Клімчук подав у відставку

Клімчук подав у відставку
Доповнено о 14:18
Голова Волинської ОДА Борис Клімчук написав заяву про відставку.

Першим про це заявив депутат Волинської обласної ради Святослав Боруцький.

За його словами, заяву зараз реєструють та роблять копію, аби відправити на Київ.

Трохи згодом Клімчук вийшов до людей в коридор і сказав, що "переговори були довгими, проте результативними": він написав заяву про відставку, аби не допустити кровопролиття.

Разом із тим він повідомив, що представники опозиції - Ігор Гузь та активіст Володимир Бондар - також зі свого боку взяли на себе зобов'язання: стримати людей і не допустити ніяких радикальних дій.

Представники опозиції вийшли на двір і повідомити цю новину мітингувальникам .


Відео pravda PRO.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Клімчук
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 116
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хоч би це була правда!!! Хвала небу!
Відповісти
Кдимчук вчасно втік від помаранчевих.
Можливо, зараз він тікає відКлюєва, а, отже, попереду нас чекають суттєві зміни в державі.
Відповісти
Ми в тебе вірили,! молодець!
Відповісти
лохотрон. заява на імя Войтовича,який вже не голова.
Відповісти
Так
Ця зява, це Фількіна Грамота..Нічого не варта
Відповісти
Клімчуку аплодують, що подав у відставку і знову вийшов до людей це сказати.
Я йому аплодую теж.
Поводиться зараз ГІДНО.
Відповісти
ЦЕ Ж ТРЕБА БУЛО ТАК ДО ОСТАННЬОГО ТРИМАТИСЬ.... ВОНИ ТАМ ТОЧНО НА МІШКАХ З ГРОШИМА СИДЯТЬ , І МЕДОМ НАМАЗАНО

Відповісти
Добре, що обидва подали у відставку. Але кого ставити? Пяних Боруцького і Вітіва?
Відповісти
Зек поставить Башкатого.
Відповісти
Дякую Вам,Борисе Петровичу, ви гарна людина. Згадаймо напис на перстні Соломона;"И ето прйдет".
Відповісти
Гузь, а не хочешь бути майбутнiм президентом? Нам тут в Киевi катострофiчно не вистачаэ лiдерiв.
Відповісти
Гідний вчинок!!!!!
Відповісти
Кому ви вірите, Бондарю? Та більше як Клімчука для Волині ніхто не зробив. Не в тій партії він просто виявився. Борис Петрович, щиро за Вас переживаю.
Відповісти
Хіба перебування в ПР йому заважало бути хорошим головою ОДА?! Для Волині Клімчук самий результативний голова!!!
Відповісти
Хотіла б я побачити, як би Бондар на посаді голови ОДА перед народом на коліна став. Це справжня мужність та воля духу!
Відповісти
Заява на імя того,то вже ДеФакто звільнився!!!!!
Відповісти
Ці "заяви" - Флькіна грамота! Ніякий суд не прийме їх і не визнає дії "активістів Майдауну" законними! Бондар хоче бути головою ОДА чи облради? Вже був - бачили: результат НУЛЬОВИЙ! Про Гузя і говорити не треба - він не знає що таке "дебет" і "кредит"!
Відповісти
Бондар хоче бути головою ОДА чи облради? Вже був - бачили: результат НУЛЬОВИЙ! Про Гузя і говорити не треба - він не знає що таке "дебет" і "кредит"! Не в бровь, а в глаз!!!!!
Відповісти
Чиста правда
Відповісти
Друзі, з когорти керівників області Клімчук був одним з найпоміркованіших і розумним чоловіком.
Необхідно вигнати його першого зама Башкаленка - дуже "обмежена" особистість!!!
Відповісти
Люди, ви здуріли чи шо? Вимагайте тоді відставку усіх депутатів Обларади! Невже ви рахуєте, що Климчука змусили піти у відставку і корупцію подолано? Та голговні корупціонери вже на трибунах революційних. Ну й дурні ви! Не вчить вас історія зовісмю. Так і будете в лайні все життя! А з БОрисом Петровичем так обійтися могли тільки ідіоти невдячні! Згадайте скільки він зробив для області! Але до кого я звертаюсь?...
Відповісти
спокойно. судя по всему, он никуда не ушел.
кто инсценизировал весь перформанс?
Відповісти
Нажаль, наша проблема в тому, що ми цінуємо те, що втрачаємо.
Відповісти
Клімчук - справжній господар, краянин, який Волинську область знає вдоль і впапєрьок, який знає проблему в кожному регіоні. Прийде якийсь Француз чи Бондар - тупоголові "активісти", а толку з них?

