Пропаганда американська, спланована акція, ‒ екс-лучанка про Майдан. ВІДЕО

Пропаганда американська, спланована акція, ‒ екс-лучанка про Майдан. ВІДЕО
Колишня мешканка Луцька Дарья Ткачова розповіла росіянам, що думає про Майдан.

Нині дівчина мешкає в Росії.

На відео, опублікованому користувачем Veduyu в мережі, «калужанка (бывшая украинка)» розповідає про специфіку «промивання мізків» в Україні.

«Я сама з Західної України, ‒ каже вона. ‒ Це давно йшла дійсно пропаганда. Свого часу в мене був промитий мозок. Російському чоловіку довелося роки півтора вибивати з моєї «головенки» інформацію щодо Бандери, Шухевича і всіх інших подібних героїв».

На запитання, чи такому її в школі вчили, відповідає що так. Мовляв, відповідною інформацією «начиняли» в школі, потім «в інституті». «Була жорстка пропаганда, серед молоді особливо активна, серед субкультур. Я була в рядах якби традиційних скін-хедів, проте в них теж проходили такі моменти в плані націоналізму», ‒ заявляє дівчина.

«Пропаганда, суцільна. Притому американська. Спланована акція. Все відомо, можна так сказати. Все і так очевидно, все і так зрозуміло. Бо, знаючи російський народ, він ніколи в житті не піде на таку агресію. В українцях не закладена така агресія, а це ‒ провокатори. Все це і планують. З промитими мізками», ‒ резюмує вона своїми думками про події, які зараз відбуваються в Україні.

Ролик завершується титрами: «Приєднуйтесь до національно-визвольного руху».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Как же её муженёк то выбивал полтора года из её головушки то пропаганду американскую?
Кирзаками или в бочку окунал?
Відповісти
А ще про "наколоті апельсини" забула сказати.
Відповісти
От якби всі такі з "промитими мізками" виїхали до рОСІЇ, тоді була б єдина Україна, і зеки-шапкокради-вбивці не були б президентом.
Відповісти
..а тим часом перевертні нехай підростають, та поможуть москалеві господарювати.. так, Дарьюша?
Відповісти
***Російському чоловіку довелося роки півтора вибивати з моєї «головенки» інформацію щодо Бандери, Шухевича і всіх інших подібних героїв***
Видно добре чоловік вибив з голови тієї кубіти взагалі все корисне,якщо воно там було.Про скінхедів це відпад:)))Таке тіко в кацапстані є явище:).Дурепу русифікували до останнього нейрона у мізках.Так їй і треба.Слабачка.
Відповісти
Ну так Ткачук,а не Ткачова.Даша,а як там паранлжа?
Відповісти
Девочка забыла добавить, что приняла ислам после переезда в Россию.
Відповісти
А Кисельов, мабуть, мізки не промиває?
Відповісти
Бідна дівчинка!
Відповісти
Що ж це за така всеохоплююча пропаганда (і в школі і в інституті і у клубах за інтересами), що дівка навіть не засвоїла різницю між Степаном Андрійовичем Бандерою і містом Бендери. Та забрали москалі собі таку розумницю і за те їм дякуємо. Приїжджайте. У нас таких "нєвєст" ще багато. Є і значно гарніші і навіть розумніші.
Відповісти
не очікував від неї такого. Що зробила Росія з нормальної дівчини за кілька років...
Відповісти
Правда, знаєте? Вона дійсно лучанка? А хоч слово українською знає?
Відповісти
"Російському чоловіку довелося роки півтора вибивати з моєї «головенки»" - результат на "табло")))
Відповісти
Добре, що виїхала в Росію. Думаю Луцьк дуже мало втратив.
Відповісти
Москаль вибрав собі у Луцьку найстрашнішу дівку. Дай йому боже здоров'я... :)
Відповісти
Тобто рос. пропаганда переконала її, що все, що не рос. пропаганда - то американська пропаганда? Якою ж треба бути обмеженою... Дебілізм безсмертний!
Відповісти
терміново подивіться відео https://www.youtube.com/watch?v=ZgQh84vqQRc
Це або родичі або ...
Доречі, по акценту вона точно не Західної України. Можливо жила тут, але акцент явно Калуга, Воронеж)
Не вистачало щось такрго: "Чойто вы меня спрашиваете?!?")))
Відповісти
Ага, там своєю інфою голову їй забили, ось і все! А правду забула... предательніца!
Відповісти