Порахували, скільки обіцянок виконав Клімчук. ІНФОГРАФІКА

Порахували, скільки обіцянок виконав Клімчук. ІНФОГРАФІКА
Екс-голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук виконав приблизно п'яту частину обіцяного.

Він зумів виконати 37 зі 190 обіцянок, зафіксованих проектом «Слово і діло».

При цьому 21 обіцянку Клімчука було провалено, а 132 залишилися в процесі виконання.

Таким чином, рейтинг відповідальності екс-голови Волинської ОДА в системі «Слово і діло» склав 19%.

Серед останніх виконаних обіцянок Клімчука варто виділити введення в експлуатацію декількох культурно-історичних об'єктів (художня галерея в Замку Любарта, музей-садиба Стравінського в Устилузі, Свято-Покровська церква в Піддубцях), виділення коштів на реалізацію програми «Волинькард» та добудову перинатального центру.

Водночас, екс-губернатор Волині, всупереч своїм обіцянкам, не забезпечив повною мірою житлом повнолітніх дітей-сиріт, а мешканок області - безкоштовними обстеженнями за допомогою пересувних мамографів.

На 2014 рік Клімчук вже встиг пообіцяти будівництво низки шкіл, відкриття торгового центру ПортCity, ремонт краєзнавчого музею, лялькового театру і бібліотеки ім. Олени Пчілки та ряду доріг.

Рейтинг відповідальності Бориса Клімчука розрахований як співвідношення виконаних ним обіцянок до загальної кількості даних екс-губернатором обіцянок.

Як відомо, 5 лютого Президент Віктор Янукович підписав указ про звільнення Клімчука з посади голови Волинської обласної державної адміністрації.

Того ж дня Янукович призначив на цю посаду Олександра Башкаленка.

Раніше протестуючі в Луцьку прийшли до Клімчука, вимагаючи від нього написати заяву про відставку.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Клімчук
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Красава!
Відповісти
Ганебно закінчив свою робочу карєру. Народ виніс його з кабінета, на колінах та у сльозах.
Відповісти
Ну да, это был народ)) но внес-то как удачно!)) по-народному!))
Відповісти
за коліна і поплатився,зеки такого не розуміють і не прощають.
Відповісти
Стояння на колiнах перед народом - такого не розумiють вбивцi та злодii, зеки у владi.
За таке Климчука, який поступився власною гiднiстю, заради громадського спокою я, особисто, поважаю.
Відповісти
Я не за климчука,але ця людина багато зробила для волинян.и гтворити про ганебне зввршення його карери трохи не-полюдськи.Що знами?Чому ми неможемо включити нашi мiзки i реально зробити оцiнку.А то все погано и погано,i новину нас бiльшепоганих ,нiж хороших.чомусь наши журналiстика перетворилися у пошук сенсацiй та негативу.I всi кругом для них нелюди
Відповісти
Я бізнесмен, займаюсь будівництвом. Хочу сказати, що Клімчук людина дуже професійна, і як може декому буде дивно це чути - моральна і в нього є ті речі які він заради кар'єри чи грошей не переступить. Це є гідність, що заключається в тому, що в нього є власна думка в будь-якій ситуації, яку він пронесе від а до я і з будь-ким. Ця думка - це розум, відповідальність і компроміс. У пана Башкаленко такої риси не має, натомість є: внески до партії (за "покращення"), команда і велике егоєстичне Я. Волинянам дуже не просто утримувати те, що є на сьогодні, а з приходом нового очільника області "покращення" відбуться виключно в регіональну сторону (хоча можливо і все буде по команді - "на верх")...
Відповісти
Цей бізнесмен-будівельник - це Чорнуха, який швидко змінює капелюха як тільки влада зміниться. Думаю що і з Банкаленком спільну мову знайде.
Відповісти
Палиця -чемпіон, 0% виконання обіцянок, а навіщо виконувати обіцянки, потім на виборах по 500 грн роздасть, і лучани його знов оберуть. http://www.slovoidilo.ua/person/628-Palica-Igor-Petrovich/promises/all/index.html
Відповісти
Тепер будете мати того, хто вас пожене на колінах до Жізні, которая станіт ісчьо лучше і ісчьо вісілєй!
Впірьод за ардінамі!
Відповісти
тепер треба виносити башкаленка бо цей ще краще ніж клімчук.це дійсно плювок в обличчя громаді волині.
Відповісти
Виконав те що було в його силах. І роботу закінчив не ганебно, а покинув пост з високо піднятою головою. Давайте згадаєм скільки обіцянок виконав Шиба, Бондар, Грицюк. І що зможуть зробити ваші теперешні лідери з громофонами в руках? Просвистіли губернатора!!!!!
Відповісти
Тепер для балансу хай би побув рік-півтора на чолі облради. Або першим заступником в облраді. І все добудував би.
Відповісти
Хоч одним губернатором зодоволені?????
Відповісти
Башкаленко ,як і його пахан Янек при владі довго не затримається.
Відповісти
Безробітна Камишнікова працює за принципом "і нашим, і вашим". Добре, що Сапожніков вигнав цього монстра в спідниці. А Клімчуку добрий баланс був би - полоти грядки з ранньою редискою.
Відповісти
Евгене, "Янек" ще при владі, не говори "ГОП"."Клімчу закінчив карєру..." - він її ще, на певно, не закінчив.
Відповісти
Евгене, "Янек" ще при владі, не говори "ГОП"."Клімчу закінчив карєру..." - він її ще, на певно, не закінчив.
Відповісти
Вперше зустрілася наживо з Борисом Клімчуком 22 січня 2014- моя думка, що це людина яка має честь і гідність. Чи зможе хтось гідний замінити його на посту губернатора?????????????????????????????????????????????
Відповісти
не сміши...вона й так смішна
Відповісти
Виходить, що улюбленець багатьох бюджетників - балабол.
Відповісти
Нє. Виходить, що ставленик горе-революціонерів - ахвіцєр. Мазохізм - це така риса недоумків від політики. Для чого було домагатися звільнення Клима? Аби Башка-бузук в крісло всівся.
Відповісти
Всім аби тільки ля-ля. А що ви особисто зробили? Я за Клімчука!!!
Відповісти
«Придет и мой черед вослед.
Мне дуют в спину, гонят к краю.
В душе предчувствие, как бред,
Что подломлю себе хребет,
И тоже голову сломаю…»

Владимир Высоцкий
Відповісти
Хай для порівняння порахують скільки обіцянок виконав Бондар коли був губернатором, Шиба коли був мером, Народний депутат Вітів, та обласні та міські депутати Гузь та Козюра... Ось тоді і будете говорити, а за Клімчуком ще жаліти будете...
Відповісти
100 пудов
Відповісти
А хто з коментарторів дивився сайт "слово і діло"? Чого вартий запис невиконаної обіцянки "Відкрити дитсадок у Луцьку 19 грудня" і позначка "невиконано" через те, що дитсадок відкрили 27 грудня? Але ж дитсадок насправді відкрився, хоч трохи пізніше. Пересувні мамографи теж працювали, але всіх - саме всіх - жінок звісно що не обстежили. Приколісти ті аналітики з сайту, а ми так гаряче коментуємо їх інфоргафіку.
Відповісти