Нардеп з Волині виходить з фракції Партії регіонів, - журналіст

Нардеп з Волині виходить з фракції Партії регіонів, - журналіст
Волинський нардеп Григорій Смітюх написав заяву про вихід з фракції Партії регіонів, - пише журналіст Мустафа Найєм.

Про це він написав у Твіттері.

"RT! По информации источников депутат Григорий Смитюх подал заявление о выходе из фракции Партии регионов", - пише він.

Нагадаємо, під час Антимайдану Смітюх відзначився тим, що під час виступу зі сцени скандував "Путін!" та просив у президента Росії допомоги.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Сильна новина. А знаєте що це означає? А я Вам скажу ЗЕМЛЯ ПІД НОГАМИ В НЬОГО ПОЧАЛА ГОРІТИ. Як люблять говорити: "Щурі перші втікають з тонущого кораблика".
Відповісти
Грицько завжди тримав ніс по вітру. скоро будемо знати, що він був у підпіллі в партії регіонів, а насправді він таємно допомагав майдану і боровся за україну
Відповісти
Ви повинні очі ховати, особливо від своїх земляків , після свого визгу доПутіна.Ганьба!!!!!!!
Відповісти
А куди ж тепер? Скоріше всього до Путіна.
Відповісти
Довели чоловiка...
А що? З самоi Камiнь-Каширщини )))... поки Путiн туди добереться УПА вже три рази з лiсу вийде )))
Відповісти
НІКОЛИ НЕ ЗАБУДЕМО ЙОГО: ПУТІН! ПУТІН!
НЕМАЄ ЙОМУ МІСЦЯ НА ВОЛИНІ. ІУДА !
Відповісти
Прізвища просто так не дають)))
Відповісти
...ЗАНЕСТИ цього волинського ІУДУ разом із Адамом, регіоналами та комуністами-сталіністами : ВИВЕСТИ в ЛІС та РОЗСТРІЛЯТИ!Троцький НЕ СХОВАВСЯ від Сталіна, так і ЦІ ВИРОДКИ від нас НЕ ЗАХОВАЮТЬСЯ!!!
Відповісти
А то перейдумає ше
Відповісти
нашої Волині, ІУДА !!!
Відповісти
Грішка Пут-Тін, ти куда? А домік на Липській як же? Відберуть риги. Іншого штабу в них нема тіпєріча.
Відповісти
"..вовремя предать-это не предать , а предвидеть!!!"
Відповісти
Не почує його в Камінь-Каширську Путін.
Оце ж виховали батьки гниле таке чмо.
Відповісти
Хай швидше втікає за кордон чі на схід, після перемогі в Киеві всім їм буде жопа і їхньому майну! Прийшов їх час розплати, те що вийшов з партії , то його це суку не спасе!
Відповісти
Вже й київські прокурори почали на лікарняні лягати і депутати партію кидати...
Ой ГОРИТЬ земля під ногами...
Відповісти
пам'ятатиме своїх "героїв" !
Відповісти
Не вийде. А як вийде - то зайде. Знову вийде-зайде. В нього призначення таке: туди-сюди, туди-сюди.
Відповісти
Соромно за такого депутата. Сам факт - депутат з Волині в регіонах....
Відповісти
я думаю, що у Пут1на йому буде дуже непогано. аби в1н т1льки його взяв.
Відповісти