Луцький Автомайдан відновить бруківку біля міліції. ФОТО

Луцький Автомайдан відновить бруківку біля міліції. ФОТО
Активісти луцького Автомайдану зобов’язалися відновити бруківку біля приміщення УМВС у Волинській області.

Про це повідомив ВолиньPosty один із координаторів Автомайдану Ігор Малина.

«Ми хочемо відновити майно громади після штурму, бо відчуваємо відповідальність за те, що відбулося. І якщо ми бруківку виймали, то маємо її і покласти », - вважає автомайданівець.

Ігор Малина розповів, що Автомайдан хоче власними силами поремонтувати дорогу біля міліції. «Серед активістів Автомайдану є люди, які вміють класти бруківку », - зазначив він.

Класти бруківку почали уже у понеділок, 24 лютого, але у зв’язку із пониженням температури - припинили.

Автомайданівець каже, що дочекаються, коли потеплішає до 1-3 градусів тепла.

Зокрема, активісти порахували, що на відновлення потрібно приблизно шість тисяч гривень. За словами Малини, гроші на реконструкцію дадуть ті ж активісти Автомайдану.







Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодці!
Відповісти
А міліція готова відновити правопорядок? Готова назватись правоохоронним органом?
Відповісти
а вікна вставляти і стіни ремонтувати не треба? не відчувають за собою відповідальність?
Відповісти
Пошкодженні стіни та вікна це дрібниці, по відношенню до хлопців, які полягли у боротьбі за краще майбутнє нашої рідної країни. Проте Вам Орися, напевно цього не зрозуміти...
Із нашою завзятістю та трудолюбивістю, ми за короткий час відбудуємо все те, що занепало за весь час існування незалежної України.
Головне Ви не беріть на себе абсолютно ніякої відповідальності, нізащо...
Відповісти
все вірно сказано !
Відповісти
А до чого стіни і вікна до тих УКРАЇНЦІВ, котрі віддали своє життя за Україну і всіх нас? Га? А ті, що кидали у вікна бруківку думали про те, що там сидять люди? Чи у них уже мізки взагалі атрофувалися?
Відповісти
Оскільки розгром спровокували самі МВС-ники (СБУ, наприклад, вчинили мудріше), то й ремонтувати потрібно за їхні гроші. До них просто прийшли, а вони почали гранатами кидатися. Так що потрібно вираховувати кошти із зарплат справжніх винуватців конфлікту
Відповісти
За рахунок золотих запасів Янукович та місцевих накрадених у народу коштів! В них їх достатньо!
Відповісти
Оце правильно! А Гузь з Козюрою та Данильчуком не збираються збитки в ОДА усунути?
Відповісти
а вікна і стіни хай відновлюють студенти СНУ,
Відповісти
Гузь тільки піариться скрізь де може. Ганьба таким
Відповісти
Враховуючи скільки накрали Клімчук, Башкаленко та все еліта ОДА, то для них відновлення вікон та косметичний ремонт даної будівлі, як для Вас АННА 100грн.Бачу тут більше люду схиляється до думки, що ми постоїмо і подивимось на все зі сторони, при нагоді ще й покритикуємо, а Ви вперед, робіть щось любий Автомайдан, опозиціонери, правий сектор, самооборона, активісти, усі кому небайдуже!
Відповісти