Пропоную Клімчуку стати на бік народу, і залишитися на посаі дальше!
Відповісти
Тоді прийдеться відповісти за авантюри у облраді, за Чернуху,за Шумського.
Відповісти
дідо, візьми колгосп і підніми, дай людям зарплати, машини, а не дерибанити готове. 17 рік на дворі, а де ленін?
Відповісти
Нехай стане Б.П на бік народу , вийде з ПР і люди на руках його занесуть в кабінет
Відповісти
"Ще будете мене згадувати".
Відповісти
Клімчук хороший господарник! Весь час коли він був головою в області будувалися соціальні об'єкти, був порядок і контроль. Вважаю, якби посада губернатора була виборна - люди безперечно його обрали.

І що далі??? Кого головою хочете!? Бондаря (без слів) чи цього клоуна Гузя?
Відповісти
Неправда. Це народ будував за свої гроші.
Відповісти
Чому Бондар не будував?
Відповісти
Коли чиновник "будує"- він збагачується.
Відповісти
З твоєю логікою треба всім в печері жити
Відповісти
А вони вже не думають . Зараз буде люстрація: при владі будуть ті, хто був на барикадах, хто має іншу думку -геть...Ми це все вже проходили неодноразово. Новий крок в нікуди. Народ зрозуміє це все занадто пізно. Але тільки таким чином вони нарешті зможуть усвідомити, що знов наступили на ті ж самі грабельки.
Відповісти
Ніякої перемоги так звана "опозиція" на Волині не отримала, написання під тиском заяв не означає звільнення з посади. Президент не прийме відставку Климчука, а депутати обласної ради більшістю голосів не проголосують про відставку Войтовича. То чого добилась опозиція сьогодні, обдуривши лучан,вивівши їх на мороз. Хіба собі на майбутнє посади біля державного корита, а пересічним громадянам нічого.
Відповісти
Зараз Башкал вам швидко накидає триндюлін, колишній офіцер, військову справу знає... так шо не того громада у відстаку відправила... нажаль нічого це не змінить.
Відповісти
Нормальний був губернатор , багато чого для Волині зробив ... Жаль .
Хай би залишався на посаді , але вийшов з "регіонів"
Відповісти
Де наша рада ВО Майдан?Нехай перебирають на себе повноваження
Відповісти
Хто саме, назви прізвища! Народ має знати своїх "героїв".
Відповісти
Всі ті самі обличчя, на жаль...Надіятись, що вони щось зроблять для області ...
Відповісти
А на мою думку, депутатам облради слід на своїй черговій сесії прийняти відставку Войтовича і обрати головою облради Клімчука, і нехай би до кінця каденції довів всі започатковані позитивні справи до кінця.
Відповісти
Де гарантія, що нова влада буде краща? Щоб бути кращим треба бути розумнішим, а з цим в опозиції явна проблема, бо одні алкаші і нероби! Кричати "Слава Україні" багато розуму не треба і за гасла хліба не купиш!
Відповісти
Цікаво: коли народ почне розуміти, що їх знову накололи? В минулий раз (2004) я давала термін 3-4 роки, але помилилася, люди все зрозуміли вже через рік.Зараз буде гризня за посади.
Відповісти
уже все всё поняли, но продолжают делать вид, что все так и надо.
Відповісти
це ще нічого не значить. Заяву мусить підписати президент. Це фарс
Відповісти
Працівники облдержадміністрації нервуються,бо скоро прийдеться шукати роботу.
Відповісти
та нахер та робота за 1600 грн. на міс. ?! Ти думаєш шо то мед? іди попрацюй!
Відповісти
Да не звертайте увагу, той "дідо" повний неадекват!!!
Відповісти
ти за себе переживай, бо пенсію платити не будуть, а працівники адміністрації себе забезпечать
Відповісти
Шановні лучани!А чому ви радуєтесь?Прийшло більше півтори тисячі чоловік в "збудженому" стані і під тиском фізичної розправи змусили літню людину написати заяву про звільнення?Да,героїчний вчинок:)Можете цим пишатися.А ви хоч знаєте,що Клімчук ще сьогодні зранку наказав правоохоронцям ні в якому разі не битися з мітінгувальниками,які б провокаційні дії не точилися.Про це заздалегідь було відомо Гузю,Бондарю і єже з ними.Перед вами розіграли фарс,а ви на це повелися.Ви себе вважаєте героями?Коли до вас прийде неадекватна толпа я побачу скільки підштаніків ви одразу обгадите.А тим більше ваші так звані лідери.І за ким ви пішли?Нероба Гузь?Людина ніде не працює,сидить на шії власної жінки:)Поміняв і продав вже стільки партій,що Іуда на його фоні виглядає янголом:)А може Бондар?Найгірший губернатор Волині за всі часи Незалежності України.Може хтось памятає хороші діла того героя?Напишіть:)А може це Шиба піде керувати ОДА?Ви в Турійському районі про нього запитайте(про Луцьк я взагалі мовчу).Це єдиний мер який пішов з БЮТу під час правління помаранчевих і якого сама Юлька назвала недолугим зрадником:)Я б міг багато написати і про інших "лідерів".Але для чого?Біомасса свого розуму не має.А розумні люди стадами як всі знають не ходять:)З усіх законів фізики відомо.Кожній діє є протидія.Це все що ви зробили до вас ще повернеться.І думаю дуже скоро:)
