Тимошенко на волі: реакція у фотожабах

Тимошенко на волі: реакція у фотожабах
Визволення Юлії Тимошенко спровокувало "хвилю" фотожаб в інтернеті.

А збільшили цю "хвилю" чутки про те, що Тимошенко може балотуватися в президенти України.

Нагадаємо, Юлію Тимошенко звільнили 22 лютого.

В фотожабах люди закликають Тимошенко завершити політичну кар'єру. Також вони висловлюють їй недовіру.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Тимошенко
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це навіть смішніше за квн
Відповісти
Юлю визволили, але це не значить, що вона має бути президентом, чи премєром. Вона вже відпрацьований матеріал. Нехай молоді керують. Я вже мовчу про "газову воровку"...
За неї я не голосуватиму!
Відповісти
Вопрос к ,,Народу с Майдана'' -Кто Вы? Почему анонимно? Согласен, недостатки есть у каждого, тем более у политиков. Я могу понять эмоциональный срыв Тимошенко. Сидя столько лет за решеткой, наблюдая как власть уверенно уничтожает оппонентов, каждый день анализируя возможные сценарии отстранения Януковича от власти, планируя действия своей партии в оппозиции, и в конце концов видя, как за три месяца три уважаемых политика своими ,переговорами'' с Януковичем уже начинают доставать народ на майдане, стоящий на морозе в то время, когда лидеры в теплых кабинетах ,,договариваются''. А результат? И видя, что еще месяц, - и люди плюнут на все и начнут расходиться, а значит страна на долгие десятилетия станет диктаторской....., Какие чувства были бы у Вас? Тем более, Тимошенко кричала, --НЕЛЬЗЯ С БАНДЮКАМИ САДИТЬСЯ ЗА СТОЛ ПЕРЕГОВОРОВ! Это тоже самое, что садиться играть с карточным шулером. Поражение гарантировано! И только благодаря тупости и не далекости власти, которая переоценила свои силы, так и не поняв что Украина не Россия, загнала майдановцев в угол , поставив перед выбором, -- свобода или рабство. Тогда, практически, ситуацию спасли ,,300 спартанцев'', которых не смог сжечь и добить беркут ночью 19.02. Я знаю о чем говорю.А следующий день стал рубиконом, началом конца режима. Где народ спас наших трех политиков. Так что, не суди других, если не уверен, как поступил бы сам....
Відповісти
Сам ти відпрацьований матеріал. А Юля сильна і тільки Вона повинна стати президентом
Відповісти
Дмитра Яроша - в Президенти! Лідерам Правого сектора і Самооборони Майдану - місця у Верховній Раді! Юля Тимошенко – руки геть від великої політики, бо довіра до вас вкрай низка. Тимошенко – хватить нам замилювати очі гарними словами: країна зовсім інша, ніж була 3 роки назад. Досить, наслухалися вашого дурману словесного! Крім того, показали свою «шкуру» і так звані опозиційні кандидати - «хитрий» Яценюк, « не справжньорадикальний» Тягнибок і «невпевнений у своїх силах » Кличко, потиснувши руку Узурпатору. Чи пробачати Тягнибоку і Кличку дану провину – це справа кожного із нас. Один із гідних кандидатів - Дмитро Ярош. Якщо маєте інших – пропонуйте! Але тільки не Тимошенко – не наступаймо на одні граблі тричі! Не за це вмирали на передовій наші хлопці!... Слава Україні – Героям слава!!! Вічна пам'ять Героям України – ми вас ніколи не забудемо. Низький Вам уклін. Герої не вмирають …
Відповісти
Обома руками за!!!
Відповісти
і я за Яроша! Президента потрібно обирати з народу! навіщо нам хворий президент!? "Двічі в одну річку не війдеш, Юля!"
Відповісти
А де фото "святійшого і чистійшого" автора цих задумок??? Може його треба обирати??? Чи Він вже готовий експериментувати з країною???
Відповісти
Дуже влучні. Прямо, як кажуть, в точку. Особливо перша і третя.
Відповісти
надто рано вона почала називати себе гарантом наших прав і свобод.. люди, які загинули вивели її на волю.. а тепер хай просто іде на лікування, курує роботу своєї обісраної Яциком партії, а на посади не претендує!!!!!!! Досить тих самих морд у політиці! Під люстрацію її!!! Порошенко - наш президент!!!!
Відповісти
Ну, це взагалі повний пісець. Після всього цього сказати так про Пороха. А чим він відрізняється від Янука чи Юльки. Бодя, тебе що, мішком бабахнули з-за вугла?
Відповісти
А ви хороший подарунок нам зробите, якщо Юлю бортонете! Бо лише вона може протидіяти нашим хитрим схемам! А Ярош - хлопець активний, може міністром оборони бути, але не президентом! Але вітаю ваші наміри виставити кандидатом у керманичі країни чоловіка без досвіду: тоді переможе наш, кандидат від регіонів! Слава Східній Україні!!!
Відповісти
Дурня то все. Хочете подарунок ригам зробити - виставте кандидатом у президенти чоловіка без досвіду. Тоді знов донецькі чи луганські хлопці будуть на коні! А Юля - незламна, сильна особистість! Честь і хвала їй!!!
Відповісти
Дурень той хто ці картинки робив.
Відповісти
