На Волині керівник осередку «УДАРу» став на захист екс-регіонала, - ЗМІ

На Волині керівник осередку «УДАРу» став на захист екс-регіонала, - ЗМІ
У Володимирі-Волинському голова місцевої організації УДАРу не підтримав звернення ВО «Майдан» про виключення зі складу виконкому міської ради колишнього регіонала, депутата облради.

Про свою відмову він заявив під час нещодавнього засідання Ради ВО «Майдан», під час якого обговорювалося це питання, - пише Вголос.

Так повідомленні видання йдеться,що керівник Володимир-Волинської міської організації УДАРу Сергій Венгер відмовився підписувати звернення Ради ВО «Майдан» до міського голови з вимогою виключити зі складу виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради колишнього члена Партії регіонів, депутата Волинської облради Олега Борбелюка.

Зі складу виконавчого комітету Рада ВО «Майдан» також пропонувала виключити і Олександра Никитюка – екс-начальника Володимир-Волинського міськвідділу міліції, та Андрія Віщика – начальника міжрайонного відділу Управління СБУ у Волинській області.

Проте місцевий керівник УДАРу у категоричній формі та без пояснень відмовився ставити підпис під зверненням Ради ВО «Майдан» до міського голови Петра Саганюка, де йшлося про виключення цих трьох осіб зі складу виконкому.

«Зазначимо, що Олег Борбелюк причетний до організації мітингу на захист міського голови Володимира-Волинського Петра Саганюка та інших провокацій проти учасників майдану під час революції», - йдеться у повідомленні.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ну і правильно зробив...не можна ж всіх під одну мітлу...