Відповісти
Підтримую на всі 100%. Дуже мудро написано.
Відповісти
Підтримую.
Відповісти
Торе! Це вже протидія їм. А Клімчук і справді класний дядько. І, я не здивуюсь, якщо він знову буде губернатором, але вже при новій владі і не будучи членом ПР. А те, що це своєрідний фарс, знають всі))) І в цьому немає нічого поганого. Просто подаємо приклад Сходу)))
Відповісти
Підтримую! Б.П.памятник при житті потрібно поставити за те що він зробив для Волині,це справжній професіонал,патріот з величезним досвідом. Пошкодуємо, але буде пізно!!! Шкода, що біомаса не може відкрити очі, а сліпо вірить оцим бездарям, більшість яких вже себе показали((((, а клоун Гусь себе ще проявитиь!!!(його місце у вольєрі для обділених Богом)
Борисе Петровичу, дякую щиро за найкращий час для Волині з часів незалежності! Порада: вийти з ПР
і залишайтеся найкращим губернатором усіх часів і народів. Щиро.
Відповісти
Це рішення під тиском двох тисяч людей нічого не варто, завтра можна вивести вдвічі більше людей для того, щоб Клімчука обрали губернатором, але воно теж буде ніяким. Призначає і звільняє з посади голів адміністрацій президент, а не кілька тисяч мешканців Волині.
Відповісти
Іра, тебе візьмуть на роботу у колгоспі Шумського.
Відповісти
Дякую, але я приватний підприємець і сама себе забезпечую роботою.
Відповісти
Іра! Ти або ну дуже маленький підприємець, або з тієї ж кормушки, або мазохістка-пізприємець. Бо нас вже так дістали ті перевірки-обдиралки... Від саме тих персонажів.
Відповісти
Ти, або не була підприємцем в часи минулих персонажів, ну або просто від сплати податків ухиляєшся, або зі штабу опозиції... Бо якщо ти була підприємцем, в часи інших персонажів то мазохістка мабуть ти... Пам'ятаєш кредити нібито за "ніщо", а потім їх наслідки? Бо підприємці тих часів пам'ятають...
Відповісти
Ми зараз говоримо, за цих. А опозиція себе вже показала... Так що ми тепер на порозі чогось нового. А чого, то страшно навіть гадати...
Відповісти
Клімчук чужі заслуги собі чіпляв, а свої промахи вішав на інших. Всі добре памятають,як обіцяв борги віддати тролейбусника,а потім ховався та стрілки переводив на міськраду.
Відповісти
Борги тролейбусникам нехай Романюк платить! От якби він сьогодні був губернатором - підпис за відставку ви б отримали за 5 секунд!!!:)
Відповісти
Клімчук керував областю а не Луцьком. Чому з обласного бюджету маємо спонсорувати луцьких тролейбусників?
Відповісти
того шо люди не знають, що за бюджетним кодексом це заборонено ще з 2001-2002 рр.
вони вообще мало шо читали.
Відповісти
Бо за пільговиків платить держава, а не місто Луцьк.
Відповісти
Ви (майже) всі кричите що Клімчук багато зробив для нашої області. Тоді він як справжній Волинян мавби написати заяву на вихід із огидної нам партії регіонів. Тодіб і посаду не втратив, і залишки гідності!! Ганьба тим людям котрі своїми голосами привели партію регіонів до влади!!!
Відповісти
ТЕБЯ Климчук заставлял вступать в партию регионов?НЕТ.Так чего ты другим тупые советы даешь?Мы пока еще не при Сталине живем:-)
Відповісти
Пішла лавина, і нею знесло одного з тих небагатьох по-справжньому мудрих губернаторів, який цього не заслуговував. Зате Добкіна ніхто не чіпає.
Відповісти
Там нема бидла
Відповісти
Що ляпаєш???
В Харкові ЗЕКИ керівники.
Відповісти
Шкода, що все відбувається саме так...ми варті більшого, набагато більшого, плачу кожного разу, коли дивлюсь новини(((
Відповісти
ВП, коли ви перестали видаляти коменти, то виявляється в Луцьку є розумні і думаючі люди!
Відповісти
Потрібно міняти систему, Народну раду в Облдерж.
Відповісти
і що тепер всю владу батьківщині гнидам осіпову і бондаруку?
Відповісти
Помаранчевые возвращаются?Ни чему вас люди история не учит.
Відповісти
Клімчук на сьогодні - найкраший. Замінити його може тільки молодий чоловік не старший 30 років, якого він, надіюсь, підготував на своє місце і в той же час - такий же патріот ВОЛИНІ, як і КЛІМЧУК!








