У Луцьку пікетували «Епіцентр». ФОТО

У Луцьку пікетували «Епіцентр». ФОТО
У Луцьку під час пікетування будівельного гіпермаркета «Епіцентр» активісти влаштували флешмоб.

Акція відбулася 31 січня.

Півтора десятка активістів зібралися біля гіпермаркету з плакатом «Кров українців за їхні гроші». Вони агітували бойкотувати мережу магазинів і не купувати там нічого.

Як зазначила координатор Майя Москвич, виручені власником мережі гроші «ідуть на вбивства людей». Вона додала, що власником гіпермаркетів «Епіцентр» є народний депутат Олександр Герега, який входить у Верховній Раді до фракції Партії регіонів.

Далі активісти зайшли всередину і роздавали людям листівки із закликом до бойкоту.

«За твої ж гроші влада та Партія регіонів тебе грабують, а не захищають. Зупини це», - ішлося у листівках.

Охорона магазину не перешкоджала.Після цього активісти набрали повні кошики товарів. В одному із центральних проходів вони раптово лягли на землю, що символізувало смерть людей під час сутичок на барикадах у Києві.

Після цього вони повезли кошики до кас, де касири «пробивали» товар. Однак коли дійшла справа до розрахунку, активісти розводили руками і казали, що забули гроші. Товари залишалися на касі, а активісти собі йшли.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
наробили проблем тільки касирам, які просто виконували свою роботу. Такими сценами нічого не добитись, людям на сміх!!! Це дурна вистава, яка не дасть ніякої користі позитивному розвитку подій в країні, робили б щось толкове!!! Наприклад, підминили б людей, які мерзнуть на вулиці блокуючи ВВшників!!!
Відповісти
Краще запалити свічку, ніж проклинати темряву.
За один день це не змінить ситуації, але вода камінь точить.
Відповісти
цілком з вами згідний, даний, так би мовити "пікет" тільки додав клопотів працівникам, яких в них і так вистачає...
Відповісти
Пікетували? де тут пікетування?
Відповісти
Дуже оригінальний підхід :)
Відповісти
провінційної Волині! Радуймось...
Відповісти
безглуздя..... працівники Епіцентру теж поголовно всі регіонали???
Відповісти
Я собі уявляю, якби активісти вирішили блокувати концтабір, а ви б розказували, що працівники цього табору отримують зарплату і їм треба годувати сім'ю. Оце і є безглуздя.
Бізнес риг - це бізнес на крові. Кошти, отримані цим бізнесом ідуть на оплату тітушок, беркуту і тих покидьків, що катують активістів. І брати участь в цьому бізнесі - ганьба для нормальної людини. Тому люди, що мають совість, мають повністю відмовитися від співпраці із таким бізнесом. Не користуватися їхніми послугами, не купувати їхні товари, не працювати на них.
Відповісти
Це той Герега та його сумнозвісна дружини?
Відповісти
Здоровий глузд в людей пропадає. і чим далі тим більше.
Відповісти
я канєшно протів того шо робить влада. Но шоб зробити їм економічний стрес, то ці пікєти мають мати масовий характер а не 10-15 чоловік як тут
Відповісти
10-15 це активісти. Однією такою акцією вони проінформують сотні. А коли про цю акцію пишуть ЗМІ - рахунок іде на тисячі. Тому те, що вони/ми робимо має дуже велику вагу.
Відповісти
Волиньпост неупереджено ставиться до матеріалів які друкує, до коментарів які залишають користувачі.....Не розумію ігнорування мого коментаря про Хорзова + Козюра......
Відповісти
Бойкотуємо всі виробничі та торгівельні підприємства, які пов’язані з ПР, КПУ ті іншими. Купуємо товари та послуги в альтернативних підприєств і торгових мережах, в приватних підприємців та селян. Підтягнемо національний бізнес і дамо заробити українцям, а не олігархам! Підприємці – власники магазинів і точок на ринках, не купуйте в оптовиків товари торгових марок, які в народному блек-листі.
Відповісти
Газ прикрути себе в плите, отопление отключи, бензином не заправляйся - начни с себя!
Відповісти
Шути горохові!Хіба вони взагалі щось могли купувати в Епіцентрі?Де вони гроші візьмуть якщо ніде не працюють?:)Хіба вони взагалі можуть щось побудувати?краще пішли б на дитячі заходи як клоуни попрацювали.Може якраз щось би і заробили:)
Відповісти
щей заплатили небойсь їм за дану акцію
Відповісти
Герега, ти?
Відповісти
А вулиці від снігу почистити?Слабо?Такий собі флешмоб би вийшов...Працювати треба,а не страдати єрундой.
Відповісти
Цирк тай годі. Якраз був присутнім при цьому так званому "пікетуванні". Склалося відчуття, що відбулася якась показуха - молоді юнаки в масках посміхаючись прийшли набрали товару, впали, полежали, швидко пішли на касу...Це все супроводжувалось відео- і фото- зйомками. Ще був десь пів години у гіпермаркеті а від того пікету в магазині залишився один хлопчина, який роздавав листівки. Купую тут, так як поряд живу і в такий мороз ну ніяк на ринок їхати душа не лежить. І на більшість товарів ціни абсолютно влаштовують. Те що власник регіонал нічого не говорить- до виборів Януковича Герега не був регіоналом, а магазин уже працював.
Владу потрібно пікетувати, а не магазини...це моя думка...
Відповісти
абсолютно згідний. ще хотів би додати ясності, власником є не регіонал Герега, а його дружина, Галина Федорівна Герега.
Відповісти
Коли б не комменти, я б подумав що вони "валяють дурня".
Про масовість взагалі мові не йде.
Все натягнуто за вуха!
Відповісти
На яку владу заслуговуємо таку і маємо.По перше треба себе поважати і вимагати від себе порядку в голові і в душі. Ви Бога забули.Ваш Бог долари.
Відповісти
Це ідіотизм. Все що ви ("пікутувальники-клоуни") добились - це те, що створили незручності персоналу. Я був кращої думки про Майю Москвич...
Відповісти
антипатріоти,невміють і нехочуть робити добро, тільки шкодять суспільству,і сіють ворожнечу між людьми.
Відповісти
свастика там дуже і дуже зайва. Це привід для злісних коментарів. непродумано.
Відповісти
Активісти клоуни звичайно, а ціни космічні просто за китайський ширпотреб 3 сорту! накрутки у цих магазинах 200-250%!
Відповісти
Супер! Даст результат. В Киеве на Окружной, 30.01 за много лет, сколько ездили в этот магазин никогда не было такого маленького кол-ва машин и людей. Мы были в шоке! А душа -пела! И мы развернулись и поехали в Практикер.
Відповісти
чем не понравился мой комент?
Відповісти
Коля Коля Николай сиди дома не гуляй)))
Відповісти