Стильний Луцьк. Портрет дня: Айман

Стильний Луцьк. Портрет дня: Айман
Айман, 30 років, підприємець

Чоловіка з цікавим іменем Айман ми зустріли на зупинці громадського транспорту поблизу «Варшавського» ринку: в око впали яскраві елементи його одягу.

Довелося доганяти, аби поспілкуватися.

Чоловік виявився італійцем. Приїхав до Луцька у гості, адже звідси родом його дружина. Каже, що до нашого міста приїжджає не вперше. В Італії Айман - власник спортклубу.

На питання чи вважає Луцьк «стильним містом» Айман відповів:

«Луцьк, як на мене, не дуже стильне місце. Люди багато чого на себе одягають, бо дуже себе люблять. У нас в Італії навпаки ж, намагаються одягати комфортний, зручний одяг. Для нас головне, щоб було зручно, а для українців – щоб гарно», - ділиться враженнями Айман.

Під час зустрічі чоловік був одягнений у чорну куртку із бежевими вставками (не видно на фото), білу сорочку в чорну клітинку, джемпер із ромбами, штани в клітинку, черевики. До аксесуарів можна віднести шарф та рукавички.



Оцінка модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Кофта з ромбами, у яку одягнений чоловік - яскрава, хороша. Гармонійно поєднується червоний та сірий, який, до речі, зараз в моді.

Штани в клітинку теж зараз в моді.

Однак нашому герою, як і загалом чоловікам "крупної" комплекції, раджу одягати штани у смужку, більш класичного покрою, що здорово буде видовжувати ноги.

Щодо кофти, то добре було б, якби середній ромб був не червоний, а якогось іншого кольору: такий центральний акцент зробив би нашого героя стрункішим.

Взуття грубувате, але в Європі таке люблять носити: воно зручне саме для теперішньої погоди.

Загалом - нічого особливого окрім яскравої кофти та штанів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
він такий італієць,як я француженка
Відповісти
Схожий чолов`яга в чорному шарфi з синьо-жовтими кiнцями зустрiчався менi в центрi Луцька на свята.
Може то вiн.
Відповісти
як Вінні Пух)
Відповісти
В день фотосесії я з чим чудаком тричі пересікалась, він аж на мене підозріло почав дивитись))) Думав, певно, що це його прикід мене очарував
Відповісти
турок він або щось того типу
Відповісти
мені здається, що герой рубрики - добра та яскрава людина
Відповісти
Зверныть увагу - біля секонду відбувалась фотосесія.... Ха....
Відповісти
"НЕ дуже стильне місце"???по-перше це можна було сказати місто!а по-друге якби не зима то він би побачив, що в нас досить гарно одягаються
Відповісти
Цікаве імя Айман, як написано, - арабське, та й і на італійця він взагалі не схожий (засмага - це ще не все), але в Луцьку - вірять :))
Відповісти
Араб з Єгипту цей італієць, от і все
Відповісти
Довелося доганяти - добре що не доганятись довелось вам
редагуйте хоча б текст перед тим як його тут публікувати, якщо вже з нормальним фотографом вам не щастить
Відповісти
Якщо ви такий великий "філолох", то не бійтеся хоча б заглядати у словник!
Ось посилання про значення слова http://hrinchenko.com/slovar/znachenie-slova/12838-doghanjaty-i.html
Відповісти
тлумачення слова доганяти я знаю, до чого тут це ваше посилання і цитата))
довелося доганяти - ви вважаєте це словосполучення коректним?
ні, це не вірно, і справа не у значенні слова, словосполучення граматично побудоване неправильно, це очевидно, не будучи і філологом.
Відповісти
та який він італієць, звичайний араб..
Відповісти
живу поблизу його тещі, то всі добре знають що цей араб з Йорданії, в Італії він мабуть ніколи і не був
Відповісти
Ну що дами, просили "Стильного мужчину 30+"?)))
Відповісти
Допросились)
Відповісти
"модне італійське путо"
Відповісти
хочу розвіяти усі ваші сумніви. чоловік цей- йорданець, просто з незрозумілих мені (як його дружині) причин, він соромиться того, що є арабом. можливо тому, що асоціації у людей будуть неоднозначні. на рахунок того, чи він був у Італії, то можу вас запевнити, що обїздив більше десятка країн, в тому числі Італію.
деяка інформація, викладена у статті не є достовірною, зокрема, за професією він ювелір, а не власник спортклубу. просто українською володіє погано, а журналістка не знає англійської.
шановні, будьте привітні та терпимі один до одного!
Відповісти
Каріма, Ви молодець. Чоловік приємний, і правий на всі 100% - треба бути простішими.
Відповісти