Відповісти
На грабельки наступили всі ми,нагадую,в мовчанку грали всі ми-тепер будьмо ласкаві до відстоювання нашого майбутьнього у нашій держави, а не язиками плескакти!
Відповісти
Лучани ви подуріли? Дотацій, за часів Клімчука, на душу населення більше ніж Волинь отримує лише донецька область
Відповісти
Мабуть, настільки вони мізерні, що люди навіть і не відчули.
Відповісти
Люди - відчули. Відчули селяни, відчули ті хто для тебе вирощує картоплю, випасає корів, годує свиней. Не відчув лише офісний планктон
Відповісти
Ніколи не був фанатом, Клімчука, але цей поступок в плюс(при умові якщо він щирий).
Зі всіх губернаторів Волині-молоток!
Боже збав назад Бондаря чи Романюка. Вони як Ретривер залижуть область в самі мінуса.
Відповісти
душа болить,що у нас стільки хворих "патріотів"
Відповісти
Як в класіка:"Країна неляканих ідіотів".Дурні правлять бал,а стадо бекає.
Відповісти
Як в класіка:"Країна неляканих ідіотів".Дурні правлять бал,а стадо бекає - ЦЕ САМЕ В ТОЧКУ )))))))
Відповісти
Дедушка Боря,молодець!
Відповісти
да, разрулил ситуевину на 146%. браво.
старый конь борозды не испортит.
Відповісти
Володимир-волинські бійці автобусом з державними номерами ВС 15 68 АА по їх словам, на даний момент повертаються з Луцька з навчань...))) Під час навчань Голова Волинської Обласної Адміністрації успішно подав у відставку. Хлопці! Продовжуйте навчатись у тому ж дусі! І дяка АВТОМАЙДАНУ!
Відповісти
Ніколи не вірив у "доброго царя", якщо Клімчук такий патріот Волині, чому він член ПР, адже на Волині цю партію не підтримують.(А на даний час більшість ненавидить)
І на рахунок "незамінимих людей", це все міф, які видумали люди, які звикли жити імітуючи бурну діяльність, люди я не хочуть відповідати за свої дії, брати ініціативу, та нести особисту відповідальність . Це все психологія клерка, у якого спитай, що ти за рік досяг, у відповідь отримаєш абстактну відмазку і надуті щоки.
Керівником області повинна бути людина, яка виражатиме інтереси громади, у тому числі і політичні(на даний час це повинна бути позапартійна людина). Климчук заслужив відпочинок, не потрібно його демонізувати, історія розсудить.
І ще, досить людям запенсійного віку триматись за крісла. Пора і честь знати(виховувати собі професійну зміну), а не чекати такого дня як сьогодні.
Відповісти
Гарно говориш, то може назвеш прізвище того хто міг би замінити Клімчука, тк назви хотілося б дізнатись ім'я "героя"...
Відповісти
Шумський, Романюк,(мені до вподоби люди які вміють створювати) ...продожувати далі, я не шукаю героїв. Не слід зациклюватись на "доброму царі", це роблять обмежені люди. Нібито коли Борис Петрович викладав в школі географію, на Волині не було талановитих управлінців.
Багатьох цікавлять фамілії, мене ж цікавить,система де домінує закон і професіоналізм (ане кумовство і телефонне право). При цій владі цієї ситеми не буде. Тому я не можу її підтримувати.
В країнах ЄС керівник це старший партнер, а у нас самодежець без якого все рухне. Якщо Климчук не виховав за стільки років собі заміну, значить керував за принципом "після мене хоч потоп", і це сумно.
Відповісти
