Стильний Луцьк. Портрет дня: Діана Колошва

Стильний Луцьк. Портрет дня: Діана Колошва
Діана Колошва, 18 років, студентка

Діану ми зустріли в парку за РАГСом. Дівчина навчається на юриста, яким захотіла бути ще у школі.

Дівчина любить читати, пізнавати щось нове. А одягається так, «як їй подобається».

«Я до жодних субкультур не відношуся. Звичайно, нічого не маю проти них, але я – не з їх кола. Я просто одягаю те, що мені подобається».

«Люблю носити довгі спідниці. Звісно, важко підібрати одяг, який би був мені до смаку, тому постійно доводиться шити», - ділиться дівчина.

Моделі для пошиття одягу шукає в інтернеті, дещо вигадує, а тканину обирають разом із мамою.

Каже, що її улюблений колір – чорний. А найцікавіше те, що коли дивиться мамині фотографії, де мамі 20 років, то помічає, що та у її віці одягалася схоже: «Теж червоні губи, чорний одяг...», - розповідає Діана.

Скаржиться, що чує багато критики у свій бік. Однак є й такі, які позитивно сприймають її вигляд.



Оцінка модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Загалом героїня робить акцент на волоссі, губах, очах. Дівчина одягнена у модне двобортне пальто під пояс – а-ля пісочний годинник.

Також зараз модне пальто без застібок, просто на пояс, хоч воно і не таке зручне. Щоб не казали, але довжина і загальний вигляд пальта - хороші.

Взуття ж під верхній одяг не підходить. Ці черевики краще дивилися б наприклад із «косухою». Однак із рюкзаком взуття підібрано гармонійно.

До цього пальто краще підійшли б чоботи на низькому каблуці, навіть коричневі, як акцент.

Шарф підходить до пальто, однак зливається, бо немає на ньому ніякого кольорового акценту. Акцент же робить брелок на рюкзаку,який добре підходить під образ.

Прикраси не підходять під образ – бо більш класичні. Рюкзак, в свою чергу, старомодний, колишнього покрою .

Скоріш за все дівчина захоплюється мультиками. Є люди, які вибирають собі героя, і одягаються як він, фарбуються. Такі люди зазвичай дуже виділяються з натовпу.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 72
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дуже красива, мілашка=*
Відповісти
я б сказав мішалка...
Відповісти
погоджуюсь...кльова, і хоч на "готессу" схожа, але пальто і шалик дуже круто виглядають з яскравим волоссям, дуже сподобалась.
Відповісти
Під БДСМ сайдьот)))
Відповісти
Не вздумай її тронути, збочінець.
Відповісти
Це печаль;(
Відповісти
ти не викупаєш тєми, лашара!
Відповісти
Так нічого, але обличчя блідувате. Це напевне щоб суддів і протилежний бік у справі налякати)))))
І питання книги цікаво читати усі чи лише у червоній палітурці (ну просто спостереження)
Відповісти
Хм.... на привид схожа
Відповісти
От як не крутiть, а це РЕАЛЬНО стильна особистiсть.
Зовнiшнiсть i одяг гармонiйнi.
Відповісти
Хай мене вкрадуть! Опудало якусь загримоване!
Відповісти
ТІТУШКА поняв
Відповісти

Ти дибіл! Нічо ти не поняв, бо ти без мазгов!
Відповісти
Де ви берете таких страхіть з обличчям ляльки Барбі? Страшно подивитись. А перед знімками її треба було підвести до корита і змити 1кг фарби. Чому ви виставили людину на загальний огляд? познущатись?!
Відповісти
ні, щоб люди бачили і вміли розрізняти де справжня краса.
Відповісти
та де тут обличчя як в ляльки?
це справді жах,я б її злякалася якби побачила...
Відповісти
Дивлюся на Діану і ріжу собі вени...
Відповісти
та таку стілягу побачити кірпічів накласти можна
Відповісти
Відмити старано свяченою водою і буде досить гарна дівчина.


