У Луцьку презентували люстраційний комітет

У Луцьку презентували люстраційний комітет
У Луцьку презентували Громадський люстраційний комітет

Його представили 24 лютого в Палаці культури Луцька.

Створення комітету анонсував лідер Правого Сектору Волині Павло Данильчук під час чату на ВолиньPost.


Video streaming by Ustream

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
при кастрації?
Відповісти
А скільки треба заплатити щоб пройти люстрацію. Пройшов слух, що ТАСИ за кожну посду цим комітетем встановлені. Озвучте чи опоблікуйте, будь-ласка, якщо ви такі прозорі, пане данильчук і к............
Відповісти
А хто і яким чином формував склад люстраційного комітету?
Відповісти
Для судової влади - звільнення судді з посади, розслідування (згідно неправомірно винесених ухвал), заборона займати державні посади та в подальшому можливість перегляду даних судових рішень новими суддями.

Для правоохоронців - звільнення з посади, розслідування (згідно заяв громадян, які мали гіркий досвід "спілкування" з ними як доказ), заборона займати державні посади.
Відповісти
В бюті на містях дуже багато злодіїв. Тут в першу чергу люстрація.
Відповісти
"А судді хто?" Хто ті авторитетні, відомі, з багатим життєвим досвідом люди, що будуть люструвати?
Відповісти
Бабів не можна пускати на такі заходи
Відповісти
http://youtu.be/x95vUc_QfTk
Шановні герої-революціонери - починайти треба з себе! Покажіть приклад іншим
Люстрацію ШИБІ, БОНДАРЮ, ШВИДКОМУ, ГУЗЮ, СТОЛЯРУ, ГРИГОРЕНКО, БОНДАРЧУКАМ, НІКІТЮКУ
Відповісти
Величко дерибанщик. Вирішив бабок зрубити на люстрації
Відповісти
Респект-ці названі особи-найбільші злодії!!!
Відповісти
Повністю згідний з Не майдан,продовжу список:Клімчук,Лобач,Вітер(злодій ще той)будує не будинок а Версаль у Ліпінах.
Відповісти
А мiлiцiю будуть люструвати? Бо в мiськвiдiлi надалi кришують бандитiв. Дзвонять пiдприэмцям до дому, назначають "стрiлки". Наприклад Романюк Анатолiй.
Відповісти