Дуже радує велика кількість адекватних коментарів людей,які тверезо оцінюють дану ситуацію. Я не фанатію від Климчука, але сьогодні він зробив реальний, гідний вчинок. Скільки голів ОДА подали на даний момент у відставку, не дивлячмсь на мітинги, штурми та захоплення в своїх областях? А керівників райдержадміністрацій (Демчук - задумайся, може знов вчасно шапку перевернеш?)? Головна його помилка - це вступ у ПР, із якої безболісно добровільно не виходять. Тому бажаю Вам, Борис Петрович, здоров'я та спокою. Проте, саме тривожне, що на сцену повилазили в основному невдахи, які просто гарно говорять, а їхні можливості як керівників вже всі добре бачили. Головна мета - зміна не прізвищ, а цінностей не лише народу, а й керівників.
Відповісти
Зібрати людей які проти відставки Клімчука, іх багато
Відповісти
Звичайно!А після завтра зібрати знову- за відставку!А Климчук-маріонетка чи плюшевий ведмедик?Хочу так-а завтра-так!
Відповісти
Клімчук пішов? Цього мало. Слідуюче завдання - не дати пройти тим, хто вже будучи при владі, скомпроментував себе і ідеї майдану, а також подібним. У мене є десяток причин зневажати діючу владу (особливо коли знаєш більше ніж ніж інші), Але й повторення помилок помаранчевої, коли за рахунок простих людей до влади прийшов Іуда з вуликами, неж не хочу. Лідер - не той хто кричить що він один все знає, а той хто вміє слухати опонентів і приймати правильні рішення, пам'ятаючи про слово -Честь
Відповісти
100% правдиві слова
Відповісти
Та якби Климчук не вступив в ПР-не був би він губернатором і якщо вийде -також не буде(а до перемоги ще дуже далеко)І пришлють нам Француза-пам"ятаєте?А якщо опозиція прийде до влади(я-за)-ви думаєте,що вони залишать Климчука???Ніколи!!!Незважаючи на його заслуги.Він(Климчук)ніколи не був регіоналом в душі.І терпів їх мовчки,не мав права висловлюватися вголос...І хто був би у нас губернатором???Може підкажете.За всі часи хто найбільше зробив для Волині??????Не помилка його-вступ в ПР,а стратегія.Є в Україні хоч один губернатор не з ПР???Чи може Ющенко залишив хоч одного не з СВОЇХ???Я підтримую Вас,Борисе Петровичу!!!
Відповісти
Не помилка його-вступ в ПР,а стратегія.
+100%
не всі це розуміють.
він є найбільше збалансованим для волині.
Відповісти
+100% тому що волиняка B-)! А бездарів і невдах гнати вшию!!!!!!!!!
Відповісти
Якраз маємо те, що заслужили,,,
Відповісти
Як я хочу помилитися...Я думаю, що Климчук може дійсно піти...І плакали волинські дотації дрібними слізками.....
Відповісти
ВП и ВН, а вот проявите теперь свою гражданскую позицию, отличную от майданового "одобрямса": вы прекрасно видите, что подавляющее число комментов на ваших сайтах идет в поддержку Климчука как лучшую кандидатуру губернатора. Почему бы вам не выступить инициаторами поддержки Климчука также, как вы вчера объявили бойкот власти? Почему бы вам не выпустить новую петицию за подписью волынских журналистов? Или вы всех нас считаете тролями?
Відповісти
Підтримую на всі 100%.Клімчук один з найкращих господарників за всі часи Незалежності України.І буде дійсно шкода,що ця людина з величезним досвідом не буде працювати на благо громади.Я повністю підтримую ініціативу зібрати підписи в підтримку Клімчука.Але пане Олександр ви не забувайте з ким ви маєте справу.Гузь,Бондар,Банада і єже з ними це професійні провокатори.Подивіться яку виставу вони влаштували перед Клімчуком та Войтовичем,а також перед усіма хто прийшов під ОДА.