Відповісти
Поміщати в інтернеті
що не попадя нізззя...
Краще щось би написали
нам про Ігоря Гузя.
Відповісти
+100500 =)))))
Відповісти
Красава :)
Відповісти
Стильна і постійно в одному і томуже ходить )
бачив якось на вулиці це пугало
Відповісти
то точно шо колошва
Відповісти
в 18 років достатньо своєї природньої краси і так штукатуритися не має потреби. фу!!!!
Відповісти
Загалом дівчина непогана але потрібно брати курси візажу, тому що цей жах на її обличчі наводить на змішані почуття, хоча, за її словами:"Я до жодних субкультур не відношуся..." Ще просто маленька і тому не відпрацьований стиль відчувається.
Відповісти
не подобається-не дівіться) Мені не подобаєтесь ви.
Відповісти
Діана! +100500 )))
Відповісти
якщо її одягнути якось гарненько,мілашно то дівчина гарна. Але це біле обличчя то капєц
Відповісти
"А найцікавіше те, що коли дивиться мамині фотографії, де мамі 20 років, то помічає, що та у її віці одягалася схоже: «Теж червоні губи, чорний одяг...», - розповідає Діана."
То не одяг чорний а фоткі чорнобілі))
Відповісти
чорно-білі
Відповісти
Ахахаха молодець)
Відповісти
Мама рідна) Сатаністка що тут скажеш...
Відповісти
це що кадри з нового фільму жахів
Відповісти
А в рюкзаку кривава кішка, дівка повертається з сотоніського ритуалу!
Відповісти
Можливо Вам переробити проект, чому б Вам з от таких "стильних" не зробити справжніх стильних? У нашому містечку є профі, спробуйте знайти команду стилістів які б Вас підтримали.
Відповісти
вже був такий проект, Cult of Style називався, на каналі Аверс, здається...
Відповісти
Матка Бооозка... Личко ж гарненьке! От як можна так вирядитись? Як так наштукатуритись? Чи тебе в дитинстві увагою обділили, і ти зараз компенсуєш?
Відповісти
ДІАНКА --СУПЕР ДІВЧИНА...ЗАЗДРІТЬ МОВЧКИ
Відповісти
Тут не про те яка вона'в ліжку, а про те який має зовнішній вигляд! Не путай!
Відповісти
в стране чп, а они стиляг постят!
Відповісти
Підтримую !!!
Відповісти
а чого сторінки книжки такі замурзані?
Відповісти
ото зустрінь таке де серед ночі... свят свят свят
Відповісти
Вона файна
Відповісти
Кому я не подобаюся - йдіть далоку і глибока.Я прекрасна ви недостойні моєї уваги
Відповісти
Ого щей самооцінки аж на стелі)
Відповісти
Ой самооцінка
Відповісти
а фотік чи фотікша заіками після такоі роботи по залякуванни людей не стали
Відповісти
Діана, ти кльова. Не слуxай конfормістів. Їx давно зламали їxні ж ідоли. Борись. За тебе!
Відповісти
"Кому я не подобаюся - йдіть далоку і глибока.Я прекрасна ви недостойні моєї уваги"-це хтось написав під моїм ім*ям. Але всеодно дякую)хД
Відповісти
Если на улицах запылают баррикады (Г.С.)
Відповісти
Повний жах!!! Ну навіщо себе так уродувати??? В такому віці треба природньо виглядати,змийте з себе цю побілку,цю криваву помаду,яка зовсім не відповідає вашим юним рокам і будете гарненькою дівчинкою!!! Ви ж жінка,майбутня мама!!! Подумайте про це'!))
Відповісти
Смішні у всіх у вас комеyтарі;DD Так всі переживають)
Відповісти
Якраз в такому віці треба експерементувати, а не виглядати як панянка на видання!!!))) Бо потім...коли дорослішаєш і робишся адекватним стає пізно...і страшно. Одним словом забиваєш голову соціальним мотлохом) Цей вік якраз золота пора експерементів над образами))) Після 20 всі ми знімаємо свої пірсинги, перестаємо яскраво квецяти очі і губи, перефарбовуємось в русе волоссячко і одягаємо адекватний одяг))) Але ця "дурка" невід'ємна частина юності! За червоне волосся зачьот))))))))))))))))
Відповісти
абсолютно типовий стайл "готес", постіснялася б казати шо не відносить себе нідояких с/к
Відповісти
я в цьому не бачу нічого шоб "стіснятися". Я одягаюся справді схоже на готессу,але я себе не відношу до субкультур. А догождати комусь і брехати-не в моєму репертуарі.
Відповісти
Про вік я б посперечалась.я на 10 років старша за цю дівчинку,і повірте,якби ми зустрілись на вулиці,вона б зрозуміла,що ми виглядаєм однолітками..а все тому,що в іі віці я не мазюкалась ніякими кремами,яскравими фарбами..не псувала свою шкіру..в 18 про це мало.хто думаю,наносячи на себе тонни косметики,а от проходять роки і ті тонни потім дуже негативний дають результат..))
Відповісти
Я не зрозуміла,куди це пропали злі коментарі?;D
Відповісти
Луцьк це щось середнє між містом і селом. Амбіції, і буряки на городі. Лишається всіх послати НАХ, і жити у суто своєму маленькому, але європейському місте4ку.
Відповісти
Модератор третій син янукови4а
Відповісти
Особисто в мене інше уявлення про те, як має виглядати молода дівчина - взуття обов'язково з підборами (хай навіть невеликими), спідничка або плаття, як мінімум не попалене волосся, сумка жіноча.
Відповісти
настояща Кравасіся)))))))))))))))))))
Відповісти
перл " оттеняет брелок брелок" это вообще бомба ))) . Вы сума сошли уже ??? Зачем проект называть Стильный Луцк и фотографировать уже всех подряд . У девушки красивые волосы, глаза, губы , красивое пальто . Но она никак не подпадает под категорию "стильная". Стильная это нечто выделяющееся из толпы с хорошим вкусом , а не давайте будем фотографировать всех подряд , а потом обсуждать брелки . Мое замечание адресовано к создателям проекта . К девушке ничего личного , надеюсь она не обидется.
Відповісти
на місці Діани я б нізащо не погодився на публікацію в цьому виданні. хто оцінить твій стиль і зрозуміє мотивацію так одягатись?
Відповісти
Нашо оцінювати мій стиль? Не треба його оцінювати і розуміти
Відповісти
Аня, будь-ласка не пиши більше свої коментарі ... Я тебе дуже прошу . В мене і так зі здоров'ям не дуже , а тут твої ...
Відповісти
Кончай чернуху и все дела. На это мода давно прошла. Нам крутят яйца, погиб мой друг. Иди ты мода, понюхай труп. Г.С.
Відповісти
СОТОНА
Відповісти
Ну, в дівчини свій стиль, але ж думаю під "Стильний Луцьк" мали на увазі сучасні стильні тенденції, а тут на лице готика яка вже давненько не актуальна. А можна подумати що дивишся фото з Хелоуіну.
Відповісти