борбелюк у володимирі робить багато роботи як і саганюк, так що скажіть тим крикунам нехай закриють роти і працюють
Відповісти
цей Сергій Венгер два слова по українські сказати не може кто його в удар взяв
Відповісти
Партія Удар це ще одне крило бандитів з Партії регіонів
Відповісти
Андрій Гнатюк Це не правда. Я член ради ВО Майдан був присутній на голосуванні за виключення з виконкому цих персон, і заміни їх по одному представнику від ВО Свободи(так як їхнього представника не має у виконавчій владі міста), УДАРу(так як це парламентська партія) та від громадськості міста, БЮТ має 3 представників у виконкомі, тому їхніх кандидатур не розглядали. Три представники партії УДАР в раді ВО Майдан підняли руки за це рішення. На цьому засіданні були присутні близько 20 осіб. Мною було запропоновано на цьому засіданні подати по три-два представника від політичної сили, та громадськості міста, щоб міський голова міг вибрати спеціаліста тої галузі, якої не вистачає у виконкомі. Бо згідно закону про місцеве самоврядування в нього є виключне право подавати кандидатури у виконком міста. Що до публікації хай С. Венгер звенеться до редактора цього видання, щоб він надав джерело брехливої інформації.
Відповісти
Це не правда. Я член ради ВО Майдан був присутній на голосуванні за виключення з виконкому цих персон, і заміни їх по одному представнику від ВО Свободи(так як їхнього представника не має у виконавчій владі міста), УДАРу(так як це парламентська партія) та від громадськості міста, БЮТ має 3 представників у виконкомі, тому їхніх кандидатур не розглядали. Три представники партії УДАР в раді ВО Майдан підняли руки за це рішення. На цьому засіданні були присутні близько 20 осіб. Мною було запропоновано на цьому засіданні подати по три-два представника від політичної сили, та громадськості міста, щоб міський голова міг вибрати спеціаліста тої галузі, якої не вистачає у виконкомі. Бо згідно закону про місцеве самоврядування в нього є виключне право подавати кандидатури у виконком міста. Що до публікації хай С. Венгер звенеться до редактора цього видання, щоб він надав джерело брехливої інформації.
Відповісти
Це не правда. Я член ради ВО Майдан був присутній на голосуванні за виключення з виконкому цих персон, і заміни їх по одному представнику від ВО Свободи(так як їхнього представника не має у виконавчій владі міста), УДАРу(так як це парламентська партія) та від громадськості міста, БЮТ має 3 представників у виконкомі, тому їхніх кандидатур не розглядали. Три представники партії УДАР в раді ВО Майдан підняли руки за це рішення. На цьому засіданні були присутні близько 20 осіб. Мною було запропоновано на цьому засіданні подати по три-два представника від політичної сили, та громадськості міста, щоб міський голова міг вибрати спеціаліста тої галузі, якої не вистачає у виконкомі. Бо згідно закону про місцеве самоврядування в нього є виключне право подавати кандидатури у виконком міста. Що до публікації хай С. Венгер звенеться до редактора цього видання, щоб він надав джерело брехливої інформації.
Відповісти
Це не правда. Я член ради ВО Майдан був присутній на голосуванні за виключення з виконкому цих персон, і заміни їх по одному представнику від ВО Свободи(так як їхнього представника не має у виконавчій владі міста), УДАРу(так як це парламентська партія) та від громадськості міста, БЮТ має 3 представників у виконкомі, тому їхніх кандидатур не розглядали. Три представники партії УДАР в раді ВО Майдан підняли руки за це рішення. На цьому засіданні були присутні близько 20 осіб. Мною було запропоновано на цьому засіданні подати по три-два представника від політичної сили, та громадськості міста, щоб міський голова міг вибрати спеціаліста тої галузі, якої не вистачає у виконкомі. Бо згідно закону про місцеве самоврядування в нього є виключне право подавати кандидатури у виконком міста. Що до публікації хай С. Венгер звенеться до редактора цього видання, щоб він надав джерело брехливої інформації.
Відповісти
венгер боягуз.проти барбелюка та мера слова не скаже бо має з ним бізнесові стосунки.а слово проти, може бути фінансово больно.
Відповісти
Венгер це тітушка регіоналів в ударі. Людина повністю залежна від влади як і весь міський удар разом з Гнатюком. Вони навіть на майдан поїхали єдиний раз в самому кінці, щоб пофотографуватися і про це в оточенні навіть тухлої опозиції всі говорять. Тому я вірю про те що написано в цій статті.
Відповісти
Пан Конкретний, якщо ви є таким? То підійдіть до мене і я вам розкажу коли я був на майдані, ця інформація розвіє ваші припущення, також про мою опозиційність. Те що там написано я підтведжу свідками ради ВО Майдан
Відповісти
Про Борбелюка така брехня пише, що навіть гидко читати!!! І я навіть не сумніваюся, що інформацію для статті надавала ВО"Свобода"!!!
Відповісти
Ви Андрей чи Андрій? А щодо Венгера все дуже просто- нехай наприклад Чайковська чи Коба спростує або підтвердить дану інформацію.Чекаю відповіді! Бажано публічно
Відповісти
Та всі вони одне ціле, ви хіба не знали? Опозиція і влада у Володимирі за одне і теж! Коба і Саганюк це два кума, Чайковська коханка Борбелюка)Сорока двоюрідний брат Мороза і має інтимні стосунки з Сусіком)Венгер це позашлюбний син Кошельника. І це ще не повний список цих кримінально-родинних зв`язків.
Відповісти
Как тут живенько! Добрый день,друзья! Приглашают Вас завтра 08.03.2014 г. На 12.00 В пицерию "Каскад" на Луцкой. Анатолий постарается под тянуть мой украинский( спасибо за критику)! Конкретный поделится своими фотографиями с " майдана"! Правый, тоже подтягивайся, проверим твою смелость и про бизнес пообщаемся! Жду Вам друзья!!!
Відповісти
И фото 3/4 по 2 штуки захватите! Будем в УДАР Вас принимать!
Відповісти
Добрый день! 12.25 никого нет! Модератор задержал выход комментария , это да. Но возможно просто это Ваша трусость " ПРАВЫЙ "! Видно что "Конкетный" таким и есть, "Конкретным"! А Анатолий .... Просто у репетитора по украинскому, на 12.00 !!! Жду Вас друзья до 13.00!
Відповісти