Або ви(Клімчук та Войтович) пишете заяву на звільнення,або вони(Гузь,Бондар) дають команду на кровопролиття і штурм.Ці люди вже давно втратили совість і довіру волинян і зараз вже ділять портфелі в облраді та адміністрації.І вони владу(а саме для цього і робився цей фарс) простим людям ніколи не віддадуть.Як тільки ви виступите проти них вас зразу вони назвуть запродавцем,тітушкою від Януковича,москалем чи ще кімось:)Тому зараз людям треба спочатку знайти дійсно справжнього чесного та освідченного лідера,якого підтримає громада області,а вже потім цю людину активно підтримати.
Відповісти
Наша опозиція - це "лебідь, щука і рак". Так само будуть тягнути воза!!! Люди схаменіться!!! Гузь, то взагалі неадекватна молода особа. Господи не доведи його до справжньої влади, бо це буде повний капець!!!
Відповісти
Бондар:( Після підписання Климчуком заяви на звільнення)-дальше будемо думати, що робити...Це нам щось нагадує? Правильно-майдан.Спочатку зібрали людей ,три місяці маринують,а що дальше?Потім будемо думати,а люди-мерзнуть.Так і з Климчуком-а що дальше-будемо думати...
Відповісти
Я так розумію,що тут пишуть і люди,які добре знають і привладних керівників і опозиціонерів.Я читаю тільки-всі погані.Назвіть пару- трійку прізвищ, які могли б стати губернатором.Чи знову француза почекаємо???
Відповісти
Та не може губернатором бути позапартійним.Його ж президент призначає.
Відповісти
Молітеся тепер,рейдери,щоб янукович не підписав Климчукову заяву,а то пришле нам донецького берркута...
Відповісти
Сколько времени нужно для строительства дома? Сколько времени нужно для его развала? Попробовали апельсина? А теперь попробуйте ЛИМОНА!!! Пробовали обгадить ЧЕЛОВЕКА!!! А Он повел себя ДОСТОЙНО!!!
Браво Борис Петрович!!!
Відповісти
Та якби Климчук не вступив в ПР-не був би він губернатором і якщо вийде -також не буде(а до перемоги ще дуже далеко)І пришлють нам Француза-пам"ятаєте?А якщо опозиція прийде до влади(я-за)-ви думаєте,що вони залишать Климчука???Ніколи!!!Незважаючи на його заслуги.Він(Климчук)ніколи не був регіоналом в душі.І терпів їх мовчки,не мав права висловлюватися вголос...І хто був би у нас губернатором???Може підкажете.За всі часи хто найбільше зробив для Волині??????Не помилка його-вступ в ПР,а стратегія.Є в Україні хоч один губернатор не з ПР???Чи може Ющенко залишив хоч одного не з СВОЇХ???Я підтримую Вас,Борисе Петровичу!!!
Відповісти
Відповісти
Вы дурные люди, которые не хотят роботать!!! Борис Петрович всю жызнь отдал волыне, посмотрите на другие области, да там розврат!!!! Задумайтесь что вы наделали!!!
Відповісти
поддерживаю!!!! да мы сыльный народ, да мы могли б россию и европу на колени поставить!!!
Відповісти
А хто рветься до влади , панове? Хіба не ті кому ми її вручили в 2005му, а в результаті роздеребанили міську та обласну власність , здобули людське презирство і зараз прикриваються нашими спинами? Волиняни! Схаменіться! Не допустіть помилок 10тилітньої давнини, мудро приймайте рішення і ставте на керуючі посади чесних,професійних господарів- УКРАЇНЦІВ
Відповісти
Борис Петрович - ви герой, побiльше таких як ви!!!!
Відповісти
на мою думку.дарма заставили клімчюка написати заяву.як на мене він був самий адикватний з мерів міста які були він дійсно думав за лучань і хоть щось добивався. і результати були.
Відповісти
саша, ви правi!!!
Відповісти