У центрі Луцька повісили «кривавих регіоналів». ФОТО

У центрі Луцька повісили «кривавих регіоналів». ФОТО
Сцену луцького Євромайдану доповнили "стіною ганьби", на якій висять плакати з фотографіями волинських регіоналів.

Нагадаємо, 1 лютого на Волині стартувала кампанія громадського тиску на членів волинського осередку Партії регіонів та їхніх союзників.

У населених пунктах краю розклеюють листівки, на яких зображені депутати обласної ради, які входять в фракцію ПР.

На листівках напис "Член партії, яка вбиває людей. Лишається з диктатором".


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 25
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гайдучик - лікар, який витягнув з того світу добрий здесяток людей, як ще не більше!
Продовжувати про інших людей не буду, що зробив Гузь та інші націодауни?
Відповісти
Ну і що це дасть. Ці дитячі ігри можуть привести до недитячої відповідальності. Регіонали вже все продемонстрували. І Башкаленко губернатор. Цим все сказано
Відповісти
Шановна Алочко. Волинчни ще не дали своє "добро"
Відповісти
як виявилось, "Батькивщина луцька" теж продалась регіоналам, вони самі проголосували на Башкаленка((
Відповісти
що це дасть?А дасть те,що скоро всі "патріоти-майданівці"опиняться за гратами.Всі вони сфотографовані "органами",просто ще нема команди і на цьому дитячі ігри закінчаться.
Відповісти
все тільки починається,а таких як ти, треба разом з диваном вивозити геть з країни!!
Відповісти
Геть!!!
Відповісти
скинули Климчука який робив щозь для народу і добилися ви що прийшов якесь бидло бАШКАЛЕНКО яке недумає про людей,тільки про свою дупу
Відповісти
Не треба гавкати! Призначили нормального і серйозного мужика!
Відповісти
а навіщо було скидати Клімчука він ж був нормальним губернатором
Відповісти
Спитай в гузя
Відповісти
Башкалеко вже голова ОДА. Так що передруковуйте листівки:)
Відповісти
Еліта!!!!!
Відповісти
Волиняни це не тільки підгузники, які діють по команді Гузя. Волиняни це жителі Ратнівського, Любешівсьеого, Іваничівського району
Відповісти
"Еліта"!!!!! Стосовно наших владців, це слово без лапок вживати некоректно.
Відповісти
Оно, пикатий, лисий, Доцентом зветься, Батюх, писав, що закони 16 січня як європейські.
А потім людей почали вбивати і катувати.
То банда. Зеки і убивці.
Відповісти
А де Ваш Гузь зараз, сів на дупу після того як призначили Башкаленка. Тільки й робить те що кричить в громофон. Достав вже всіх. А пан Грицюк, та пан Бондар що зробили для краю, та для людей? Діяча влада знає як і знає що робити для людей!!! Башкаленку респект і уважуха!!!
Відповісти
А чого так мало портретів надрукували,на більше бумаги не вистачило, адже регіоналів на Волині більше 12 000?
Відповісти
Танюшу підтримаю!
Відповісти
До Алли, Танюші і Зойки! Ви мабуть з однієї кормушки з Башкою та Климом... І коментарі фільтруєте те модератором тільки свої добавляючи!
Відповісти
Що Башкаленко, що Климчук - однієї масті хлопи.... Для вас волиняни нічого, хіба що ви з ними в одній кишені....
Відповісти
Шановні Любомльчани, побачив портрет та руки в крові депутата регіонала- зрадника, корупціонера, головного лікаря Любомльщини Дибеля .Любомільчани
1941р вистояли,відстояли і виграли свободу , честь гідність на краще життя нашого краю і не зрадили ідеї людей. А ця паскуда - гей Дибель, ганьбить та позорить історичний, Любомльський край. Я, як ГОлова райдержадміністрації звертаюсь до Вас дати оцінку в Інтернеті , горе- лікарю регіоналу та свої пропозиції. Пора гнати цю падлюкау з Любомля. Ганьдьба Дибелю. Слава нашому Краю!!!!!
Відповісти
Шановні Любомльчані вчора побачив портрет та руки в крові депутата, корупціонера- ЗРАдНИкА
Відповісти
гайдучик-один з найкращих лікарів!!!
Відповісти