«Маємо право стріляти»: силовики «переконують» Автомайдан у Луцьку відступити

«Маємо право стріляти»: силовики  «переконують» Автомайдан у Луцьку відступити
До військової частини №1141 внутрішніх військ у Луцьку почали стягуватися солдати, які несуть з собою чорну армійську форму і проходять на територію частини.

А до активістів Автомайдану, які блокують виїзд з частини, приїхали високопоставлені міліціонери і намагаються переконати їх відступити, погрожуючи відповідальністю.

Про це розповів репортер ВолиньPost'у з місця подій.

До військової частини №1141 приїхало керівництво Волинської міліції – заступник начальника УМВС Волині Володимир Поліщук і підполковник міліції Анатолій Шумик. Вони стали погрожувати авмтомайданівцям відповідальністю за втручання в роботу правоохоронних органів.

Під час їхньої промови з території військової частини знову спробував виїхати автозак. Водій спецавтомобіля і офіцери відмовилися показати, що знаходиться всередині. Вони зазначили, що варта автозаку озброєна і може застосовувати вогнепальну зброю.

Активісти, які блокують луцьких ВВшників, сказали у відповідь: «Стріляйте, ми не пропустимо!».

Автозак повернув назад на територію військової частини. Окрім того, на територію частини почали повертатися бійці внутрішніх військ, яких блокували раніше.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Цікаво,навіщо міліція панькається з отими автомайданівцями.Є закон і не в цьому році до речі прийнятий згідно з яким перешкоджання роботі працівників міліції є злочин.І є стаття кримінального кодексу за це.Співробітник міліції має право затримати тих хто блокує виїзд і оформити протокол.Після цього буде суд.І нема чого з тими при***ами панькатися.Завтра цім чудікам захочеться блокувати швидку допомогу чи школу і що тоді будете робити.Дивитися на тих нероб що вже 2 місяці не працюють і мутять людей?
Відповісти
Хотів би я побачити як можна на більшу частину країни "оформити протокол для суду"! І до речі до якого суду?? До того який відпускає на волю дітей прокурора що на переході вбиває двох жінок??? Ну от не розумію я таких як ви - вас обкрадають, гвалтують, збивабть джипами - а ви взявши 200 грн - працюєте ботами!!!!
Відповісти
Ти гнидо!!!!! молодих людей вбивають нізащо в Києві, а ти, сволота, ще розповідаєш про відповідальність!? перед ким?! А за те, що від міліціонерів щороку страждають люди- згвалтовані жінки, замордовані хлопці - хто відповість!? та стріляти таких як ти потрібно разом з тими хто служить кату! Горіти вам вічно в пеклі!
Відповісти
Вбивають нізащо??? Ти хворий чи дурний?
Відповісти
Вбивають ні за що???Беркут стоїть на місці і це всі бачать по телебаченню,а "мирні люди" підбігають до них та кидають кілограмові каменюки та коктейлі Молотова.Ти придурок їх мирними називаєш????Мирні люди на євромайдані стоять і за 2 місяці не перетворились в пальнутих на всю голову придурків таких як на Грушевського зараз "мирно мітінгують".Давай дебіл тобі в морду кинемо каменюку і коктейль Молотова і ти за це всім подякуеш.Їдь шавка на Грушевського в Київ і приєднуйся до своїх пальнутих правоєкстремалів.Саме вони разом з провладними тітушками зараз українців пхають на громадянську війну.
Відповісти
Всі хто підтримую вбивць будьте прокляті, ви такі самі вбивці, як і те, що керує країною.
Відповісти
Шановна,ви з прокляттями полегше будьте.А то все часом може і до вас повернутися.І про вбивць яких вбивць.Один з загиблих у Київі впав з 13 метрової колонади на яку сам поперся невідомо чому.Інші мабудь від великої любові до міліції кидали в спецназ кілограмовими каменюками і коктейлем Молотова.Вони напевно думали що міліція їм за це ордени дасть?Чи може їх Янукович підмовив це робити?Знаю що ні.Підіть дякую за це скажить вашим лідерам Євромайдану.
Відповісти
Прокляття повертаються, але й злодіяння не прощаються...
Відповісти
Прокльон - легалізована зброя українських жінок які знаходяться в розпачі, так що Бог пробачить..
Відповісти
100%%%%%%%%
Відповісти
невинні материнські сльози, які у муках народжували, недосипали ночі і тяжко працювали, щоб дати освіту своїй дитині - на землю не впадуть, а прийшли аничари у формі і забрали життя іі дитини, материнське прокляття страшне, прокляття до 7 покоління
Відповісти
Гелена,ти про яких матерів та прокльони пишеш?Ти де такого дурного набралася?Піди в церкву і хай тобі пояснять до чого приводять прокльони того,хто їх бажає.
Відповісти
Підтримую на всі 100%. Закон є закон і для майданутих у тому числі...
Відповісти
шоб ти здох ше був маленьким
Відповісти
матері де Ви?
як ви можете дивитися, як ваші сини вбивають, невже ви можете спокійно спати
Відповісти
Невже ти такий тупий, чи просто сидиш при тій владі, як "вош у кожусі"? Невже ти не бачиш. як діють закони для мажорів, для представників так званої діючої влади, олігархів? Як відгукувалася про життя за проектом передачі "Життя мільонера" у 200грн. на неділю Народний депутат Калетнік,а частина людей, які пішли на Майдан не мають навіть і того.І ваші підказки про розправу над мирним населенням відіб"ються, як не на вас то на наймиліших для вас людей "БОГ не дядько, як вдарить то не палкою" а до Керівника світу цього у нас ще руки короткі. Схаменіться !
Відповісти
Ти про що тут пишеш?Про які 200 гривень?Якщо ти голосував за Палицю за 200 гривень,це твоє діло.Я за цей грошовий мішок не голосував і мої друзі теж.А те що зараз робиться на Грушевського в Києві то це початок самий настоящий початок громадянської війни.Обласні ради Сходу України вже заявляють що ніколи не признають владу євромайданівців в державі в разі повалення уряду Яниковича.Що далі буде?Другий Антиєвромайдан тільки вже в Донецьку чи Харкові?Там теж люди будуть стояти до кінця.І що тоді робити?Ділити Україну навпіл?Хто від цього виграє?Невже ви не розумієте,що лідери евромайдану давно втратили довіру людей і вже не контролюють ситуацію.Для того,щоб робити революцію треба людям спочатку щось запропонувати.Що лідери євромайдану запропонували людям за 2 місяці?Ніхто не знає.Може ви знаєте?Тоді озвучте.
Відповісти
takuh jak vu vidstriljyvatu treba a ne ljydej jaki virjatj v Ykrajiny
Відповісти
А давайте вживу зустрінемся і поспілкуємся? Чи хоча б ссилки на аккаунти в ВК дайте.....тільки на справжні. Якщо Ви так підтримуєте нинішню владу і вважаєте себе правими в даній ситуації - тоді чому ви боїтеся показати свої обличчя??????
Відповісти
Блокирование приведет к очень хорошим последствиям в первую очередь для блокируемых... не возьмут грех на душу, а жители Луцка будут иметь героев, а не убийц на своих улицах! оно хорошо считать так или эдак... каждому свое, но думаю без греха на душе жить легче, да и кого защищать то? защищать надо народ Украины, которому и присягали, который кормит бюджет, а не кучку ожиревших бандосов, которые кидают кость. Где этот "Народный Генерал" который первый проявит героизм и неповиновение "банде" и перейдет на сторону народа??? У кого первого проснется Честь офицера?
Відповісти