Янукович звільнив Клімчука

Янукович звільнив Клімчука
Віктор Янукович підписав указ, відповідно до якого Бориса Клімчука звільнено з посади голови Волинської облдержадміністрації.

Указ №56/2014 опублікували на сайті глави держави.

Янукович підписав документ 5 лютого.

"Звільнити КЛІМЧУКА Бориса Петровича з посади голови Волинської обласної державної адміністрації", - йдеться в указі.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Януковичу .... Пидписав наказ про звільнення одного з не багатьох голів який недопустив кровопролиття на Україні . ГАНЕБНЕ РІШЕННЯ !!!!!
Відповісти
шкода ! нормальний мужик!
Відповісти
Красава!!!
Відповісти
Ну шо, довы...роблялись?! Тепер Башкаленко вам так накерує...!!!:( І самі "революціонери" нічого толком не зробили одні хороводи і грамотну і толкову людину спонукали з посади... Ну тепер не плачтесь і не жалійтесь...
Відповісти
Дуже шкода! Клімчук - самий кращий губернатор Волині за роки незалежності!!
Відповісти
Згадайте: "Мій Президент... мій Президент..." (Б.Клімчук).
А Башкаленку місця мало буде на Волині, якщо "друзі-опозиціонери" підсобляти не будуть: http://volyntimes.files.wordpress.com/2010/11/d0b1d0b0d188d0bad0b0d0bbd0b5d0bdd0bad0be-d0b2d196d182d196d0b2-d182d0b0d0bdd0b5d186d18c1.jpg
Відповісти
1. А хтось на 100% переконаний, що старому лису Климчуку на старості років "оце треба"?
2. Климчуку потрібен голова АП Клюєв?
3. Климчуку потрібен прем'єр Клюєв?
Чи Порошенко?

Вважаю, що призначення Башкаленка це вимушений крок Януковича-Клюєва.
Кваліфіковані кадри це КЛАСИЧНИЙ ДЕФІЦИТ для злочинних режимів.
Відповісти
настають важк1 часи на волин1.пан гузь цього хот1в...
Відповісти
Клімчук - найкращий губернатор Волині! А полішукам Янукович таки догодив. Вони ж одвічно сповідують принцип:"Бий своїх".
Відповісти
яким поліщукам?
Відповісти
А чого Ви хочете7
Для військового стану підходить бувший військовий, а не дипломат.
Відповісти
Тепер Башкаленко, як порядний чоловік, мусить взяти гУЗЯ першим заступником і буде мати роботу лобуряка.
Відповісти
Тепер Башкаленко, як шляхетний офіцер, повинен взяти до себе на роботу безробітного лобуряку Гузя першим заступником!
Відповісти