буде. Потрібно з цим щось робити, виходь на мітинг і виборюй якісне життя.Життя,а не існування!
Відповісти
Ну да, на мітинги - там платять!:)
Відповісти
на фашистские митинги выходят тока фашисты....рабочие украинцы работают
Відповісти
Коли почнуться фашистські мітинги, ніхто тролити не буде.
Відповісти
Молодець Вітів, молодець Свобода - так тримати !!!
Відповісти
А що тримати?
Відповісти
Це все,що зміг зробити вітів? для країни.. для виборців..
Відповісти
В таких условиях можно работать?
Відповісти
Не був би він слєсарєм на станції ТО, не знав би як жати на дзвонок. Опит не пропиваєтся у Вітєва.
Відповісти
Який Вітів волинянин, он же гуцул, чи галіціянін.
Відповісти
От недарма горішки їсть у вільний час. :)))
Відповісти