Вопрос к ,,Народу с Майдана'' -Кто Вы? Почему анонимно? Согласен, недостатки есть у каждого, тем более у политиков. Я могу понять эмоциональный срыв Тимошенко. Сидя столько лет за решеткой, наблюдая как власть уверенно уничтожает оппонентов, каждый день анализируя возможные сценарии отстранения Януковича от власти, планируя действия своей партии в оппозиции, и в конце концов видя, как за три месяца три уважаемых политика своими ,переговорами'' с Януковичем уже начинают доставать народ на майдане, стоящий на морозе в то время, когда лидеры в теплых кабинетах ,,договариваются''. А результат? И видя, что еще месяц, - и люди плюнут на все и начнут расходиться, а значит страна на долгие десятилетия станет диктаторской....., Какие чувства были бы у Вас? Тем более, Тимошенко кричала, --НЕЛЬЗЯ С БАНДЮКАМИ САДИТЬСЯ ЗА СТОЛ ПЕРЕГОВОРОВ! Это тоже самое, что садиться играть с карточным шулером. Поражение гарантировано! И только благодаря тупости и не далекости власти, которая переоценила свои силы, так и не поняв что Украина не Россия, загнала майдановцев в угол , поставив перед выбором, -- свобода или рабство. Тогда, практически, ситуацию спасли ,,300 спартанцев'', которых не смог сжечь и добить беркут ночью 19.02. Я знаю о чем говорю.А следующий день стал рубиконом, началом конца режима. Где народ спас наших трех политиков. Так что, не суди других, если не уверен, как поступил бы сам....
Відповісти
Подивіться, люди добрі, на декларацію Тимошенко-вона така ж бідна як і ми. Але стало відомо, що свої гроші вона надійно сховала за кордоном. Ділитися з знедоленими українцями чи майданом не збирається.
То чи повіримо їй і тій її партії "Батьківщина"?
Я ні!!! Все за ради влади і грошей, байдуже що люди вмерли. Боляче і сумно дивитися на це.
Відповісти
Нехай виконає те, що раніше обіцяла, а саме: "Бандитам - тюрми".
Хай займе посаду ГЕНПРОКУРОРА і доведе, що захищає український НАРОД.
Досить нам локшину на вуха класти!!!
Відповісти
оце зарашнє вибачте на слові срання, наштовхує мене на думку, що 25 травня знову ніхто не визначиться будуть чергові "противсіхі" , проти Юлі, проти Кличка, проти Сєні і т.д. і в результаті чи Яник чи його представник знову виграє вибори....і буде знову по сюжету 2010 року, а там, що "на майдан, ми не хочемо Яника" так ситуація ж була такою ж і в 2010.
я звичайною не є прихильником Тимошенко зважаючи на її "невтішне минуле", але скажу таке, що безперечно людей з майдану треба у владу, але президентом треба все ж Її(тим більше, що повноваження врізали, а там буде ще одна конституційна реформа, то може й ще вріжуть), вона єдина хто може вести переговори з Європою і Росією.....Так в нас є такі перці як Порошенко, але він тільки в Європу, з Росією не домовиться. А ті хто не може з Європою, а домовиться з Росією, то ці персони до нічого доброго не доведуть.
Тимошенко-президент з представницькими функціями, а майдану виконавчу і судову владу в суміші з маленькою кількості старих профі.....
Відповісти
На самом деле смешно. Но жаль, что правда.
Відповісти
Юля - боєць! А це все зводить з нею рахунки ригівська жополизна сотня. Юлю - не зламати!
Відповісти
Ярош!? Погодьтесь, ну який же з нього на даний час президент. Хто ж знає його у світі, хто погодиться з ним співпрацювати, чи зможе він підняти Україну з цієї економічної, соціальної, політичної, "східно-західної" прірви, що існує в державі. Чи прийме його схід України, чи буде належно співпрацювати з ним Європа, а тим більше Росія. Трійці, так званої опозиції, теж немає довіри від народу. Активісти майдану також немають світового визнання, яке так потрібне українським політикам у цей, що ж кривити душею, найважчий за останнє десятиліття час. Напевно, найвдалішим вибором в даний момент є - Порошенка вибрати президентом, а Тимошенко прем'єр міністром (багато хто каже, що це не її перемога. А задайте собі питання - чи не була б вона на передовій, чи поводила б вона себе так пасивно як "трійка". Чи була б вона осторонь, перебуваючи наволі!!! ). У обох непогані відносини і зі Сходом, і з Заходом. Уряд сформувати фаховий. Частину посад надати активістам, які розуміються у даній сфері, або за їх рекомендацією. І обов'язково - із фракції регіонів теж повинні бути представники. Це найкращий вибір, це ті рішення, які врятують Україну...
Відповісти
Не маю сумніву, що Юля була би на чолі революції і допомагала би людям на Майдані, можливо б все не закінчилося настільки трагічно, але вона сиділа в тюрмі, в яку її посадив Янукович. Тому лити на неї бруд не треба. А от з Яником і його поплічниками розправитися треба, а не ділити посади між майданівцями, яким ми завдячуємо, але воювати на майдані - це одне, а керувати і робудовувати державу - зовсім інше. Включайте трохи мізки.
Відповісти
Тимошенко може і наробила помилок ,хто їх немає, але надія тільки на Юлю!
Відповісти
Юля завжди була з народом і підтримувала людей. Вона достойна бути Президентом України.
Відповісти
Юля -достойний Президент. Тільки Вона може згуртувати народ.
Відповісти
Справедливість є,за неї варто боротися!
Відповісти
Юля - достойний Президент, досвідчений політик, і я вірю, що тільки Вона зможе підняти економіку України, як ерудований економіст, бо рівних їй нема. А що таке фотожаби - хто з нас від них застрахований, а ті хто їх створюють просто відволікають народ від важливих питань.
Відповісти
Я теж вважаю, що тільки Юля зможе домовитись із світовими лідерами та підняти нашу державу. Адже саме Тимошенко визнає і сприймає увесь світ! А хлопці, що відвоювали на Майдані, нехай входять у парламент, у Кабмін, у державні органи влади тільки по своїй спеціалізації.
Відповісти
Одна надія на Тимошенко, не той сидів,вона не втікає.
Відповісти